fot. PZPN
REKLAMA

Losowanie

Cracovia rywalem Legii w 1/2 finału Pucharu Polski

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartek odbyło się losowanie par półfinałowych Pucharu Polski. Rywalem Legii Warszawa w walce o finał będzie Cracovia. Spotkanie odbędzie się w Krakowie 7 lub 8 lipca.



W tej fazie rozgrywek, podobnie jak w poprzednich, rozgrywany jest jeden mecz.

Drugą parę utworzyły Lech Poznań i Lechia Gdańsk - spotkanie odbędzie się w Poznaniu.

Puchar Polski 2019/20

WYNIKI SONDYZ kim Legia zagra w półfinale Pucharu Polski?
SUMA GŁOSÓW: 542
START: 27.05.2020 / KONIEC: 28.05.2020


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
stary lis - 28.05.2020 / 23:22, *.orange.pl

czy są jeszcze miejsca w ostatnim wagonie ? I w jakiej cenie? Najlepiej to cały przedział bym wykupił bo wiecie COVID-19

odpowiedz
L - 28.05.2020 / 18:51, *.tpnet.pl

Jak co roku wszyscy udają że nie widzą tego że boniek wszystko ustawił pod finał Legia Lech bo taki finał mu najwięcej pieniążków do kieszeni wsypuje ;) . Ja również nie będę dalej drążył tematu bo taki finał mi pasuje ;).

odpowiedz
mG - 28.05.2020 / 16:01, *.101.17

W półfinałach powinny być dwumecze, nie wiem po co to zmieniali.

odpowiedz
Adi - 28.05.2020 / 15:44, *.orange.pl

Tak jak myślałem zagramy ze szczerbatymi. Tylko awans!

odpowiedz
lol - 28.05.2020 / 14:26, *.amazonaws.com

lux jestesmy w finale

odpowiedz
Luk - 28.05.2020 / 14:19, *.centertel.pl

Dlaczego mecze w Krakowie i Poznaniu?

odpowiedz
Felek - 28.05.2020 / 13:56, *.netfala.pl

Kiedy zapisy do Krakowa?

odpowiedz
SF - 28.05.2020 / 13:23, *.tpnet.pl

Tak mialo byc i tak sie stalo ! "LEGIO" final blisko - powodzenia !!!

odpowiedz
Nojman - 28.05.2020 / 13:04, *.centertel.pl

Czy będzie jakiś special do Krakowa i ewentualnie jaka kwota

odpowiedz
Iceman - 28.05.2020 / 12:47, *.orange.pl

Teraz czy wyjazd czy u siebie co to za różnica jak słychać tylko wrzaski trenerów. Finał równie dobrze można rozgrywać na jakimś boisku treningowym albo obiekcie Pelikana Łowicz.

odpowiedz
sek - 28.05.2020 / 12:41, *.play-internet.pl

Ciekawy finał byłby Legia z Lechem, prawdopodobnie na stadionie Legii.

odpowiedz
Przemko - 28.05.2020 / 12:33, *.netfala.pl

Nie będzie łatwo, ale zagramy w finale.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 28.05.2020 / 12:33, *.chello.pl

Wszystko gramy na wyjazdach. Może wypuścić Ł3? Na grzyb nam stadion? A pyrom cały czas żre.

odpowiedz