REKLAMA

Bartnik 40. w Kpn60 na ME

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Podczas Mistrzostw Europy w strzelectwie sportowym, które zakończyły się we Wrocławiu, Tomasz Bartnik z Legii zajął 40. miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny z wynikiem 623,4 pkt. Aby awansować do finałowej ósemki, należało uzyskać co najmniej 628,7 pkt. W drużynie mieszanej karabinu pneumatycznego, w parze z Anetą Stankiewicz, legionista zajął miejsce 22. W drużynie męskiej, wraz z Rafałem Łukaszykiem i Maciejem Kowalewiczem uplasowali się na miejscu 9.

Tomasz Bartnik już kilka miesięcy temu zapewnił sobie miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.