REKLAMA

Biblioteka legionisty: Szalone lata 90. Od Falubazu do JKS-u (cz. II)

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kilka tygodni temu wydana została druga książka z serii "Szalone lata 90.", z podtytułem "Od Falubazu do JKS-u". Jej autorem jest kibic ŁKS-u, znany m.in. z książek "Z pamiętnika Galernika" oraz kilku numerów magazynu "Old school Fanatics". "Szalone lata 90." to wybrany zbiór kibicowskich relacji z zinów z lat 90., często w oryginalnym brzmieniu.

Dzięki temu klimat wspomnianych relacji jest niepodrabialny. Pewnie, pełen napinek, ale kto czytał wtedy ziny, będzie z pewnością usatysfakcjonowany. W oryginalne relacje wprowadzono jedynie delikatne korekty, w tym poprawiono błędy, głównie językowe. W drugiej części "Szalonych lat 90." znajdziemy opisy 22 ekip plus kilku mniejszych w ostatnim rozdziale. "To nie jest żadna książka, tylko zin w formie książkowej" - opisuje we wstępie autor publikacji.

Ci, którzy mieli okazję czytać część pierwszą, z pewnością wiedzą czego się spodziewać i z pewnością nie będą mieli najmniejszych wątpliwości, by zakupić również część drugą. Warto przypomnieć, że projekt, który przed rokiem rozpoczął autor, ma składać się z czterech części, a kolejnej spodziewać możemy się jeszcze w tym roku, prawdopodobnie jesienią. Tymczasem warto zasiąść do lektury części drugiej.Tytuł: Szalone lata 90. Od Falubazu do JKS-u
Autor: Artur eR
Rok wydania: 2020
Liczba stron: 452
Cena: 45 zł

Więcej recenzji książek w dziale Biblioteka legionisty.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Elquatro - 30.03.2020 / 19:37, *.chello.pl

Tradycyjnie powiem: kto nie czyta, ten donosi

odpowiedz
DZ - 29.03.2020 / 09:06, *.t-mobile.pl

Frekwencja arki w naszych oko(L)icach to bajki z zina zinów jantycha?

odpowiedz
LPH - 27.03.2020 / 04:02, *.centertel.pl

Wspaniale lata 90.Dzisiejsze wyjazdy to kabaret

odpowiedz
BRL - 25.03.2020 / 13:40, *.chello.pl

Tak przy okazji: Legioniści z Falubazem mieli kiedykolwiek jakiekolwiek relacje?

odpowiedz
Zachód - 25.03.2020 / 13:12, *.inetia.pl

Wtedy to były wyjazdy! Rozkosz i malina

odpowiedz
stare czasy - 25.03.2020 / 12:49, *.chello.pl

Na zdjęciu po prawej stronie opis wyjazdu Górnika na Legie.Czyta się jak kronike kryminalną :) jeden wyjazd dostarczał tyle przygód,że dziś na 20 wyjazdach łącznie tyle się nie dzieje co na jednym w tamtych czasach.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.