REKLAMA

Legioniści z Targówka i Bródna prowadzą zbiórkę dla Szpitala Bródnowskiego

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Legii z Bródna i Targówka rozpoczęli zbiórkę pieniędzy oraz najpotrzebniejszych rzeczy ochrony osobistej, mającą na celu pomoc dla jednego z oddziałów Szpitala Bródnowskiego. "Każdy z Was doskonale wie jaka aktualnie panuje sytuacja w polskiej służbie zdrowia. Nie mamy zamiaru urządzać polityki, tylko i wyłącznie wziąć sprawy w swoje ręce i wesprzeć lekarzy w codziennym ratowaniu ludzkiego życia, zanim dotrą kolejne transporty z niezbędnymi artykułami" - informują organizatorzy akcji. Zbiórka pieniędzy prowadzona jest tutaj.

Osoby, które mogą pomóc nie tylko finansowo, ale również przekazując poszczególne artykuły (rękawiczki lateksowe, maseczki, kombinezony ochronne), proszone są o kontakt tutaj.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Bródno 75 - 28.03.2020 / 12:37, *.chello.pl

Tak trzymać BRÓDNO !!! Razem wygramy z tą zarazą !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.