Michał Karbownik - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oficjalnie

Karbownik przedłużył kontrakt!

Wiśnia, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Michał Karbownik przedłużył kontrakt z Legią do 30 czerwca 2024 roku. Pierwotnie umowa obowiązywała jeszcze przez rok. 19-latek rozegrał dla stołecznego klubu 22 mecze, a jego dobra postawa w tym sezonie zaowocowała zainteresowaniem wielu zagranicznych zespołów.

- Myślę, że moja nowa umowa z Legią, w tych trudnych, także dla piłkarskiego świata warunkach, jest okazaniem ogromnego szacunku, jakim darzę klub, osoby, które pomagają mi tutaj każdego dnia stawać się lepszym zawodnikiem i jakim darzę najwspanialszych, jakich piłkarz może sobie wyobrazić, kibiców na świecie. Pomimo wielu plotek, jakie pojawiały się mediach, od początku wiedzieliśmy, że podpisanie nowego kontraktu okaże się formalnością. Zarówno ja, mój menadżer, jak i trener Vuković, dyrektor Kucharski i prezes Mioduski mieliśmy na uwadze nie tylko moje dobro, jak i dobro klubu, który mnie ukształtował. Ja z mojej strony zrobię wszystko, żeby odwdzięczyć mu się tym, co potrafię najlepiej, czyli swoją postawą na boisku - powiedział Michał Karbownik na łamach oficjalnej strony klubu.

Statystyki Karbownika w Legii

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (70)

+dodaj komentarz
BRL - 27.05.2020 / 14:39, *.chello.pl

Zajebiście, że został, ale po co to łzawe gadanie? :)

odpowiedz
lll - 26.05.2020 / 00:58, *.92.5

Super :)

odpowiedz
m4pierwszy - 25.05.2020 / 09:24, *.icpnet.pl

ten jeden kontrakt zrobi różnice, mamy mistrza!

odpowiedz
t - 25.05.2020 / 09:10, *.edu.pl

Brawo Michał,

Legia Cię wychowała i powinna na Tobie zarobić.
No bo to, że niedługo odejdziesz do mocniejszej ligo to jest raczej pewne.

odpowiedz
in - 25.05.2020 / 09:05, *.inetia.pl

Powinien pograć jeszcze max 1 sezon , póżniej niczego już się nie nauczy i jak najszybciej powinien autować się Legii.
Na razie to najlepszy zawodnik tej drużyny.

odpowiedz
Jimmy L - 25.05.2020 / 04:26, *.d1-online.com

Brawo Michał to dobry ruch dla Klubu i dla Ciebie mam nadzieję że jeszcze rok albo dwa zostaniesz w Klubie w końcu to między innymi ostatnio się chodziło na stadion Ciebie obejrzeć

odpowiedz
News⚽️Legia - 24.05.2020 / 21:24, *.188.182

To bédzie czas wychowankòw Legii I tak zostanie do końca świata!Brawo!

odpowiedz
Zu(L)us - 24.05.2020 / 12:30, *.centertel.pl

Mówicie Miodek to Miodek tamto. Gdyby nie Miodek to byłyby derby w 3 lidze."Szanuj Szefa Swego Bo Możesz Mieć Gorszego"

odpowiedz
Zu(L)us - 24.05.2020 / 12:20, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór: i

odpowiedz
Zu(L)us - 24.05.2020 / 12:15, *.centertel.pl

Jutro pojutrze odejdzie ale za większą kasę. Życzę powodzenia. Jesteś naprawdę e(L)ka.

odpowiedz
Jarkonet69 - 24.05.2020 / 11:51, *.metrointernet.pl

Brawo Michał, Brawo Legia bardzo mądry ruch z obu stron to da Legii przewagę negocjacyjną i może nareszcie polski piłkarz pójdzie w świąt za przyzwoite pieniądze co da klubowi możliwość załatania budżetu a może i zrobienia fajnego transferu. Jeszcze raz brawo dla obydwu stron umowy.

odpowiedz
Sceptyk - 24.05.2020 / 11:43, *.orange.pl

pierdu, pierdu... napiszcie lepiej czy nie było tam kwoty odstępnego - jeśli tak wpisali jakieś żałosne 4-5 mln euro i żaden klub nie da eurocenta więcej, a jak mu się coś stanie lub będzie miał spadek formy, to zostanie w klubie kokosa z wysokim kontraktem

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 24.05.2020 / 07:46, *.play-internet.pl

Prawda jest taka, że wszyscy w tym układzie, lepiej zarobią. Kucharski bo większy zysk z tego samego procentu, Karbo bo przy wyższym transferze też pewnie zarobi na początek no i Mioduski.

odpowiedz
Legionisya78 - 24.05.2020 / 01:51, *.t-mobile.pl

Super ℹnfo. Karbo to przyszłość Naszej Legii

odpowiedz
Cypis - 23.05.2020 / 22:55, *.centertel.pl

Powodzenia oby tak dalej!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 23.05.2020 / 21:39, *.inetia.pl

Cóż za polityczna wypowiedź. Ciekawe czy Michał zapoznał się z treścią zanim udzielił komentarza.

Oczywiście dla Legii super info, dla piłkarza perspektywa obrana przez agenta, być może słuszna. I tyle. Formalności, dobro klubu, dobro piłkarza, wymienianie nazwisk to już zwykły teatrzyk.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 23.05.2020 / 19:31, *.btcentralplus.com

Bedzie kasa dla Mioduskiego.

odpowiedz
MP.J ( L ) - 23.05.2020 / 17:49, *.plus.pl

mam nadzieję że pogra u nas chociaż 1 rok jeszcze.....choć wiadomo że jak odpadniemy przed fazą grupową to i tak od nas odejdzie....

odpowiedz
Obi - 23.05.2020 / 17:30, *.chello.pl

Bardzo sie cieszę. Super.

odpowiedz
bronek49 - 23.05.2020 / 17:12, *.chello.pl

postąpil tak jak powinien postapić wychowanek

odpowiedz
jim - 23.05.2020 / 16:02, *.tpnet.pl

No i bardzo pięknie ale ciekawe jaka suma odstępnego będzie w ten kontrakt wpisana

odpowiedz
Ale jaja - 23.05.2020 / 15:49, *.pognet.pl

Brawo dla chłopaka za takie posunięcie
pokazał innym młodym wychowanka ze nie liczy się dla niego tylko jego przyszłość ale i klubu

odpowiedz
THE HAGUE - 23.05.2020 / 15:45, *.198.114

Super !!!! Bardzo dobra decyzja Micha(L) , taki talent jest potrzebny w LEGII .

odpowiedz
Obcy - 23.05.2020 / 15:10, *.t-mobile.pl

Fajnie. Mam nadzieję,że nie została wpisana przy tej okazji suma odstępnego w postaci dajmy na to 5 mln. Euro. Ale o tym dowiemy się już wkrótce.

odpowiedz
lucho_83 - 23.05.2020 / 15:02, *.chello.pl

Czy wpisali jakaś klauzulę? Chyba coś ok 8-10 mln powinno być.

odpowiedz
WETERAN - 23.05.2020 / 15:01, *.chello.pl

Cieszę się, że młody, zdolny Polak zostaje w klubie. Myślę, że i on, i Legia, i kibice będą zadowoleni.

odpowiedz
olew - 23.05.2020 / 14:58, *.vectranet.pl

lubię Grajka, na Niego się chodziło, Boże ! kiedy wrócą mecze ?! pewnie nie w tym roku...

odpowiedz
grzesiek - 23.05.2020 / 14:57, *.centertel.pl

Brawo Karbo ," zuch chłopak" :)

odpowiedz
Arek - 23.05.2020 / 14:24, *.tpnet.pl

Szczerze mówiąc, nie wierzyłem w to przedłużenie kontraktu. Ale teraz Legia będzie miała lepszą pozycję w negocjacjach. Brawo!

odpowiedz
filand - 23.05.2020 / 14:17, *.t-mobile.pl

Mogę nie darzyć sympatią prezesa Loczka za kilka ""numerów"" w minionych latach. Nie mogę nie przyznać gratulacji za takie posunięcie.
Dziękuję i wyrazy szacunku dla Karbownika.

odpowiedz
Zzp - 23.05.2020 / 14:08, *.t-mobile.pl

Szacunek, kariera wiadomo priorytet ale bardzo fajne podejść do tematu.

odpowiedz
XX - 23.05.2020 / 14:07, *.mm.pl

Bodek w żałobie

odpowiedz
Farme(L) - 23.05.2020 / 13:23, *.virginm.net

No i fajnie...

odpowiedz
Seba - 23.05.2020 / 12:50, *.play-internet.pl

Ciekawe jaka klauzula jest ? Mam nadzieje ze 8 cyfr w euro !

odpowiedz
soprano - 23.05.2020 / 12:44, *.chello.pl

ok decyzja ma czas a legia i tak zarobi pozniej

odpowiedz
Jan - 23.05.2020 / 12:40, *.chello.pl

Żeby nie pandemia to by go juz nie było .... także nie mydlij oczu ławka w betisie czeka ;)

odpowiedz
piotrek - 23.05.2020 / 12:38, *.chello.pl

brawo ku...a

odpowiedz
Krzeszczu - 23.05.2020 / 12:37, *.bredband2.com

Swietne info!
Tego brakowalo. Obawialem sie ze Karbownik juz niedlugo opusci nas za friko i po raz kolejny (tym samym) zde askuje/udowodni beznadziejna polityke transferowo/kontrakrowa jaka od lat prowadzi klub. A tu prosze, co za wspaniala niespodzianka.

odpowiedz
Shp - 23.05.2020 / 12:36, *.orange.pl

Ciekawe jaka klauzula

odpowiedz
LOL - 23.05.2020 / 12:35, *.plus.pl

Przecież to zabieg do podbicia ceny transferu. I tak zaraz pojdzie

odpowiedz
Zu(L)us - 23.05.2020 / 12:31, *.centertel.pl

To się nazywa Legionista. Szacunek.

odpowiedz
Szkoda - 23.05.2020 / 12:28, *.t-mobile.pl

Tutaj się nie rozwinie.

odpowiedz
Dariusz - 23.05.2020 / 12:22, *.chello.pl

Brawo Karbownik brawo Legia

odpowiedz