REKLAMA

Dłuższa przerwa w rozgrywkach

Ekstraklasa zawieszona do 26 kwietnia!

Wiśnia, źródło: Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

W piątek Ekstraklasa poinformowała, że przedłuża zawieszenie rozgrywek do 26 kwietnia włącznie. Jest to spowodowane brakiem możliwości kontynuacji sezonu z powodu wprowadzonego stanu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce.

Pełna treść komunikatu:

Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu i ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (90)

+dodaj komentarz
eeee - 23.03.2020 / 17:17, *.chello.pl

Najgorsze że UEFA ponoć podjęła decyzję że jeśli sezony krajowe nie odbędą się to uznaje się tabelę z poprzedniego sezonu .... :-|

odpowiedz
Mr.Kanister - 22.03.2020 / 13:47, *.play-internet.pl

Dla tych co tęsknìą za kopaną polecam zobaczyć skróty meczów Utrecht - Legia, Legia - Celtic i Spartak - Legia. Odrazu banan na ustach się robi.

odpowiedz
Emsi - 22.03.2020 / 03:02, *.t-mobile.pl

Możemy zapomnieć o sporcie w tym roku
Nie wiem po co to przekładanie bez sensu szkoda tylko młodej LEGII bo miała szansę na Awans

odpowiedz
Zbyszek - 21.03.2020 / 20:43, *.orange.pl

Posłuchałem Bonia w tv i powiem Wam panowie, że jesteście w dupie, czarnej dupie.
Loczek nie zobaczy centa, o które tak skomle na różnych łamach.
Możecie pisać sobie co tu tylko chcecie, ale czekają Was mega cięcia, niewyobrażalne cięcia, o jakich nie macie pojęcia.
Dobranoc :-)

odpowiedz
Dobry to Czas na wzmacnianie Legii - 21.03.2020 / 19:49, *.206.93

Bartek Kapustka zapowiedział odejście z Leicester . Teraz jest czas na spokojne wzmocnienia drużyny . Kapustka mógłby wnieść sporo jakości do Legii podobnie jak to było z transferem Wszołka . Działacze mają trochę spokoju - niechaj zatem pracują nad solidnym wzmacnianiem Legii , tak aby nie odpaść z LM po drugiej rundzie .

odpowiedz
Kipkorir - 21.03.2020 / 19:49, *.chello.pl

Dokończyć sezon zasadniczy i tyle. Bez tego dziwnego ESA37.

odpowiedz
Elquatro - 21.03.2020 / 17:05, *.chello.pl

Apel. Biegajcie sobie po domu jak energia roznosi. Nie rozpylać śliny, smarków i wydechów na chodnikach i w parkach. Apel do alkusów, rzygajcie w domu albo jeśli już musicie na dworzu to w siatkę. Adios

odpowiedz
dino - 21.03.2020 / 15:55, *.vtelecom.pl

Może obecny rok szkolny też uważajmy za niedokończony, anulować 26 kolejek już rozegranych? Niech dokończą choćby i w sierpniu (30 kolejek) a od nowego sezonu 18 zespołów w Ekstraklasie i 34 kolejki.

odpowiedz
Do tych co twierdzą że to koniec sezonu piłkarskiego i będzie uznany jako nieodbyty - 21.03.2020 / 14:39, *.chello.pl

Bez paniki

W Polsce sezon piłkarski można dokończyć w maju i czerwcu.Dodatkowym plusem jest to, że porównując inne państwa u nas dotychczas jest stosunkowo mało zakażen koronawirusem.Dlatego jeśli w Polsce nie będzie dokończenia sezonu piłkarskiego to w żadnej lidze europejskiej na zachód od Polski nie ruszą zawody piłkarskie.Czy to mocno realne? Nie sądzę

Popatrzecie na Liverpool,czy oni nie dokończą sezonu? To byłby mega dramat gdyby po 30 latach mając tytuł mistrza Anglii na wyciągnięcie ręki sezon piłkarski niedokończono,a już skandalem byłoby gdyby totalnie anulowano sezon.Według mnie to mało prawdopodobne w Anglii,jak i w wielu innych ligach.Myślę że jednak większość lig dokończy sezon w maju i czerwcu oczywiście gdy się wirus trochę uspokoi.Sezon grypowy w kwietniu mija to i koronawirus zmniejszy swoją skale.W Chinach koronawirus bardzo mocno zmniejszył swoje działanie,a szpitale które budowali pod kątem koronawirusa są rozbieranie.Chińska gospodarka i ludzie funkcjonują już normalnie.Ale zanim do tego doszło przez wiele tygodni walczyli z "koroną",teraz Europa walczy.Wszystko teraz zależy od naszej postawy.Czy będziemy poważnie traktować koronawirusa,czy zlekceważymy.Widzimy jak Włochy potraktowały w początkowej fazie wirusa i jakie są tego efekty.

odpowiedz
Mordy - 21.03.2020 / 12:35, *.chello.pl

Jest klika szpitali w naszym mieście, sporo lekarzy i pielęgniarek, ruszmy dupy i coś zrobmy, oni są jak powstańcy w 44, w innych miastach coś się dzieje, wiem że była zbiórka krwii, ale jeszcze coś by można zdziałać

odpowiedz
:l - 21.03.2020 / 12:16, *.chello.pl

Bezrobocie nadchodzi

odpowiedz
Łuki - 21.03.2020 / 11:50, *.orange.pl

Nie ma się co łudzić że sezon zostanie dokończony. W tej sytuacji nie ma na to najmniejszych szans.

odpowiedz
Bialoleka - 21.03.2020 / 11:45, *.blokowe.pl

To jest wojna 21 wieku co najgorzej niewidzialny przeciwnik. Po co niszczyć budynki, jak można społeczeństwo

odpowiedz
Marian - 21.03.2020 / 11:27, *.chello.pl

Mistrza przy stole ja łacha i piasta w d....

odpowiedz
tomaszek67 - 21.03.2020 / 11:08, *.centertel.pl

Dochodzą mnie słuchy, że pozostałe mecze sezonu mają zostać dokończone... internetowo... a kibice będą płacić za oglądanie streamu w internecie tak jak za normalne bilety.

odpowiedz
Rafał - 21.03.2020 / 06:29, *.play-internet.pl

Aż się dziwię że nikt z was nie bierze jednego pod uwagę sezon może być uznany za nieobyty.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 20.03.2020 / 22:33, *.btcentralplus.com

Nie zdziwilbym sie gdyby sezon 2019-2020 zostal sezonem 2019-2021 czyki ZERO meczow do zimy a zakonczenie TEGO sezonu w przyszym roku. Mam nadzieje ze sie myle ale..

odpowiedz
admater - 20.03.2020 / 21:18, *.orange.pl

Nie wiem czy jest sens przedłużać, Legia Mistrz i koniec. Poza tym i tak dograją tylko do 30 kolejki, więc to formalność

odpowiedz
ksiynżyc - 20.03.2020 / 21:04, *.centertel.pl

Raczej 4 kolejki.

odpowiedz
Zu(L)us - 20.03.2020 / 20:36, *.centertel.pl

Czuję że 3 kolejki i koniec. Czyli LEGIA MISTRZ .

odpowiedz
M@c - 20.03.2020 / 17:45, *.chello.pl

Czy piłkarze obecnie trenują czy treningi też są zawieszone?

odpowiedz
Historyk - 20.03.2020 / 17:42, *.orange.pl

Złoczew Legia

odpowiedz
bronek49 - 20.03.2020 / 17:35, *.chello.pl

WIDZE ZE NIEKTÓRZY TO MAJA JUŻ MOZGI WYPALONE JEŻELI MAJA WĄTPLIWOŚCI CO DO MISTRZA POLSKI ZA SEZON 2019-2020 TO NIE ŻADEN TYTUŁ PRZYZNANY PRZY ZIELONYM STOLIKU LEGIA PO ROZEGRANIU 26 KOLEJEK MA 8 PUNKTÓW PRZEWAGI I NIKT NIE POWINIEN MIEĆ WĄTPLIWOŚCI CO DO TYTUŁU GDERAĆ TO TYLKO MOŻE PROWINCJA POLSKI KTÓRZY ZAWSZE ŻLE ŻYCZĄ LEGI

odpowiedz
Alan - 20.03.2020 / 16:50, *.t-mobile.pl

Szkoda ze ekstraklasą nie zarządzają kibole wtedy mecze odbywały by się normalnie wkoncu nam NIE STRASZNY WIRUS ANI EBOLA

odpowiedz
Roberto - 20.03.2020 / 16:48, *.t-mobile.pl

Mistrzostwa Europy są odwołane, więc do końca czerwca spokojnie można będzie skończyć sezon w dwa miesiące, jeśli oczywiście koronaświrus sie nie będzie rozprzestrzeniło...

odpowiedz
lolek - 20.03.2020 / 16:36, *.tpnet.pl

i kolejne mistrzostwo legia chce przy stoliczku. teraz juz dwa bedą pisane kursywa i gwiazdką 1993, 2020 :D :d :D

odpowiedz
jaki kwiecień? - 20.03.2020 / 16:24, *.play-internet.pl

To jakiś żart? Jak w czerwcu wróci wszystko do normy to będzie dobrze.

odpowiedz
jo - 20.03.2020 / 16:16, *.centertel.pl

Tak naprawdę to najważniejsze żebyśmy z tego wyszli wszyscy cali.. do zobaczenia na Łazienkowskiej 3 !!!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 20.03.2020 / 16:16, *.btcentralplus.com

Moze TVP Sport pusci Gothenburg-Legia z 1995r. Bramka Pisza, pyro show po bramce Pisza, slynny komentarz Szpakowskiego pytajac 'gdzie jest ta Legia' !! 25 lat juz minelo.....Aj, dobre czasy.

odpowiedz
Brawo - 20.03.2020 / 16:15, *.t-mobile.pl

Mistrzostwo przy stoliczku.

odpowiedz
lucho_83 - 20.03.2020 / 16:09, *.chello.pl

To już jest bez sensu, ile zdołają rozegrać kolejek? 2-3 max. Koniec sezonu. Czekamy na nowe rozrywki. Legia Mistrz!!!

odpowiedz
sprite - 20.03.2020 / 15:25, *.play-internet.pl

Jeżeli ostatnie kolejki rundy zasadniczej będą rozegrane to będzie sukces, bo moim zdaniem koronawirus przestanie być zagrożeniem dopiero po stworzeniu szczepionki, a ta ma być dopiero za rok...

odpowiedz
News⚽️Legia - 20.03.2020 / 15:16, *.188.190

Takie działania tylko przeciágajà nadzieje na dokończenie ekstraklapy,po co? robić nadzieje,kiedy wszyscy wiemy że to dopiero poczátek śmiercionośnej grypy,albo zakończyć lub przenieść w terminie wysokich upałòw czerwiec-lipec?

odpowiedz
L - 20.03.2020 / 15:10, *.orange.pl

Niech mi ktoś wytłumaczy, jaki jest sens wstrzymywania ?
Przecież wiadomo że co najmniej do końca kwietnia koronawirus nie zniknie cudownie.
Wręcz przeciwnie liczba osób zakażonych w tym okresie może być 3,4x większa niż obecnie.
Wszystkie ligi w europie powinny zostać zakończone, a państwa niech skupią się na wyjściu z tego kryzysu.
Jak widać dla wielu w dalszym ciągu liczy się tylko kasa i chyba nie zdają sobie sprawy że sytuacja jest bardzo poważna.

odpowiedz
Normalny - 20.03.2020 / 14:55, *.blokowe.pl

Społeczność jest waźniejsza szacunek zrozumienie. Damy radę !!!!!!!!

odpowiedz
Władeczek - 20.03.2020 / 14:51, *.netfala.pl

Czyli Legia już prawie mistrzem faken. Otwieram dzisiaj mniejszą maciorę na to konto ale sam ją dziabne bo somsiad boi się kontaktów międzyludzkich. Trochę mnie sponiewiera faken jak całą dziabne.

odpowiedz
Pawel - 20.03.2020 / 14:44, *.play-internet.pl

:(

odpowiedz
Szogun - 20.03.2020 / 14:30, *.chello.pl

Nie Wyrobia się i legia mistrzem bedzie

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 20.03.2020 / 14:18, *.btcentralplus.com

Niestety jedyne lato w tym roku to bedzie Grzegorz.

odpowiedz
Ja - 20.03.2020 / 14:13, *.vectranet.pl

Nic z tego nie będzie. Żegnamy się z piłką na długie miesiące.

odpowiedz