REKLAMA

31. kolejka Ekstraklasy. Piast przegrał z Lechem

Redakcja, źródło: Legia Warszawa Sekcja Koszykówki - Wiadomość archiwalna

Za nami mecze 31. kolejki Ekstraklasy. Kolejną porażkę zanotował ŁKS - tym razem w Lubinie. Wielkich emocji dostarczył natomiast mecz w Zabrzu, gdzie gospodarze po bramce w 95. minucie zapewnili sobie zwycięstwo z Koroną. W spotkaniu czołowych drużyn z tabeli Piast, grając z przewagą jednego zawodnika, przegrał u siebie z Lechem 0-2. Raków natomiast pokonał krakowską Wisłę 3-1. W niedzielę Legia wygrała ze Śląskiem Wrocław.

31. kolejka

Zagłębie Lubin 1-0 ŁKS Łódź
Górnik Zabrze 3-2 Korona Kielce
Wisła Płock 0-0 Arka Gdynia
Piast Gliwice 0-2 Lech Poznań
Raków Częstochowa 3-1 Wisła Kraków
Pogoń Szczecin 0-1 Lechia Gdańsk
Cracovia 1-2 Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa 2-0 Śląsk Wrocław

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

WYNIKI SONDYW sezonie 2019/20 Ekstraklasy Legia zajmie:
SUMA GŁOSÓW: 10908
START: 17.05.2020 / KONIEC: 30.06.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (88)

+dodaj komentarz
GL - 21.06.2020 / 13:35, *.tpnet.pl

LEGIO oby bylo nastepne zwyciestwo w Poznaniu w tym sezonie ale najpierw Slask,Jagiellonia i Piast ! Powodzenia !!!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 21.06.2020 / 12:29, *.btcentralplus.com

Jak wazne bylo zwyciestwo w Poznaniu z Amica ?? Gdyby Amica wygrala to byloby DWA punkty prewagi przed dzisiejszym meczem i jeszcze kolejny wyjazd do Poznania !!

odpowiedz
antek - 21.06.2020 / 11:21, *.play-internet.pl

Chciałem za uwarzyć że LECH wygrał w 10 ,0:2 a my u siebie przy pełnych trybunach przegrywamy,
1:2 bez napastnika

odpowiedz
SF - 21.06.2020 / 09:39, *.tpnet.pl

Dzis LEGIO rehabilitujemy sie za Zabrze i odprawiamy Slask z bagazem goli ! LEGIA 4-0 Slask !!!

odpowiedz
Rado - 21.06.2020 / 09:33, *.com.pl

Od początku na pełnej k....i jestem spokojny o wynik.

odpowiedz
SF - 21.06.2020 / 09:31, *.tpnet.pl

Wypunktowany Piast po slabej grze ! Brawo Lech pomogles sobie zblizajac sie pkt. do Piasta i LEGII ktora utzrymala 7pkt. przewage a teraz LEGIA ma za zadanie ja powiekszyc w co bardzo wierzymy "MY KIBICE " !!!

odpowiedz
kkk - 21.06.2020 / 09:15, *.vectranet.pl

czyli co piast przegrał to dzisiaj znowu nasi chłopcy wyjdą rozprężeni i zaczną grać dopiero jak stracą gola,oby to się nie skończyło powtórką z zabrza,w naszym sztabie szkoleniowym ewidentnie brakuje kogoś od motywacji bo w każdym meczu widać ogromny z tym problem

odpowiedz
Andreas - 21.06.2020 / 07:13, *.play-internet.pl

Legia ma grać swoje i nie patrzeć na rywali A Górnik pokazał że i z nami można wygrać. O puchary nie wszyscy walczą ale mecz z Legia jest dla nich wyjątkowy obyśmy potrafili wygrywać. Nie da się ukryć że decydujące będą mecze z Piastem i Lechem.

odpowiedz
Arek - 21.06.2020 / 01:06, *.tpnet.pl

Trzeba przyznać. Majstry wlkp. pokazały charakter. Chociaż, przysnęło mi się w trakcie.

odpowiedz
W(L) KP - 21.06.2020 / 00:50, *.amazonaws.com

Brawo KOLEJORZ

odpowiedz
juhas - 21.06.2020 / 00:15, *.tpnet.pl

Ważne zeby jutro były 3 punkty bo jak jutro będzie wtopa znowu mogą byc emocje TYLKO LEGIA

odpowiedz
Drutex88 - 20.06.2020 / 22:03, *.centertel.pl

Pod stadionem chodzą słuchy, ze Lech zagrał pod Legię. Planują zgodę i robią grunt pod sprzedaż swoich zawodników z wysokim procentem od kolejnych transferów.
Nie od dziś wiadomo, że chętnie przekazują zawodników stołemcznemu zespołowi, bo jak sami twierdzą, kto inny ma walczyć w Europie jak gramy bez rewanży.

odpowiedz
Wuja - 20.06.2020 / 21:27, *.centertel.pl

Oo lech wygral, po raz ktorys. Dopiero to beda piac jaki to kolejorz rozpędzony.

odpowiedz
kami(L)praga - 20.06.2020 / 21:21, *.play-internet.pl

w eklapie tylko Legia piast lechia wisla ma normalnych zawodnikow reszta osiagniecia swoje zawdziecza trenerom nawałka pokazał klase łacha ze by ich do 3 ligi zrzucil trener slaska Pogoni gornika i zaglebia zasługuja na uznanie reszta druzyn to tło nic nie znaczace płock pogral troche na podniesionych moralach po zwyciestwie nad Legia probierz gra emocjonalnie pewnie niemiał kogo obwinic za porazke i pocisnol calej druzynie pewnie po porazce z legia zrozumial ze musi zwalac znow wine na sedziego i dogadal sie z druzyna lks za bardzo chcial i mu nie wyszlo przekombinowali rakow gral swoje z 1 ligi i pewnie sie utrzyma arka i kielce tez za bardzo chcieli i kazda porazka im podcina skrzydla

odpowiedz
Matt - 20.06.2020 / 21:13, *.tpnet.pl

Zanim znów będziemy się cieszyć ze "straconych punktów" Piasta, przypomnijmy sobie ostatni mecz. Wierzę, że to tylko brak skuteczności, na to faktycznie wyglądało. Cieszę się jednak, że wchodzimy do ostatniej fazy sezonu w dość pokaźną przewagą. Wiem, że bywało różnie ;) ale naprawdę co by tu musiało się teraz wydarzyć, to się w głowie nie mieści. Trwoniąca takie przewagi Legia była naprawdę bezzębna, żeby nie powiedzieć beznadziejna. Przy obecnym stylu gry (i tak naprawdę braku innego pretendenta), to chyba tak głębokiego kryzysu nie będzie.

odpowiedz
Pawel - 20.06.2020 / 21:03, *.orange.pl

Nooo zeby Legia nie wyszla jutro na boisko zbyt mocno rozluzniona przez dzisiejszy wynik Piasta

odpowiedz
Aboski - 20.06.2020 / 20:47, *.wifimax.pl

Kręcina w Piescie i co mecz przewaga ;)

odpowiedz
kami(L)praga - 20.06.2020 / 20:42, *.play-internet.pl

klepniemy łacha 4-0 bez obaw ze slaskiem 4-2 i z piastem 2-2

odpowiedz
kami(L)praga - 20.06.2020 / 20:39, *.play-internet.pl

łach na siłe gra swoim szrotem by go opchnac w europie obrona i na kontry licza nic nie prezentuja mam nadzieje ze inne druzyny e klapy pokaza im gdzie jest ich miejsce w szeregu bo szkoda by poznanski szrot pokazywal sie na salonach sa lepsze ekipy takie jak piast slask ktore cos by chcialy osiagnac a nie pokazac mlodych do sprzedazy hurtowej łach co sezon obniza loty e-klapy maszynka do pieniedzy nie druzyna która chce cos osiagnac

odpowiedz
maniek78 - 20.06.2020 / 20:32, *.centertel.pl

Lech to teraz najlepiej grająca drużyna obok Legii.Moze się powtórzyć sytuacja z zeszłego roku vide Piast że wygrają prawie wszystko w rundzie finałowej więc jutro musi być trzy punkty bo inaczej będzie ciężko a my gramy z nimi na wyjeździe.

odpowiedz
kami(L)praga - 20.06.2020 / 20:12, *.play-internet.pl

piast byl druzyna lepsza od łacha fornalic fajnie ustawil ta druzyne graja piłka łach bronił sie grał na czas to był mecz podobny do naszego z zabojadami byliśmy lepsi nalerzał nam sie karny ale też przegralismy 0-2 oby poznaniaków nie było w pucharach bo z taka gra wstyd i chańba dla e-klapy

odpowiedz
Arek - 20.06.2020 / 20:05, *.t-mobile.pl

Że będzie czerwona kartka to było pewne. Ale, że pataŁach nie oddał meczu to jestem w szoku.

odpowiedz
Gizior - 20.06.2020 / 20:01, *.alfa-system.net

Szkoda meczu z górnikiem, jutro też łatwo nie będzie. Patrzmy na siebie i wygrywajmy swoje chodź przyznam że oglądałem zainteresowanie mecz Piasta z Lechem i strasznie się cieszę z wyniku, chodź z drugiej strony pytanie czy Lech się nie rozpędza.

odpowiedz
: o - 20.06.2020 / 19:54, *.master.pl

Sędzia zapomniał, że oprócz kartki ma podyktować karnego.

odpowiedz
jim - 20.06.2020 / 19:52, *.tpnet.pl

Trzeba patrzeć na siebie i wygrywać mecze a nie na Piasta czy Lecha, jak będziemy wygrywali to inni mogą nas cmoknąć

odpowiedz
atmosferic - 20.06.2020 / 19:47, *.orange.pl

ostatnie 6 meczow Piasta - 5 w przewadze 11 na 10. Z tego ten jeden mecz 11 na 11 z Gornikiem i remis... Nie chce mowic ze te kartki niesluszne, bo sluszne, ale na prawde majac wiatr w plecy tak od 10 kolejek. To nie jest tak dobra druzyna na tyle punktow ile ma.

odpowiedz
Tommyblny - 20.06.2020 / 19:36, *.chello.pl

Tego Piasta tak za uszy ciągną że to juz słabe jest,juz chyba 50%meczy gra w przewadze plus karny bonusik.Legia pewnie po 1 polowie z Piastem to w 9 będzie grać...

odpowiedz
eduardo - 20.06.2020 / 19:36, *.toneticgroup.pl

no i skonczyl sie fart piastunek

odpowiedz
Wwa - 20.06.2020 / 19:32, *.centertel.pl

Za tydzień będzie bal Mistrz Legia 2020

odpowiedz
K - 20.06.2020 / 19:27, *.centertel.pl

No i stracił punkty piast...

odpowiedz
Wolfik - 20.06.2020 / 19:26, *.mm.pl

Piszę to z pełną determinacją - brawo Lech! Gdy czerwoną kartką został ukarany Rogne, wiedziałem że wyleci z boiska. Ale Lech wytrzymał i załatwił Piasta, który w sumie nic nie pokazał.

odpowiedz
Jimmy L - 20.06.2020 / 19:04, *.t-ipconnect.de

Lech prowadzi jest dobrze, pierwszy Piast juz tego meczu nie wygra Legio jutro wygrasz i pozamiatane

odpowiedz
Kobo(L)t - 20.06.2020 / 18:40, *.mm.pl

A teraz wyobraźmy sobie jakby "cała" piłkarska Polska ujadała jakbyśmy to my co mecz grali 11 na 10...

odpowiedz
M@c - 20.06.2020 / 18:38, *.chello.pl

Jeszcze tylko karnego dla Piasta nie było.... Zaraz coś wydrukują:)

odpowiedz
piotr_zabki - 20.06.2020 / 18:36, *.centertel.pl

Czy ten piast zagra chociaż jeden mecz 11 na 11?

odpowiedz
M@c - 20.06.2020 / 18:35, *.chello.pl

Kolejny mecz z czerwoną kartką dla rywala Piasta... WTF

odpowiedz
Wiem co mówię - 20.06.2020 / 18:04, *.chello.pl

Lech się podkłada... Ewidentnie, kto zerknął spojrzec ten widzi... Kabaret...

odpowiedz
Zu(L)us - 20.06.2020 / 14:41, *.centertel.pl

Dobrze że teraz a nie w ostatniej kolejce

odpowiedz
SF - 20.06.2020 / 14:04, *.tpnet.pl

Po Amice w meczu z Piastem wszyskiego mozna sie spodziewac chyba ze bardzo im zalezy na jeszcze wyzszym miejscu to bedzie ciekawy mecz!!

odpowiedz
Wuja - 20.06.2020 / 12:27, *.centertel.pl

Piast na pewno wygra.

odpowiedz
jurand - 19.06.2020 / 22:31, *.chello.pl

Górnikowi "przydały się punkty"

odpowiedz
światowa pandemia - 19.06.2020 / 16:24, *.vectranet.pl

czy kibice wracają na stadiony? co z zarażaniem siebie i innych?

odpowiedz
Pytanie do tych co wiedzą - 19.06.2020 / 12:36, *.tpnet.pl

Czy na niedzielnym meczu będzie prowadzony zorganizowany doping??

odpowiedz
Władeczek - 19.06.2020 / 10:34, *.netfala.pl

Nie wyobrażam sobie faken innego wyniku niż wygrana Legii. Jutro i w niedzielę będę grilował i jednym okiem będę zerkał na swój TV LG OLED 95 cali. Oby mi faken Legia nie zepsuła dobrego nastroju po maciorze.

odpowiedz