fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Licytacja koszulki Jędrzejczyka dla małej Zuzi

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Legii kontynuują zbiórkę pieniędzy na leczenie córki jednego z kibiców, małej Zuzi. Na ten cel przeznaczone zostaną fundusze z biletów na koncert charytatywny organizowany w ramach 15. urodzin Nieznanych Sprawców. Na licytację trafiła oprawiona w antyramę koszulka meczowa Artura Jędrzejczyka z autografem kapitana Legii. Cały zysk z licytacji zostanie przeznaczony na operację małej Zuzi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Kamil - 15.03.2020 / 20:42, *.a1.net

Z jakiego meczu ta koszulka ? Grał w niej ?

odpowiedz
Cala Legia dzis Dla Zuzi! - 15.03.2020 / 03:33, *.vectranet.pl

Droga redakcjo. Czasy mamy jakie mamy, meczy brak... mozna cos wykminic zeby Wie (L) ka zrzute zrobic. Hajterzy moga placic wiecej oczywista sprawa;)

odpowiedz
Chochu - 14.03.2020 / 04:27, *.centertel.pl

Nie wiedziałem że Jedzą jest blondynem..

odpowiedz
grzesiek - 12.03.2020 / 10:12, *.centertel.pl

Oczywiscie popieram wszystkie akcje charytatywne , aczkolwiek Panie Arturze prosze zaczac lepiej w pilke grac bo zrobi sie z pana Kuba Rzezniczak ktorego zapamietam wlssnie z akcji charytatwnych a nie z dobrej gry :)

odpowiedz
Pablo - 11.03.2020 / 11:56, *.centertel.pl

Dajcie jakiś namiar gdzie licytować

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.