W 2015 Legia zdobyła Pucharu Polski na Stadionie Narodowym - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Finał Pucharu Polski 24 lipca w Lublinie

Wiśnia, źródło: Twitter - Wiadomość archiwalna

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek poinformował, że tegoroczny finał Pucharu Polski odbędzie się 24 lipca o godzinie 20:00 na stadionie w Lublinie. W spotkaniu finałowym zmierzą się zwycięzcy par półfinałowych: Cracovia - Legia oraz Lech Poznań - Lechia Gdańsk.

Arena Lublin została oddana do użytku w 2014 roku. Legia gościła już na tym obiekcie w sierpniu 2016, kiedy w spotkaniu ligowym sensacyjnie przegrała z pełniącym rolę gospodarza Górnikiem Łęczna.




Terminarz i wyniki Pucharu Polski 2019/20

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Oszukany - 05.06.2020 / 23:40, *.vectranet.pl

Rudy Lis mnie oszukał!!!! Przecież Finały Pucharu Polski powinny mieć dobywać się na Stadionie Narodowym.Jeżeli przenosiny finał do Lublina to Rudy Lisie przenieś Kadrę do Chorzowa!!!!

odpowiedz
leoś - 05.06.2020 / 23:12, *.icpnet.pl

finał Lech-Cracovia,
na finał dolecimy charterami, a stadiony będą w końcówce lipca będą już udostępnione

odpowiedz
M... - 05.06.2020 / 20:23, *.tpnet.pl

Miejsce finału kozak

odpowiedz
(L) ukas - 03.06.2020 / 23:59, *.as13285.net

Spoko jak coś to finał u siebie????

odpowiedz
Vuko - 03.06.2020 / 19:05, *.tpnet.pl

Pojemnosc stadionu nie ma znaczenia. I tak to bedzie bez vipow i sponsorow 999 jak na imprezie niemasowej

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 03.06.2020 / 17:38, *.centertel.pl

Dlaczego na wsi a nie w miescie jest rozgrywany finsl PP

odpowiedz
Bie(L)any - 03.06.2020 / 15:55, *.lsas.aero

chyba Rudy ma rodzinę w Lublinie najpierw awans motoru z drugiego miejsca kosztem lidera , teraz finał PP

odpowiedz
Wegier - 03.06.2020 / 13:45, *.chello.pl

Brawo Meteor i Warszawiak. Czasem, to już naprawdę ręce opadają...

odpowiedz
News⚽️Legia - 03.06.2020 / 01:17, *.188.163

Lublin fajne miasto,fajne stare miasto ,jeśli Legia zagra w finale to tyśâce białych koszulek zaleje miasto....

odpowiedz
Marcel - 03.06.2020 / 01:04, *.t-mobile.pl

Ale dlaczego nie na Narodowym jak zawsze?

odpowiedz
speedy88 - 02.06.2020 / 19:38, *.play-internet.pl

Ja tam proponowalbym za darmo udostepnic PZPN stadion Legii na finalPP i zaproponowac podzial zysku z biletow miedzy Klub i PZPN. wpuscic sponsorow i delegatow na loze, silver i gold, a kibicom oddac 1/4 reszty obiektu (ok. 7000 miejsc). Legia by zarobila, PZPN wyszedlby na lekki plus. Arena lepsza niz Lublin, najlepszy dojazd dla wszystkich. Czemu tak nie mozna?

odpowiedz
Cch - 02.06.2020 / 18:36, *.plus.pl

Mamy stadion narodowy to tam powinny odbywać się tego typu mecze a nie w jakiś Lublinach

odpowiedz
Crakuss - 02.06.2020 / 14:01, *.mm.pl

Spoko z Krakowa będzie blisko!!!ciiiii :)

odpowiedz
KuraK - 02.06.2020 / 13:36, *.chello.pl

Ja bym na miejscu rudego poczekal.
Jak 25% moze wejsc na stadion to lublin srednio sie na to nadaje bo raptem to daje 4000 ludzi.
Juz lepiej jakis Wroclaw jesli na Narodowym nie ma murawy.

odpowiedz
Kibic L - 02.06.2020 / 12:56, *.tpnet.pl

Ciekawe czy złagodzą restrykcję tak, żeby mogłoby być 5 tys kibiców Legii

odpowiedz
xman - 02.06.2020 / 12:40, *.play-internet.pl

Miejsce i data z doopy Panie Rudy.

odpowiedz
Podróżnik - 02.06.2020 / 12:36, *.warszawa.pl

No i gitara. Akurat będę jechał w Bieszczady, to będzie po drodze :-)))

odpowiedz