29 lutego zbiórka krwi na Legii!

Woytek - Wiadomość archiwalna

Serdecznie zapraszamy na kolejną zbiórkę krwi z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, która odbędzie się w sobotę, 29 lutego 2020 roku na stadionie Legii Warszawa. Zbiórka będzie trwała w godzinach 9-14. Już teraz zachęcamy do zaplanowania sobie czasu i namawiania znajomych. Organizatorzy przewidują dla krwiodawców atrakcje. O szczegółach będziemy na bieżąco informowali.

Ponadto wszelkie informacje znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

fot. Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
? - 19.02.2020 / 09:54, *.plus.pl

Czy jesli nigdy nie oddawałem krwi to mogę przyjsc czy tylko "aktywni" krwiodawcy?

odpowiedz
Elquatro - 08.02.2020 / 16:18, *.chello.pl

Dla zachęty powiem wam że po oddaniu krwi browar zajebiscie wchodzi

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.