REKLAMA

Zbiórka na oprawy i kibicowskie gadżety na meczu z Jagiellonią

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Nieznani Sprawcy przygotowali kolejną produkcję z serii Ultrawersytetu Warszawskiego. T-shirty z motywem oprawy "Legia ponad każdym", zaprezentowanej na meczu z ŁKS-em, będą do kupienia w cenie 70 złotych - w przerwie meczu z Jagiellonią pod gniazdem. Cały zysk z ich sprzedaży zasili legijne konto ultras. "Nie chcemy ciągle narzekać, ale niestety, gdyby Marysia zobaczyła stan NaSzego konta, to wiecie co by było. Ale walczymy i wierzymy, że kiedyś będzie dobrze" - informują Nieznani Sprawcy.

W tym samym miejscu sprzedawane będą kominiarki "Jihad Legia" (35 zł) od NS-ów oraz vlepki od UZL (10 zł za 8 szt.). Vlepki będzie można nabywać również od 15:30 do 16:30 w Źródełku

Przy wejściu na stadion prowadzona będzie zbiórka na oprawy - zachęcamy do wspierania legijnego ruchu ultras!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Kumaty - 22.02.2020 / 10:59, *.centertel.pl

Oj koszulki to chyba nie zejdą ...chyba ze w gratisie do komina ;)

odpowiedz
edd - 22.02.2020 / 09:08, *.plus.pl

L ma wielu kibiców w Polsce, opcja wysyłkowa/allegro jak najbardziej na plus

odpowiedz
Janek - 22.02.2020 / 08:11, *.centertel.pl

Jakaś rozmiarówka?

odpowiedz
PabLo Emigracja - 21.02.2020 / 21:01, *.sky.com

Bracia prośba. Ogarnie mi ktoś 2 koszulki (rozmiar M i L) oraz 1 kominiarkę?
Będę 29 lutego na zbiórce krwi na Legii i na meczu, ewentulanie podjadę w wybrane miejsce, żeby sie rozliczyć. Pozdro

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.