REKLAMA

Igrzyska Olimpijskie w Tokio przełożone. Legioniści mają pięć kwalifikacji

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziś podjęta została decyzja nt. przełożenia Igrzysk Olimpijskich w Tokio na przyszły rok. Pierwotnie zawody miały zostać rozegrane w Japonii w dniach 24 lipca - 9 sierpnia. Nowa data nie jest jeszcze znana, ale ogłoszono jedynie, że IO odbędą się nie później niż latem 2021 roku. Do tego czasu dokończone będą kwalifikacje w różnych dyscyplinach, o które walczyć będą także sportowcy różnych sekcji Legii Warszawa.

Kwalifikacje na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, dotychczas wywalczyli następujący zawodnicy Legii: Łukasz Gutkowski (pięciobój nowoczesny), Aleksandra Jarmolińska (sekcja strzelecka, strzelanie do rzutków), Tomasz Bartnik (sekcja strzelecka, konkurencje karabinowe), Zofia Klepacka (sekcja żeglarska, windsurfing), a na Igrzyska Olimpijskie osób niepełnosprawnych: Emilia Babska (sekcja strzelecka).

Ponadto wciąż w walce o kwalifikację na IO w Tokio jest Karolina Koszewska (boks, Legia Fight Club) - legionistka, aby zapewnić sobie miejsce na IO w Tokio, ma do wygrania jedną walkę w ramach turnieju kwalifikacyjnego, który nie został dokończony kilka dni temu w Londynie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
eLeLeL - 27.03.2020 / 14:49, *.amazonaws.com

Witam! Czy rakie proporczyki są cenne dla kolekcjonerów? U mnie leży w szufladzie, może ktoś zainteresowany???

odpowiedz
Gringo - 25.03.2020 / 13:18, *.chello.pl

prawdziwe Igrzyska Olimpijskie to były kiedyś (czekało się na nie tak jak Na Puchar Świata (piłkarski) - a teraz to kolejna jakaś tam impreza,
która musi się odbyć

odpowiedz
Arek - 24.03.2020 / 23:52, *.tpnet.pl

Sądząc po wpisach, mało kogo tu obchodzą jakieś igrzyska.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.