fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 28. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Za nami mecze 28. kolejki Ekstraklasy. W piątek trzy punkty z Kielc wywiózł Piast, a Górnik podzielił się punktami z Lechią. W sobotę w starciu dwóch drużyn, którym ostatnio się nie wiodło, lepsza okazała się Pogoń. Dla Cracovii była to szósta ligowa porażka z rzędu. W dwóch pozostałych meczach kibice zobaczyli 10 bramek: Jagiellonia zremisowała 2-2 z Wisłą Płock, a Zagłębie 3-3 z Lechem. W niedzielę Arka rzutem na taśmę wygrała ze Śląskiem 2-1, a Raków podzielił się punktami z ŁKS-em.

28. kolejka:

Korona Kielce 1-2 Piast Gliwice
Górnik Zabrze 2-2 Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok 2-2 Wisła Płock
Zagłębie Lubin 3-3 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 1-0 Cracovia
Raków Częstochowa 1-1 ŁKS Łódź
Arka Gdynia 2-1 Śląsk Wrocław
Wisła Kraków 1-3 Legia Warszawa

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

WYNIKI SONDYW sezonie 2019/20 Ekstraklasy Legia zajmie:
SUMA GŁOSÓW: 10908
START: 17.05.2020 / KONIEC: 30.06.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (46)

+dodaj komentarz
Antek - 08.06.2020 / 17:07, *.centertel.pl

Do redakcji można 29 kolejkę dziękuję

odpowiedz
SPQR - 08.06.2020 / 13:37, *.94.17

Panowie przypomnijcie mi bo mam słabą pamięć-jest taka drużyna z którą w tym sezonie oba mecze wtopiliśmy.Mało tego -była to 3 porażka z rzędu w tym druga u siebie.Jak oni sie nazywają?

odpowiedz
znajca - 08.06.2020 / 09:38, *.plus.pl

Nie jestem w stanie rozgryźć Rakowa: moją potencjał na górną ósemkę, więc czemu nie chcą w niej grać?

odpowiedz
Ddw - 07.06.2020 / 12:38, *.t-mobile.pl

Brawo Portowcy????????

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.06.2020 / 11:40, *.inetia.pl

Hm...

Czyżby Michał Probierz nie podlewał swojej roślinki podczas pandemii?

odpowiedz
miet - 07.06.2020 / 10:29, *.wananchi.com

ta cala sraxa to pokazuje co ten marny probierz potrafi. coz filipiak juz dzwoni na krakow ?

odpowiedz
Luki - 07.06.2020 / 09:00, *.t-mobile.pl

Ten piast w lidze może coś ugra ale w pucharach się znowu skompromituje

odpowiedz
olewa - 07.06.2020 / 02:02, *.vectranet.pl

ostro ten Piast punktuje, nie daje nam spokoju, to dobre dla ligi, która gdyby nie to, byłaby turniejem sparingów

odpowiedz
Arek - 06.06.2020 / 23:41, *.tpnet.pl

Craxa to chyba swoją koleżankę ściga w tych porażkach. Jeszcze 4 takie i zrównają się dziewczyny.

odpowiedz
Adam - 06.06.2020 / 23:12, *.chello.pl

Ciekawe kto tym razem będzie winny porażki sracovii bo przecież nie probierz. Przynajmniej można się śmiać z jego postępującego spier...olenia.

odpowiedz
kkk - 06.06.2020 / 18:38, *.vectranet.pl

ten sponsor lecha "af..i" to ciekawy logotyp ma,typowa gwiazda davida tylko trochę niedokończona,już to zauważyłem w meczu z nami jak na środku stadionu był wyświetlany,nie to żebym coś miał do tego ale to taka ciekawostka:)

odpowiedz
dejne3 - 06.06.2020 / 14:12, *.plus.pl

Kolejny mecz hanysy grają przeciwko 10 najpierw Legia ,wczoraj Korona ciekawa sprawa kto następny będzie kończył w 10

odpowiedz
As - 06.06.2020 / 13:58, *.chello.pl

Ktoś pomoże? Chce wykupić jednorazowo dostęp do meczu. Ktoś coś? Nie potrzebuje abonamentu C+ na miesiąc, tylko jednorazowo obniżyć meczyk chce:)

odpowiedz
Rytm - 06.06.2020 / 13:38, *.centertel.pl

Niedługo klasyki będą z Piastem:D

odpowiedz
Tay - 06.06.2020 / 01:49, *.66.195

oh...

odpowiedz
Darek otwórz - 06.06.2020 / 00:34, *.telenor.com

Jedynie co może nacisnąć to guzik w kolopie. Raz szanse dostali i wyszedł kibel. Nie ma innej możliwości jak mistrz na Ł3. Mogą się wszyscy napisać, aż im żyła pierdząca pięknie, innego wyjścia nie ma jak CWKS Legia Warszawa Mistrz Polski 2020.

odpowiedz
Arek - 05.06.2020 / 23:52, *.tpnet.pl

Ten żubrewski z Koronyy czy jak on tam załatwił Piastowi 3 pkt. Inna rzecz, że sędzią tego meczu był mój ulubieniec, więc kartki szybkiej dla Korony można było się spodziewać. Zresztą moim zdaniem ten Milewski chyba też mógł z czerwoną skończyć. A ten młody z Korony z rozpieprzonym szyjnym.

odpowiedz
ZL - 05.06.2020 / 17:42, *.tpnet.pl

Piast dzis zalicza wpadke !!

odpowiedz
Piotr (L) - 05.06.2020 / 16:29, *.centertel.pl

To jedziemy cały specjal tancuje z nami ???? ???? ???? ????

odpowiedz
WL - 05.06.2020 / 13:55, *.tpnet.pl

LEGIA gora na ich stadionie innej opcji nie ma !!

odpowiedz
MAKEN - 05.06.2020 / 13:24, *.252.80

Co sztab szkoleniowy wyczynia na treningach Legii? Plaga ciężkich - wielotygodniowych - kontuzji przeraża. Za chwilę na boisko wybiegnie Legia II.

odpowiedz
Matt - 05.06.2020 / 13:01, *.tpnet.pl

Trochę opanujcie entuzjazm. Wszystkie znaki na niebie wskazują 3 punkty dla Legii, ale nie takie historie były pisane na boisku. Już niektórzy zapomnieli gładziutkie 3:0 do przerwy i 3:3 na koniec. Każda seria kiedyś się kończy, nawet najsłabsi gdzieś punkty ciułają.

odpowiedz
GL - 05.06.2020 / 10:58, *.tpnet.pl

Wisla 0-4 LEGIA !!!!

odpowiedz
SF - 05.06.2020 / 10:57, *.tpnet.pl

Klasyk dla LEGII co do tego nie ma watpliwosci !!

odpowiedz
Przemko - 05.06.2020 / 09:10, *.netfala.pl

W Krakowie tylko zwycięstwo.

odpowiedz