REKLAMA

PP: Lech ostatnim półfinalistą. W czwartek losowanie półfinałów

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W środę odbył się ostatni ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski. W Mielcu pierwszoligowa Stal przegrała z poznańskim Lechem 1-3. We wtorek do półfinału awansowała Legia Warszawa, a przed przerwaniem rozgrywek awans zapewniły sobie ekipy Lechii Gdańsk i Cracovii.

Losowanie par półfinałowych odbędzie się w czwartek, 28 maja o godzinie 12:00.

Finał Pucharu Polski zaplanowano na 22 lipca (w przypadku awansu do finału co najmniej jednego I-ligowca) lub 24 lipca (jeśli zagrają dwa kluby ekstraklasy).

Puchar Polski 2019/20

WYNIKI SONDYZ kim Legia zagra w półfinale Pucharu Polski?
SUMA GŁOSÓW: 542
START: 27.05.2020 / KONIEC: 28.05.2020


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Misrz - 29.05.2020 / 06:44, *.amazonaws.com

W finale mecz przyjaźni: Lech-Cracovia

odpowiedz
Wiadomości⚽️Legia - 29.05.2020 / 00:24, *.200.46

Finał w Bydgoszczy na Zawiszy stadionie po 1500 biletòw dla finalistòw,to pewne!

odpowiedz
wawerr - 28.05.2020 / 17:09, *.tpnet.pl

Żyro do Żyrardowa, dziwię się że to drewno jeszcze gdzieś gra, oczywiście chodzi o michała.

odpowiedz
sek - 28.05.2020 / 12:29, *.play-internet.pl

Cracovia - Legia i Lech - Lechią, Tylko po jednym meczu,

odpowiedz
roben66 - 28.05.2020 / 11:43, *.com.pl

Lech - Legia
Lechia-Cracovia
finał Legia- Lechia

odpowiedz
Po(L)ubiony - 28.05.2020 / 09:32, *.chello.pl

Ten pajac Gil, nie dał drugiej żółtej Muharowi za faul na Żyro. Kartofle graliby 20 min w 10. Ciekawe kto nam "posędziuje" w sobotę.

odpowiedz
sek - 28.05.2020 / 07:24, *.play-internet.pl

"Nie można głosować dwukrotnie! Z tego urządzenia oddano już głos." Nie głosuje, tylko sprawdzam obecny stan głosowania.

odpowiedz
L - 28.05.2020 / 02:23, *.tpnet.pl

Boniek zawsze tak ustawia zebyśmy byli z lechem więc albo lechia albo cracovia...

odpowiedz
J.M - 27.05.2020 / 23:02, *.tpnet.pl

Legia - Lechia

odpowiedz
Skromny - 27.05.2020 / 22:47, *.centertel.pl

Legia-Lechia
Cracovia-Lech
Finał
Legia-Cracovia i zwycięstwo Legii

odpowiedz
Izolator - 27.05.2020 / 22:29, *.elartnet.pl

Finał w Boguchwale!!!

odpowiedz
SF - 27.05.2020 / 21:00, *.tpnet.pl

Polfinal LEGIA 2-1 Cracovia. Final LEGIA 3-1 Lech ! LEGIA !!!

odpowiedz
Finał na Narodowym - 27.05.2020 / 18:11, *.188.176

Co drugi sektor musi byc pusty,I co nie da sie?

odpowiedz
Arek - 27.05.2020 / 17:11, *.t-mobile.pl

Finał Legia 0 : Lech 2

odpowiedz
Browar - 27.05.2020 / 16:41, *.play-internet.pl

Bez losowania obstawiam Legia - Cracovia i lech-lechia

odpowiedz
Maciej - 27.05.2020 / 16:34, *.supermedia.pl

Droga redakcjo, a przypadkiem Prezes Boniek nie mówił, że w tym roku finał odbędzie się na mniejszym stadionie?

odpowiedz