fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

24. kolejka Ekstraklasy: Legia powiększyła przewagę

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotnim hicie Legia pokonała 2-1 Cracovię i umocniła się na pozycji lidera. Wszystkie pozostałe zespoły z czołówki goniące zespół ze stolicy straciły punkty. Śląsk przegrał z Zagłębiem, Pogoń z Górnikiem, Piast z Rakowem, a Lech zremisował w Białymstoku. W meczu Wisła kontra Wisła padł remis, a Korona przegrała u siebie z Lechią. W spotkaniu ważnym dla układu dolnej części tabeli Arka podzieliła się punktami z ŁKS-em.

24. kolejka:

Raków Częstochowa 2-0 Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok 1-1 Lech Poznań
Wisła Kraków 2-2 Wisła Płock
Górnik Zabrze 3-1 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 2-1 Cracovia
Korona Kielce 1-2 Lechia Gdańsk
Arka Gdynia 1-1 ŁKS Łódź
Zagłębie Lubin 3-1 Śląsk Wrocław

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
olewa - 02.03.2020 / 09:58, *.vectranet.pl

Legia jest najbogatsza w lidze.
Nasze grajki zarabiają najlepiej.
Klub jest stabilny. Dobry właściciel, dobry trener, dobre grajki. W skali Polski jesteśmy potęgą. Ale piłka jest dlatego piękna, że nie wszystkim i nie zawsze rządzi kasa. Ale na razie jest fajnie i nie ma na co narzekać !!!

odpowiedz
Ja - 02.03.2020 / 08:26, *.play-internet.pl

Jak dla nie to dobrze, że meczu nie było w TVP, lepiej by pokazywali mecze wyjazdowe Legii. Domowe można zobaczyć na Ł3.

odpowiedz
PLK - 02.03.2020 / 00:37, *.vectranet.pl

Tak grając nikt w polskiej lidze nas nie zatrzyma!!!
Europa... to inna kwestia!!!

odpowiedz
Arek - 01.03.2020 / 23:52, *.tpnet.pl

Ciężkie mecze jeszcze przed nami. Ale póki co, jest fajnie.

odpowiedz
Mr T - 01.03.2020 / 19:55, *.mm.pl

Przy takiej grupie poscigowej - Cracovia, Pogon i Slask to mistrza mamy juz w kieszeni :)

odpowiedz
(L) - 01.03.2020 / 08:02, *.ilabs.pl

Rafix

Dużo nauki jeszcze przed Tobą. Ochlon

odpowiedz
Arek - 01.03.2020 / 01:10, *.tpnet.pl

Chciałbym, żeby to był ten moment, w którym to Legia pozostałym rywalom mówi - odjaaaazzzzddddd!

odpowiedz
Wolfik - 29.02.2020 / 12:08, *.mm.pl

Bardzo dobry mecz Rakowa i "kurczaki" zostały ugotowane. Mówiłem, że punkt przywieziony z Bełchatowa trzeba szanować bo większość tam polegnie.

odpowiedz
Juliusz Kamil Miśkiewicz - 29.02.2020 / 01:17, *.tpnet.pl

Amika mknie na jednej szynie , chyba niedługo się wykolei , zdobyła z Jagą punkt jedynie - tonąć zaczyna niczym Arka na mierzeji , czy tam nad zatoką . Spowolnili dążenie do pucharów , coraz bardziej się wloką , jak Pyry wyławiane z garów . W tabeli szanse coraz mniejsze , mają Pyrusy w tym sezonie - i choć starają się jak gejsze , nie skończą sezonu na czwartym peronie . Bo Dublet będzie przecież w Warszawie , więc ktoś z czwartego miejsca w tabeli , zagra w pucharach lub zagra prawie - i np. na Stjarnanie się wypie.....li . Więc ta Amika , choć bardzo sie stara , nie zwieńczy planu pięcioletniego , wpadną do przeciętności gara , w ramach sezonu zmarnowanego . Kartofle w sosie buraczanym , znów będą mistrzom (L) - zazdrościć niesmacznie , zamiast w kierunku ( jak ziemniak ) obranym , zawczasu dążyć skutecznie i bacznie . Nikt się rzecz jasna tym nie przejmuje - Bo mistrzem Legia , a Lech to .....

odpowiedz
Tv⚽️Legia - 28.02.2020 / 13:32, *.188.238

A kiedy pibliczna bèdzie pokazywała wszystkie mecze ligowe?!wybrane to wybrańcy a tak nigdy publiczna nie osiàgnie 100%ogládalnosci,...

odpowiedz
Edek - 28.02.2020 / 12:41, *.play-internet.pl

Ekstraklasa to wszystkie drużyny a nie tylko legia może inni chcą oglądać Lecha Wisłę jagiellonie nie każdy chce legie legia to nie pępek świata

odpowiedz
Tomek - 28.02.2020 / 09:17, *.113.189

Nie wiem jak oni to wybierają ale zamiast pokazywać mecz lidera z wiceliderem to oni pokazują mecz drużyn z miejsc 9 oraz 5. Mówią coś o popularyzowaniu naszej ligi oraz o docieraniu do większej liczby widzów ale pokazując takie mecze jak ten dzisiejszy to z całą pewności nie wiele osób zachęci do oglądania.

odpowiedz