Maciej Rosołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rosołek: Mistrzostwo łatwiejsze niż prawo jazdy

źródło: Po Gwizdku - Wiadomość archiwalna

- Wymarzyłem sobie, że jak zdam prawo jazdy, to pozostanie formalność, czyli zdobycie Pucharu Polski i mistrzostwa Polski. Z tych kwestii bardziej stresuje mnie zdanie egzaminu. Mistrzostwo wydaje się łatwiejszym celem - mówi Maciej Rosołek w materiale kanału YouTube "Po Gwizdku".

- Na razie na Legię dojeżdżam komunikacją miejską. Pod blokiem mam przystanek i autobusem 107 docieram prosto na Łazienkowską.

- Gola z Lechem nie traktowałem jako egzaminu dojrzałości. Byłem zdania, że było w tym sporo szczęścia. Kolejne mecze i gol jak z ŁKS-em w ciężkim momencie bardziej można traktować jako taki egzamin. Mam swoją cieszynkę po bramkach. Pokazuje taką trójkę z palców. To ulubiona liczba mojej dziewczyny i umówiliśmy tak, że dy tylko będę strzelał, to będę ją wykonywał.

- Zawsze mnie ciągnęło do sportu. Byłem obdarzony talentem do wielu dyscyplin i nieźle mi wychodziło. W Siedlcach brałem udział w zawodach lekkoatletycznych, koszykarskich i siatkarskich. Przez prawie dwa lata trenowałem tenis - dodaje "Rosół".

Cały materiał możecie obejrzeć poniżej:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Żureczek - 02.04.2020 / 19:35, *.vectranet.pl

Dajcie chłopakowi spokój. On ma wartość udowodnić na boisku. Wtedy nikt ni będzie mu nic zarzucał.
A swoją drogą bardzo fajny filmik. Można by było z tego cły cykl zrobić. Niestety znamy ich tylko z oiska i często niewiele o nich wiemy. Pzdr

odpowiedz
Cesio - 31.03.2020 / 21:38, *.com.pl

Rosołek z tymi trzema palcami i ze swoją kobitą to trchę przecholowałeś.

odpowiedz
Tomasz - 31.03.2020 / 09:15, *.tpnet.pl

Ale tak se myślę Rosół , że z cieszynkami to Ty za bardzo nie kombinuj - ELKĘ pokazuj , a trzy palce to jedynie wtedy , jak strzelisz hat trika ! Moja rada , zrezygnuj z jakiejkolwiek cieszynki . Wiesz , to nie jest nic złego , jednak nie jest to też niezbędne . Wal gole dla nas i się ciesz z nami , a reszta niekonieczna . Pozdrowienia braciszku .

odpowiedz
Arek - 31.03.2020 / 00:06, *.master.pl

Ogórek !! .. a trzy palce niedługo zobaczysz od prezesa, "trenera" i kibiców.

odpowiedz
L - 30.03.2020 / 21:11, *.orange.pl

Lubię Rosołka, ważne że Polak.
Ale chłopaku trochę wiecej pokory, jak nie ludzie w komentarzach to zycie Cię nauczy.
A mistrzostwa życzę nam wszystkim .

odpowiedz
Zdzicho - 30.03.2020 / 20:37, *.tpnet.pl

Uuuuu sodóweczka

odpowiedz
Ogórkowa - 30.03.2020 / 10:57, *.master.pl

2 brameczki strzelił i już wielka gwiazda

odpowiedz
Domel - 30.03.2020 / 06:54, *.net.pl

Uhuhu
Nie każda Dzuewczyna jest na trzy palce,
Ważne żeby przed meczem nie zostawić u niej tego, co ma zoatać na murawie!
Tak mawiał trener Stachurski!

odpowiedz
rosołek to bym zjadł - 29.03.2020 / 20:31, *.vectranet.pl

dzisiaj miałem prawie jak co niedziela pieprzu tylko nie dałem i maggi a tak serio rosołek strzelaj gole bo staniejesz.

odpowiedz
Endriu - 29.03.2020 / 17:34, *.net.pl

Młody jest i tak się wypowiada, dajcie Mu szansę

odpowiedz
Warzywniak - 29.03.2020 / 17:20, *.t-mobile.pl

"Byłem obdarzony talentem do wielu dyscyplin" haha

odpowiedz
P. - 29.03.2020 / 16:40, *.orange.pl

Obawiam sie takich lekcewazacych wypowiedzi typu "mistrzostwo to formalnosc"

odpowiedz