fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki sond

Finał w Bydgoszczy i oprawa Ludzie starej daty

Woytek - Wiadomość archiwalna

Od weekendu majowego mogliście oddawać głosy w naszych dwóch sondach związanych z finałami Pucharu Polski. Wybieraliśmy najlepszą finałową oprawę i finał który najlepiej wspominacie.

Poniżej prezentujemy wyniki głosowania.

Cały czas możecie głosować w wyborach najlepszych obcokrajowców w historii klubu

WYNIKI SONDYNajlepsza oprawa na finale Pucharu Polski:
SUMA GŁOSÓW: 1494
START: 02.05.2020 / KONIEC: 09.05.2020WYNIKI SONDYNajlepiej wspominam finał Pucharu Polski:
SUMA GŁOSÓW: 1114
START: 01.05.2020 / KONIEC: 09.05.2020


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Pawel - 11.05.2020 / 10:49, *.orange.pl

Niech sie moze wypowiedza chlopaki z NS ktorzy sie na tym znaja ale wydaje mi sie ze stworzenie witrazu lub sektorowki z okiem jest o wiele trudniejsze niz kartoniada - ktora kazda jedna jest baaardzo efektowna

odpowiedz
Węgier - 11.05.2020 / 10:31, *.chello.pl

Dla mnie, Legia - Lech finał pucharu na Widzewie 1988. Może dlatego, ze był to mój pierwszy wyjazd. Ale z Jaga rok później w Olsztynie to już byłem byłem niezłym Hoolsem :) i w barze mlecznym , będąc w mniejszości niezłe dawaliśmy sobie rade za pomocą talerzy :) Ach to były czasy...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.