REKLAMA

Legijny wieniec złożony pod pomnikiem Piłsudskiego

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed dwoma dniami, legioniści z grupy OFMC, zgodnie z przedwojennym zwyczajem powszechnego celebrowania imienin Marszałka, złożyli legijny wieniec pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego. Okazja była podwójna - imieniny Józefa (tzw. Józefinki) oraz setna rocznica mianowania Piłsudskiego pierwszym marszałkiem II Rzeczypospolitej Polskiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
mexx - 21.03.2020 / 20:47, *.chello.pl

Tu relacja bardziej z jajem: https://www.facebook.com/legiawarszawaofmc/
Zgredziki dają radę. Mistrz Banda!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.