REKLAMA

Koszulki Powstańcze - wzór 1

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jak co roku kibice Legii przygotowali koszulki upamiętniające Powstanie Warszawskie. Zapisy na wzór nr 1, koszulek przygotowanych przez grupę OFMC, prowadzone są na Forum Kibiców. Cena: 50 złotych. Całkowity zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na tegoroczne obchody powstania z udziałem delegacji kibiców Legii Warszawa, pomoc Kombatantom oraz obchody innych rocznic patriotycznych, ważnych dla Warszawy i Polski.

Przy zamówieniach obowiązuje 100% przedpłata na konto. Zapisy prowadzone będą do 21 czerwca włącznie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 10.06.2020 / 06:57, *.d1-online.com

Mój Ojciec był żołnierzem AK i też brał udział w Powstaniu warszawskim dziękuję w jego imieniu, koszulka jest piękna kupie napewno

odpowiedz
Pacocha - 09.06.2020 / 21:52, *.chello.pl

Tez uważam ze nie wzór jest tu najważniejszy a idea. Jeżeli komuś nie odpowiada nie musi kupować. Może tez dorzucić 50zl i koszulki nie brać. Zgadzam się ze trzeba docenić starania. Bardzo pozytywna akcja - gratulacje!

odpowiedz
Cimcirimci - 09.06.2020 / 14:53, *.t-mobile.pl

Szkoda że w tamtym roku nie było żadnej oprawy w rocznicę powstania.

odpowiedz
Vuko - 09.06.2020 / 12:56, *.tpnet.pl

Co powstaniec ma na głowie i co do cholery wsadziliscie mu w uszy?

odpowiedz
ding - 09.06.2020 / 11:14, *.chello.pl

50 zł za T-shirt: może coś z tej sumy odłożycie na przyszły rok, żeby było na grafika? Wzory z roku na rok coraz gorsze.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.