Igor Lewczuk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Lewczuk przedłużył kontrakt z Legią

Wiśnia, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Igor Lewczuk przedłużył kontrakt z Legia do 30 czerwca 2021 roku - czytamy na oficjalnej stronie stołecznego klubu. W tym sezonie obrońca rozegrał 25 meczów, w których strzelił jednego gola. W ciągu całej swojej kariery 34-latek zagrał dla Legii w 110 spotkaniach.

Igor Lewczuk trafił do Legii w czerwcu ubiegłego roku z Girondins Bordeaux.

- Wracając do Warszawy miałem świadomość, że wiele osób mogło zwątpić w ten ruch, ale swoją pracą i zaangażowaniem chciałem udowodnić, że jestem w stanie pomóc drużynie walczyć o najwyższe cele. Tym bardziej cieszę się, że zostanę w Legii o kolejny rok dłużej. To zaufanie, to dla mnie dodatkowa motywacja, żeby stale się rozwijać i razem z zespołem sięgać po kolejne tytuły - mówi Igor Lewczuk.

- Od momentu podpisania kontraktu Igor został ważną częścią naszego zespołu. Każdego dnia pokazuje swoje zaangażowanie, profesjonalizm i doświadczenie, z czego wielu innych naszych piłkarzy może korzystać i czerpać. Cieszę się, że Igor zostanie z nami kolejny rok. Wiem, że to odpowiedzialna osoba, z którą możemy w pełni poświęcić się realizacji celów klubu – mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
Kris - 21.02.2020 / 16:16, *.plus.pl

no i git

odpowiedz
Krak - 21.02.2020 / 14:13, *.t-mobile.pl

Dobrze ,że głośno nie mówiliśmy o tym ,bo znowu by nas posadzono ,że wymusilismy na prezesie kontrakt ,

odpowiedz
Legionista - 21.02.2020 / 10:17, *.play-internet.pl

Astana kupiła piłkarza za 5 mln euro.... Porażka że klub z Kazachstanu stać na taki transfer a nas nie e stać na piłkarza chociaż za 2-3 mln € europa odjechała nam... Teraz ciężko będzie wrócić w szeregi grających klubów w lidze europy o lidze mistrzów nawet nie mówię, Polska piłka to porażka sprzedają wszystkie kluby dobrych zawodników, a pieniążki nagle znikają, za te pieniądze co legia zarobiła w tym sezonie, o kasie za ligę mistrzów nie wspomnę powinni tą ligę zniszczyć i w marcu świętować mistrzostwo, a nawet jak wygrają, pewnie nieznacznie w ostatniej kolejce to o grze w Europie zapomnijmy, powinniśmy się skupić na tym żeby najpierw ligę zdominować a potem myśleć o Europie, a jak my się męczymy ze słabymi klubami ekstraklasy co odpadają z drużynami 3 świata to serduszko boli....

odpowiedz
lob - 21.02.2020 / 09:44, *.chello.pl

A co z Karbownikiem ???
Przedłuży czy nie ???
To jest w tej chwili ważniejsze jak Lewczuk.
To Legia zrobiła z niego piłkarza i jest jak matka. Dlatego powinien przedłużyć kontrakt.
Przy ewentualnej sprzedaży, po przedłużeniu kontraktu Legia zarobi dużo większą kasę.
Miejmy nadzieję, że mu w głowie tzw. doradcy nie zamieszają.
Legii piłkarsko zawdzięcza wszystko.

odpowiedz
Arek - 20.02.2020 / 21:44, *.tpnet.pl

Jeszcze o rok, bardzo dobrze. TO teraz Karbo!

odpowiedz
go ( L ) den - 20.02.2020 / 21:14, *.tpnet.pl

Tak z innej parafii to właśnie Ludogorets dostał smary z Interem u siebie i szansę na awans ma nikłe...może coś się ruszy w temacie Świerczoka...oby

odpowiedz
Narzekacze na wszystko!) i wszystko jasne !! - 20.02.2020 / 20:46, *.virginm.net

Krótka historia
W ostatnich 9 sezonach Legia zdobyła 11 trofeów pomijając ostatni sezon było dobrze lub bardzo dobrze ! I co by nie mówić są to sukcesy ludzi którzy odpowiadają za wszystko co przyczyniło się do tych sukcesów (nawet te nieszczęsne transfery ) które wiecznie krytykujecie a mimo to sukcesy są !!! Jestem ciekaw jakie decyzje podejmujecie płaczki i czy to są same dobre decyzje i jakie macie z tego profity ?! Zakładam ( słusznie tak sądzę !!) Równać się z tymi osiągnięciami nie możecie . pozdrawiam

odpowiedz
Pawel - 20.02.2020 / 20:25, *.orange.pl

akurat w dwoch ostatnich meczach to taki jakis rozkojarzony byl... Ale ogolnie to solidny!!

odpowiedz
grzesiek - 20.02.2020 / 19:03, *.centertel.pl

Trzebalo z nim przedluzyc bo niby kto mialby grac w srodku jak remy ma wyjechane a wieteska to lepszy napastnik niz obronca drugi rzezniczak

odpowiedz
S - 20.02.2020 / 18:36, *.centertel.pl

Może git,może nie git...……..trochę w innm temacie.Kochana redakcjo z całym szacunkiem ale dzisiaj Naszemu KRÓLOWI ARTUROWI pierdykło piękne "40" a na stronie cisza...…..ARTUR NAJLEPSZEGO......bo JESTEŚ NAJ(L)EPSZY!!!!!

odpowiedz
zadowolony - 20.02.2020 / 18:30, *.tpnet.pl

Bardzo dobra decyzja klubu. W zespole muszą byc mlodzi, perspektywiczni zawodnicy ale rowniez starsi i doswiadczeni. Wiadomo, ze Astiz juz odejdzie to Igor jest niezbedny, tym bardziej, ze gra w wyjsciowym skladzie. Prawda, ze jak na chwile obecną formą nie imponuje, ale w pilke grac potrafi i mozliwe, ze juz wkrotce bedzie wiodaca postacia obrony Legii. Zdrowia Igor i sukcesow.

odpowiedz
Sputnik 44 - 20.02.2020 / 18:26, *.cyfrowypolsat.pl

Teraz Karbownik koniecznie zanim nam Piekario go gdzieś za bezcen opchnie!!!

odpowiedz
Prazanin - 20.02.2020 / 18:21, *.play-internet.pl

a Praszelik ?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 20.02.2020 / 18:04, *.chello.pl

To już obłęd!

odpowiedz
Vuko - 20.02.2020 / 17:56, *.tpnet.pl

Dziadek ile ma lat?

odpowiedz
PND - 20.02.2020 / 17:54, *.chello.pl

Czy leci z nami pilot?

odpowiedz
Darek - 20.02.2020 / 17:50, *.t-ipconnect.de

To ten Lewczuk co statystowal przy golu Musiolika w ostatnim meczu z Rakowem?Brawo klub.Jeszcze przedłużcie z Astizem i wracamy do europy.

odpowiedz
MAKEN - 20.02.2020 / 17:38, *.252.3

Sensacja na wagę Mistrzostwa. Za chwilę stracimy Kante. O tym jakoś cisza.

odpowiedz
Andreas - 20.02.2020 / 17:30, *.play-internet.pl

Myślę że to raczej pod kątem akademii piłkarskiej Legii chca czlowieka zatrzymać. Para Lewczuk Jędrzejczyk na boisku na dziś wygląda średnio

odpowiedz
Tylko Legia - 20.02.2020 / 17:29, *.com.pl

Super zamiast młodych nadal będzie grał emeryt - wolny ,słabo kryjący , beznadziejny w grze głową w sumie grajek na poziom A-KLASOWY.,A jeżeli z drugim weteranem (Jędza) będą nadal grac w tej drużynie to MISTRZOSTWO do zobaczenia w przyszłości !!! Zacznijcie w końcu stawiać na młodych bez strachu-przykład Michał Karbownik.Panowie obrońcy p.Lewczuk, p.Jędrzejczyk do roboty(nosić sprzęt pozostały po treningu,czyścić buty KARBO) a nie do składu.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 20.02.2020 / 17:08, *.214.250

brawo Klub. fajnie !!! doświadczony profesjonalista - bardzo dobry ruch. powodzenia Igor !!

odpowiedz
WETERAN - 20.02.2020 / 17:05, *.chello.pl

Dobry pomysł.

odpowiedz
Pablo777 - 20.02.2020 / 16:59, *.orange.pl

No i fajnie! Lecimy dalej! :)

odpowiedz
Servilius - 20.02.2020 / 16:57, *.plus.pl

Bardzo dobrze!

odpowiedz
Bebech - 20.02.2020 / 16:56, *.orange.pl

No i git.

odpowiedz