fot. Kamil / Legionisci.com
REKLAMA

Zwolnienia w Legii, negocjacje z piłkarzami

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wiele firm boryka się obecnie z dużymi problemami finansowymi. Niestety kłopoty nie omijają także biur przy Łazienkowskiej 3. Od ponad dwóch tygodni zdecydowana większość pracowników klubu pracuje zdalnie.

Według naszych informacji z końcem marca zarząd klubu zdecydował o zwolnieniu ponad 20 osób, a pozostali muszą liczyć się ze znacznym obcięciem pensji (o 50%) na co najmniej 3 miesiące. Najprawdopodobniej wynika z tego to, że w klubie zakładają iż zespół wróci do gry najwcześniej w lipcu. Zarząd Legii także obniżył sobie wypłaty o 50%.

Przedstawiciele klubu prowadzą także negocjacje z pierwszą drużyną. Do wczoraj nie osiągnięto jednak porozumienia, czyli na ten moment zawodnicy nie przyjęli propozycji przygotowanej przez zarząd.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (194)

+dodaj komentarz
Marta - 07.04.2020 / 16:44, *.vectranet.pl

Do nie dawna pracowałam w Legii. Odpowiadałam za kilka rzeczy kolejno w kilku działach. Dano mi do zrozumienia że nie jestem potrzebna a tak naprawdę nie miałam komu "pomagać" ani ktoś nawet mnie nie chciał w pracy...

odpowiedz
Orino - 07.04.2020 / 13:06, *.plus.pl

Czytam te komentarze i nie wierzę, że tylu ludzi ma dalej mentalność PRLu. Jak to łatwo odejmować innym wynagrodzenie tylko dlatego, że mają więcej niż inni.

odpowiedz
Radek - 07.04.2020 / 09:46, *.versatel.nl

Abstrahując od pensji piłkarzy - bardzo dobrze że uszczuplili zatrudnienie z tych 250 etatów. Poleciał marketing odpowiedzialny m.in za zastępowanie herbu eLką ; "Mocno Legia" ; nazwę komercyjną stadionu ; bilbordy w miastach zwaśnionych z Warszawą. Może wymiana kadry po wirusie wyjdzie na dobre..

odpowiedz
radzio - 06.04.2020 / 14:00, *.inetia.pl

Cała Legia zawsze razem? No to piłkarzyki to pokazały. Kiedy wróci normalność liczę na jakieś "konkretne" podziękowania w ich stronę.

odpowiedz
Piłkarze to zwykle pedały - 06.04.2020 / 13:49, *.chello.pl

Jej.. e piłkarzyki ogarnijcie sie, zwalniają ludzi którzy zarabiają po 4 tysiące miesięcznie a tym kur..m bo inaczej nie można ich nazwać ciezko cos oddac bo niunie w domu nie będą miały na "waciki".
Pokazaliacie Swoje prawdziwe oblicze w ciężkich czasach i wiadomo ze nie można na Was liczy. Klub upadnie , ludzie będą zdychac z głodu ale najwazniejszy jest piłkarzyk, gardzę Wami i liczę że ludzie pokroju Jedrzejczyka itp co miesięcznie klepia po 200tysi ze się opamietaja. A jak nie to klub da sobie radę a tych pseudokopaczy wypier.... na zbity pysk z adnotacją "uwaga na tych śmieci, zwykle wkłady do koszulek. Trzymajcie Się Bracia i bądźcie zdrowi , wy i wasze rodziny(L)

odpowiedz
kwiatek80(L) J-no - 06.04.2020 / 07:17, *.com.pl

Piłkarze przesadzaja, są jak najemnicy, chyba wszystkiego nie przechulali, całkiem dobrze zarabiają chyba jak by im ktoś obniżył pensje przez jakiś czas dali by rade, ja się pytam gdzie jest,trener Vukovic, kapitan Jędza(mówią o sobie Legioniści,wierzę że tak jest) i nie potrzęsą szatnią i nie dadzą przykładu i nie umieją zrozumieć że klub potrzebuje pomocy żeby nie było gorzej

odpowiedz
Micha(L) - 06.04.2020 / 01:05, *.chello.pl

loczek - klasy napisałby tak - ' WON z Legii". ale ja napiszę tak: Legia to nie korpo. to ludzie - szanuj ich, albo.........j:

odpowiedz
Micha(L) - 06.04.2020 / 01:02, *.chello.pl

loczek nie da kasy, ale Wy Panowie Piłkarze...?

odpowiedz
Micha(L) - 06.04.2020 / 01:01, *.chello.pl

lipa Panie Prezesie, ...lipa

odpowiedz
Sss - 06.04.2020 / 00:24, *.t-mobile.pl

Właśnie dlatego Legia to My....już od dłuższego czasu o żadnym piłkarzu niestety nie mogę powiedzieć że jestem jego idolem....ostatnim który mi imponował umiejętnościami był chyba Daniel Ljuboja....

odpowiedz
Ja1916 - 06.04.2020 / 00:10, *.centertel.pl

Wstyd Panowie piłkarze, wstyd. Tyle osób straciło pracę, albo zarabia marne grosze, Ci co stracili nie mają jak teraz nowej znaleźć. Ale dla was najważniejsze drogie fury i wille.

odpowiedz
sed - 05.04.2020 / 22:21, *.com.pl

Czy ktoś z "kumatych" może mi wytłumaczyć następującą rzecz:
nasze drogie wkłady do koszulek są na kontrakcie. Zgodnie z kodeksem cywilnym:
Art. 495. KC
Niezawiniona niemożliwość spełnienia świadczenia
§ 1.
Jeżeli jedno ze świadczeń wzajemnych stało się niemożliwe wskutek okoliczności, za które żadna ze stron odpowiedzialności nie ponosi, strona, która miała to świadczenie spełnić, nie może żądać świadczenia wzajemnego, a w wypadku, gdy je już otrzymała, obowiązana jest do zwrotu według przepisów o bezpodstawnym wzbogaceniu.

W skrócie - z niezawinionej przyczyny piłkarz nie może świadczyć usługi, więc nie należy mu się ŻADNE WYNAGRODZENIE jeśli tylko jest na kontrakcie, a nie umowie o pracę.

Więc jak to możliwe, że się nie zgadzają na obniżkę pensji?

odpowiedz
Wolfik - 05.04.2020 / 18:03, *.plus.pl

Albo to dobry pretekst by zwolnić osoby, które pracę miały po znajomości i za wiele do klubu nie wnosili.

odpowiedz
Wolfik - 05.04.2020 / 17:02, *.mm.pl

W klubie, gdzie wynagrodzenia piłkarzy stanowią ponad 70% kosztów zwalnianie pracowników to strzał w kolano. Wszyscy pracownicy bowiem są od tego, by stworzyć piłkarzom odpowiednie warunki pracy a ich wynagrodzenia to ułamek kwoty całkowitej. Panowie piłkarze powinni sami wystąpić z propozycją obniżenia swoich - niemałych przecież wynagrodzeń mając z tyłu głowy własnie tych ludzi. Jeśli klub nie jest dla nich tylko bankomatem, takie działanie pokazałoby że traktują ten klub poważnie. Niestety, tak nie jest.

Mam nadzieję, że sytuacja z pandemią wyprostuje również sprawy podejścia zawodników do klubów w których grają i przewartościują ich wartość. Gdy kluby będą bankrutować (a będą, czego przykładem jest słowacka Żilina) na rynku pojawi się sporo piłkarzy "do wzięcia". Co w konsekwencji spowoduje obniżenie ich wartości i żądań finansowych.

Pytanie: gdzie znajdzie zajęcie 30-letni piłkarz Legii z pensja w okolicy 80-130 tys/miesiąc??? I za ile? Na to pytanie powinni sobie co niektórzy odpowiedzieć. Pacie na szkło w tych okolicznościach nie jest chyba najważniejsze.

odpowiedz
Winyl - 05.04.2020 / 13:11, *.play-internet.pl

https://www.wisla.krakow.pl/aktualnosci/aktualnosci/solidarne-redukcje-wynagrodzen-w-wisle-krakow

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 05.04.2020 / 10:39, *.centertel.pl

Cavani będzie wolnym zawodnikiem to może by przyszedł

odpowiedz
Artic - 05.04.2020 / 07:55, *.t-mobile.pl

Prosze bardzo w Cracovii Filipiak nie wywalil pracownikow na bruk mozna mozna! a ten "nasz" Chopin korpo prezio swego czasu dyrek u Kulczyka 40 osob bruk ale jest wlascicielem Legii i moze robic co chce.

odpowiedz
Aj@wallonin - 04.04.2020 / 23:58, *.t-mobile.pl

mam nadzieję, że nie zwolnią trenerów z legiasoccerschool... bo to dopiero będzie tragedia w przyszłości...

odpowiedz
Najwyższy prezes narodu - 04.04.2020 / 14:47, *.t-mobile.pl

Postojowe 2080 zyla proponuje, bez podatku, nieozusowane, czysto na łapę.

odpowiedz
gazza - 04.04.2020 / 11:19, *.inetia.pl

Zamiast obniżyć piłkarzom , to ten wywala pracowników...
Mioduski OUT

odpowiedz
Duarte - 03.04.2020 / 22:55, *.play-internet.pl

Większość dostaje co najmniej 60.000 zł. Gdyby zabrać im nawet 50% pozostałoby im tylko 30.000 zł miesięcznie. Faktycznie nie mieliby z czego żyć.

odpowiedz
asdgdh - 03.04.2020 / 19:59, *.orange.pl

Piłkarze powinni zejść z pensji chociaż na tyle, aby nie trzeba było zwalniać ludzi, co zarabiają po 3-4k

odpowiedz
wawerr - 03.04.2020 / 17:23, *.tpnet.pl

Miodek to korporacyjna menda , ludzie się nie liczą tylko słupki, wykresy i hajs.

odpowiedz
News⚽️Legia - 03.04.2020 / 16:43, *.94.111

Artur Jędrzejczyk - 200 tysięcy zł
Domagoj Antolić - 150 tysięcy zł
Marko Vesović - 113 tysięcy zł
Arvydas Novikovas - 100 tysięcy zł
Radosław Cierzniak - 60 tysięcy zł
Paweł Stolarski - 60 tysięcy zł
Igor Lewczuk - 60 tysięcy zł
Mariusz Wieteska - 40 tysięcy zł
Michał Karbownik 12 tysięcy miesięcznie Wychodzi na to że zarobki powyżej 100 tyś to 50% ciécia , a poniżej tego 30% Michałowi Karbownikowi dałbym podwyżke 1 tysiaka wiécej!

odpowiedz
Okulista - 03.04.2020 / 15:39, *.t-mobile.pl

Mam nadzieje ze to juz koniec ekstraklapy i przestana do mnie przylazic masowo pacjenci z bolem oczu.

odpowiedz
Bu"L"i - 03.04.2020 / 15:10, *.inetia.pl

No to teraz panowie piłkarze będą targać za sobą walizki ze sprzętem, po treningach i meczach swoje prać, suszyć itp. Pomiędzy treningami kosić trawę, rysować linie zakładać siatki itp. Może wówczas nabiorą szacunku dla pracowników technicznych.

odpowiedz
775 - 03.04.2020 / 13:09, *.orange.pl

Może wreszcie coś się pozmienia w tym sporcie. Zawsze dziwiło mnie to, dlaczego sportowcy zarabiają takie pieniądze. I nie chodzi mi absolutnie o jakąś zazdrość tylko o szacunek do innych ludzi, mam na myśli to, że na sukces tego piłkarza pracują setki ludzi a to on spija śmietankę i zgarnia niemal całą stawkę dla siebie. Poczynając od takiego pana Mietka który grabi trawę na boisku i je podlewa, kasjera który sprzedaje bilety na mecz, panią która sprzedaje piwo w budzie na stadionie i setki innych osób których średnie wynagrodzenie to 2500 na rękę. Nieważne kim są ci ludzie, ale ważne, że ciężko pracują, na pewno ciężej niż panowie piłkarze. I OK, rozumiem, że to nie komuna gdzie teoretycznie każdy ma mieć po równo, ale też nie może być tak że jeden zarabia 40x więcej od drugiego po czym ten pierwszy traci pracę żeby ten drugi mógł dostać swoje 100 czy 200 tysięcy. Aha, podejrzewam, że nawet podczas epidemii gdy piłkarz siedzi w domu to pan Mietek i tak musi grabić i podlewać boisko.

odpowiedz
Tak - 03.04.2020 / 11:38, *.centertel.pl

Cała Legia zawsze razem ale tylko do wrzucania do puszek.

odpowiedz
No cóż.. - 03.04.2020 / 11:23, *.chello.pl

Z samego szacunku do kibiców i klubu powinni się na częściową obniżkę zgodzić. 50% z ich stawek to wciąż bardzo dużo, zwłaszcza za siedzenie w domu i granie na playstation..

odpowiedz
Marcin(L) - 03.04.2020 / 11:21, *.chello.pl

Dziwia mnie ludzie ktorzy pisza ze pilkarz zarabia tyle i nikt mu nie ma prawa nic obnizyc itd... Czasy niestety sa jakie sa i nic na to nie poradzimy... Dam wam prosty przyklad... Moj przyklad a wiec
Pracuje w firmie 10 lat na normalnie umowie zarabiam w zaleznosci od dni roboczych i czy uda zrobic sie jakis weekend od 2700 do 3000 zl na reke... Teraz niestety sa takie czasy ze i my w firmie mamy postuj wiec nie zarabiam 100% wyplaty tylko 85% kazdy z was mniej wiecej sobie moze przeliczyc ile teraz moge dostac wyplaty... I ile mi zostanie na zycie... Po oplaceniu wszystkiego a co tam zostanie mi mysle kolo 400, 500zl zalezy ile dostane wyplaty... I nie siedze na dupie i nie placze ze mi 15% wzieli z wyplaty bo wiem ze niestety zeby to wszystko mialo rece i nogi i zebym nie stracil pracy to musieli tak zrobic... A wy za przeproszeniem pier...... Jak to im moga obnizyc 50% z ich zarobkow... Przeciez oni nie zarabiaja tyle co ja im z tych 50% zostanie tyle kasy ze nie beda musieli sobie czegos od pyska ujac zeby przezyc od wyplaty do wyplaty... Wiec nie broncie ich bo sie tam chyba niektorym gwiazdorka w dup... Poprzewracalo...
Tyle

odpowiedz
bep - 03.04.2020 / 09:05, *.chello.pl

Kudłąty, weź chłopie skorzystaj z okazji i sam się zwolnij z Legii! Ty i twoje nieudolne pozorowane działąnia jesteście największym obciążeniem dla jej budżetu! Żeby nawiększy i najbardziej rozpoznawalny klub w Polsce przez trzy lata nie mógł znaleźć strategicznego sponsora? To już powoli zaczyna wyglądać na sabotaż...

odpowiedz
Krasnal - 03.04.2020 / 08:51, *.telkab.pl

Pare klubow upadnie...to kolejka do Legii sie ustawi...teraz sa nowe czasy panowie piłkarzyki.

odpowiedz
Typo - 03.04.2020 / 07:20, *.play-internet.pl

Kazdy grosz potrzebny ale kary do uefa kibice powinni klubowi oddać

odpowiedz
Rafał - 03.04.2020 / 02:24, *.chello.pl

I teraz właśnie widać, jak Legię traktują cudzoziemcy.
Ja bym dla tego klubu grał za darmo, bo go kocham. Wielu jest takich jak ja, tylko że nas gdzieś po drodze system szkolenia wypluł i się nie przebiliśmy. Szkoda!
Może bym nie był Lewandowskim, ale serducha nikt by mi nie odmówił.
Co to znaczy, że piłkarze nie chcą zejść z zarobków, pierdząc w stołki w domach???
Rozgonić w pi..u i po wakacjach zagramy Rosołkami i innymi Karbownikami. Oni na pewno dla Legii gotowi są poświęcić się troszkę, bo później klub im to odda, gdy pojawi się dobra opcja dla nich.

odpowiedz
Szyszko - 03.04.2020 / 00:18, *.chello.pl

W rezerwach Obradovic postawi mocne veto. Tak mocne jak jego rola w Legii i intuicja tego co go ściągał...

odpowiedz
admate - 03.04.2020 / 00:09, *.orange.pl

Niech podadzą, kto nie chce obniżki pensji. Za to powinni dostać to, co po meczu z Lechem

Ja obstawiam tych, co się nie łapią nawet na ławkę, a dużo zarabiają.

odpowiedz
admate - 03.04.2020 / 00:06, *.orange.pl

Co innego obniżyć 50% z 100.000zł miesięcznie, a co innego z 3.000zł na 1.500zł

Zarząd, jak ma na koncie i tak kilka mln, może pracować kilka miesięcy za min. krajową. Wtedy żadnej szeregowy pracownik nie zostałby zwolniony ani nie obniżonoby pensji.

odpowiedz
pytania o $€£ hajsy - 02.04.2020 / 23:35, *.mm.pl

4 tyg nie graja i juz zwalniaja ludzi?! to klub nie ma oszczednosci zeby pracownikom (ktorych pensje nie sa jakies wysokie) zaplacic chociaz przez 3 miesiace? przed swietami zwalniaja- kopacze nie wstyd wam jakbyscie zeszli z tych np 100 tys na 50 tys to posady tych ludzi byly by moze uratowane!!

odpowiedz
PND - 02.04.2020 / 23:10, *.chello.pl

Czemu zarządzacie kasa kogokolwiek NIC NIKT NIE MUSI, każdy ma swoje zobowiązania jak zarabia 100 tys miesięcznie to ma pełne prawo je przepier...c i Nic Wam do tego jak ja zarabiam 3 to też mogę i ani Ci co zarabiają 100 nie muszą odkładać i ja również

odpowiedz
Zdzicho - 02.04.2020 / 23:09, *.tpnet.pl

Cała wspólczesna piłka to pasożyty. Tylko kasa i tyle. Against Modern Football. Jakis sens maja jeszcze lokalne druzyny na wioskach. Kopia dla przyjemnosci dla kilkunastu zapalencow z bimberkiem na trybunach. Podle czasy a pilka to syf

odpowiedz
Mistrz - 02.04.2020 / 22:46, *.centertel.pl

Ciekawe ile chcieli im już uwalić z pensji skoro piłkarze się nie zgodzili. W Gdańsku też piłkarze się nie zgadzają. Także będę teraz negocjować do lipca aż się rozgrywki zaczną być może na nowo.

odpowiedz
Kozioł - 02.04.2020 / 22:30, *.t-mobile.pl

Loczek nagle taki cwany? Jak na razie to się nie odbył jeden mecz u Nas a ten skomli od tygodni żeby mu pomóc bo bankrutuje. Widać jak stabilny finansowo jest klub skoro jak widać funkcjonuje od pierwszego do pierwszego! Pokazał jaki ma szacunek do szeregowych pracowników!

odpowiedz
Bl1916 - 02.04.2020 / 21:16, *.chello.pl

Nie 20 zwolniono tylko ponad 40 osób

odpowiedz
Anty-Korpo-hieny - 02.04.2020 / 19:46, *.chello.pl

Typowa korpo-hiena u sterów więc będą zwolnienia porządne, piłkarzom też chce pojechać po całości. Tylko kumple prezesi zasługują na pełne gaże.

odpowiedz
Ewelina - 02.04.2020 / 19:45, *.play-internet.pl

Mam nadzieję, że poznamy nazwiska tych którzy nie zauważają powodu aby mieć obniżoną pensję. Oczekiwałam, że zespół sam wyjdzie z inicjatywą obniżenia poborów.

odpowiedz
Ole ola - 02.04.2020 / 19:29, *.chello.pl

Portal pierwsza klasa. Zawsze po dodaniu komentarza wyświetla mi się napis: Dziękujemy za dodanie komentarza! Pełna kulturka i szacuneczek dla człowieka. Brawo panowie i pięknie panie!

odpowiedz
Elquatro - 02.04.2020 / 19:19, *.chello.pl

Podobno pilkarzy w rozmowach reprezentuje Obradovic.

odpowiedz
Juri - 02.04.2020 / 19:05, *.inetia.pl

Proszę podać pseudonimy piłkarzy co nie chcą się zgodzić.

odpowiedz
Pokazać charakter - 02.04.2020 / 19:00, *.com.pl

W takiej sytuacji za zawodnicy sami powinni wyjść z propozycją , że do czasu epidemii i zawieszają wypłaty dla siebie dla dobra klubu .

odpowiedz
Radzio - 02.04.2020 / 18:47, *.play-internet.pl

Gwiazdeczki nie chcą zejść z pensji? To zapraszamy od jutra na treningi, w końcu do czegoś się zobowiązali...

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 02.04.2020 / 18:27, *.btcentralplus.com

Liga Belgijska zakonczona. Mistrzem zostal Club Brugge. A wiec na co czekamy.........Mistrz, mistrz Legia mistrz !!!! Troche pociechy na te arcytrudne czasy.

odpowiedz
L56 - 02.04.2020 / 17:47, *.t-mobile.pl

Wywalić wszystkich bez wyjątku, za pół roku pod drzwiami będzie stało pół Europy
żeby dać zarabiać na życie kopaniem piłki.
To co było do marca już nigdy nie wróci!

odpowiedz
Kristof - 02.04.2020 / 16:46, *.ziggo.nl

Powinni wszystkich piłkarzyków zwolnić. Niech idą pracować do Biedronki lub Lidla.Darmozjady jedne.Tylko by doili Legie.

odpowiedz
TeBe - 02.04.2020 / 16:20, *.chello.pl

Znów się trzeba przejść do garażu

odpowiedz
JEDZA - 02.04.2020 / 16:13, *.t-mobile.pl

Ja na żadne obniżki sie nie zgadzam! musze za coś ciągnąć deweloperke. budynki same sie nie zbudują! poza tym trzeba odkładać na emeryturke - kariera pilkarza nie trwa wiecznie. Niech prezes wezmie postojowe od rządu, a nie od nas piłkarzy.

odpowiedz
zosi3k - 02.04.2020 / 16:13, *.virginm.net

ZOBACZCIE JAK SIE ZACHOWAL FABIANSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAC Z NIEGO PRZYKLAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Mioduski - 02.04.2020 / 16:03, *.chello.pl

Zwolnij prezesa
Mioduski
Zwolnij prezesa refren/zwrotka x4

odpowiedz
News⚽️Legia and Friends Forever ! - 02.04.2020 / 15:50, *.188.187

To jedyna szansa aby pozbyć sie słabych z wysokimi kontraktami a zostawić dobrych i młodych Polskich piłkarzy,czas przewietrzyć zarzád i szatnie!Mr Mioduski!

odpowiedz
Marian - 02.04.2020 / 15:49, *.chello.pl

Czy piłkarze przeżyją jakoś bez kasy przez kilka miesięcy?Wiadomo my zwykli ludzie śpimy na kasie,100 tyś co miesiąc,jest z czego żyć,a piłkarze....

odpowiedz
Brat - 02.04.2020 / 15:35, *.chello.pl

Piłkarzyki, nie wstyd Wam??!! Zarabiacie po 100 tys miesięcznie i więcej a nie chcecie zejść z zarobków ani trochę i uratować tym samym przed zwolnieniem z pracy zwykłych pracowników administracyjnych Klubu, sprzątaczki itd, którzy pewnie nie mają nawet 1/20 tego co Wy łachudry!!
Zwykła banda najemników, która tylko zamierza doić Legię! Będziemy o tym pamiętać!

odpowiedz
:) - 02.04.2020 / 15:31, *.chello.pl

Powtórka z lat 90, powrót do młodości!!!!

odpowiedz
coachbiedronka - 02.04.2020 / 14:44, *.stimo.net

Zvonimir Kozluj wolny brac go nie spij prezes ,brac go taki zawodnik jest legii potrzebny

odpowiedz
Gore89 - 02.04.2020 / 14:39, *.t-mobile.pl

A tarcza antykryzysowa! Prezesie nie zwalniaj

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 02.04.2020 / 14:34, *.centertel.pl

Kożulji wolny zawodnik, prezesie działaj to jest kawał piłkarza, tym bardziej że po sezonie żegnamy się z Antoliciem. Działajmy póki nie jest za późno bo to okazja.

odpowiedz
As - 02.04.2020 / 14:17, *.chello.pl

Czy naprawdę konieczne było zwolnienie tych 20 osób? Jakie to były stanowiska?

odpowiedz
Kle - 02.04.2020 / 14:06, *.vectranet.pl

Myślę, że jakby zgodzili się zamrozić dużą część pensji, a szybkość wypłaty zamrożonych środków determinowałyby wyniki to byłoby najlepsze rozwiązanie.
1) piłkarz stratny nie będzie, przecież będzie miał obiecane pieniądze, jak dostanie je później to może je mądrzej zagospodaruje
2) piłkarz będzie miał pieniądze na życie, na pewno coś odkładają, a teraz to małe szanse, by robili jakiejolwiek grube inwestycje
3) nie trzeba będzie ciąć etatów tych, którzy w tle pracują na sukces klubu

odpowiedz
Pawel - 02.04.2020 / 13:53, *.orange.pl

Cala Legia zawsze razem, szczegolnie w sytuacji pandemii.

odpowiedz
samarytanin - 02.04.2020 / 13:31, *.t-mobile.pl

szkoda mi kopaczy, nie mogliby im chociaż płacić 20 koła za walenie na Fifie w play station? przecież oni nic innego poza kopaniem i wydawaniem hajsu nie potrafią.

odpowiedz
KOP w KOD - 02.04.2020 / 13:08, *.tpnet.pl

Piłkarze niech nie robią scen. Wszyscy tracimy na COVID. Niech wezmą przykład z Messiego który zgodził sie na obniżke pensji o 70%.

odpowiedz
maniek78 - 02.04.2020 / 13:06, *.centertel.pl

Piłkarze mogliby oddać trochę swoich pensji dla pracowników wtedy nie musiałoby być zwolnień.Pokazaliby że zindentyfikuja się z tymi ludzmi.Jak przez kilka miesięcy nie potrafią przeżyć bez większej kasy to coś tu jest nie tak.

odpowiedz
Józefowianin - 02.04.2020 / 12:58, *.centertel.pl

Piłkarze powinni zarabiać,najwięcej podnosząc ją za wygrane mecze,wtedy grają jak ktoś dostaje, za grzanie ławy to zajmuje miesce i doi klub.Napradwe nie stać naszych zawodników,żeby te dwadzieścia osób nie zwolnili.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 02.04.2020 / 12:55, *.btcentralplus.com

LEGIA NIGDY NIE ZGINIE !!

odpowiedz
LegiaPołudnie - 02.04.2020 / 12:16, *.net.pl

Najwyżej zagramy wychowankami. Każdy kryzys jest okazją wdrożenia nowych rozwiązań!

odpowiedz
Miodulski MUSI ODEJŚĆ - 02.04.2020 / 12:09, *.chello.pl

Pierwszy w kolejce do zwolnienia szkodnik Miodulski, czy jego obejmą cięcia?

odpowiedz
PND - 02.04.2020 / 12:05, *.94.134

Jak zwykle ból dupy polaczkow cebulaczków, że piłkarz dużo zarabia, kto Wam bronił zostać piłkarzem? Zarabiają tyle ile sobie wynegocjują i mnie nie dziwi, że chcą stracić jak najmniej, piłkarzem jest się najczęsciej do 35 roku życia, potem raczej nie idziesz na kasę do lidla ;)

odpowiedz
Roberto - 02.04.2020 / 12:02, *.161.29

Właśnie to jest najgorsze! Dziad transy - zatrudniają pracowników na zlecenia umowy, płacą śmieszne pieniądze i najlepiej wtedy wyrzucić na zbity pysk pracownika bo przecież wirus. Proszę bardzo, strajkują przedsiębiorcy, jadą ulicami Krakowa biznesmeni autami po 80 tys zł w górę, domy, nieruchomości po ponad milion i on ma prawo jęczeć, że jest ciężko i jego dotyka bieda. W Legii? Bardzo podobnie... Jak niżej pisał kolega, w Barcy piłkarze się starają, żeby przysłowiowy ciec który zarabia miesięcznie tyle co Messi na godzinę i on musi utrzymać rodzinę. Tu gwiazdeczki, tylko lansik i kaske, bo nie mają wypłacanych pesji. Ile rodzin, pracowników zakłady chciałoby żyć, żeby pojexhsc 2x w roku na wakacje, no dobra... 1x na wakacje za granicę. O tych ludziach się nie mówi. Polska pilka i wszystkie kluby to jeden wielki szajs. Pan M. Jest stratny, to najlepiej ludiz na bruk wypieprzyć. Jeszcze szanowałem Kubę Rzeźniczaka, ale w tym co napisał, kilka tyg. Temu że przez pandemie nie dostanie premii.... Opadają mi ręce. Weźcie się w garść Piłkarzyki! Pokażcie klasę chociażby na okres pandemii, prezesi tak samo! A na pewno do Was to wróci x2.

odpowiedz
L - 02.04.2020 / 11:59, *.orange.pl

Przecież piłkarze nie zgodzą się zarabiać głodowych 10 czy 20 tysięcy złotych miesięcznie.

odpowiedz
Magda - 02.04.2020 / 11:56, *.vectranet.pl

Pracowników "biurowych" już wywalali w zeszłym roku.....

odpowiedz
realista - 02.04.2020 / 11:52, *.orange.pl

jak ktorys z pajaców się nie zgodzi na obniżkę, to wypier...ć dyscyplinarnie z klubu. panienki zarabiają takie pieniądze za takie gówno jak grają to jest niepojęte.

odpowiedz
Krzeszczu - 02.04.2020 / 11:47, *.tele2.se

Wszyscy pilkarze Barcelony zgodzili sie na 70% obnizenia zarobkow tylko po to zeby nikt z zatrudnionych w klubie nie musial przecodzic ciec. Tzn zeby nadal dostawali pelne wynagrodzenie.

Pilkarze Juventusu nie dostana wyplat za marzec, kwiecien, maj i czerwiec (jasli mnie pamiec nie myli).

Czyli ze mozna. Jesli sie tylko chce

odpowiedz
Kedar1985 - 02.04.2020 / 11:38, *.tpnet.pl

Już w dużej części firm dochodzi do takich rozwiązań. Albo akceptujesz obniżkę 50% albo out. Co za czasy :(

odpowiedz
Bogusław Kibicowski - 02.04.2020 / 11:26, *.amazonaws.com

moja propozycja to zamrozić 50 % wynagrodzeń i wypłacić kiedy skończymy sezon na 1 miejscu

odpowiedz
jajebie... - 02.04.2020 / 11:26, *.orange.pl

Grajki i zarząd mieliby odrobinę honoru i przy ich zarobkach odpuścić ze 3 pensje

odpowiedz
Nienapasieni - 02.04.2020 / 11:23, *.200.34

kopacze do boju!!!

odpowiedz
71 - 02.04.2020 / 11:20, *.tpnet.pl

Jak tam te necocjacje z piłkarzami

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 02.04.2020 / 11:18, *.btcentralplus.com

A obcięcie pensji dla Mioduskiego i jego rodziny i kumpli w Zarzadzie ?? Przynajmniej 50% !!

odpowiedz
Alan - 02.04.2020 / 10:48, *.t-mobile.pl

Jak zawodnicy są tacy nieugieci to moze niech grają i wypełniają swoje obowiązki zobaczymy czy im równiez Niestraszny Wirus ani nawet Ebola......

odpowiedz