Legia II 3-0 Drukarz - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Legia II Warszawa 3-0 Drukarz Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W rozegranym w sobotę meczu sparingowym Legia II Warszawa pokonała Drukarza Warszawa 3-0. Legioniści przeważali przez całe spotkanie i już do przerwy prowadzili 3-0 po dwóch trafieniach Toniego Segury i jednym Damiana Warchoła z rzutu karnego.

Sparing: Legia II Warszawa 3-0 (3-0) Drukarz Warszawa
1-0 - 5' Toni Segura (as. Warchoł)
2-0 - 29' Damian Warchoł (karny po faulu na nim samym)
3-0 - 38' Toni Segura b.a.

Legia II: Tobiasz - Niski (46' Wojtysiak), Pruchnik, Grudziński, Obradović (46' Konik) - Cichocki (46' Sobiecki), Łakomy (46' Kisiel), Waniek (66' Zjawiński), Segura (46' Kurowski), Orlik (79' Neuman) - Warchoł (82' Skibicki)

rezerwa: Krejer, Kobylak
Trener: Piotr Kobierecki



fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
tomtom1916 - 20.06.2020 / 22:44, *.plus.pl

Drukarz Warszawa!!!!

odpowiedz
Aboski - 20.06.2020 / 20:43, *.wifimax.pl

Seguera pozytywnie zaskakuje

odpowiedz
SF - 20.06.2020 / 16:25, *.tpnet.pl

LEGIO II. badz dobrej mysli ze zostanie rozegrany rewanz ! Powodzenia !!!

odpowiedz
SF - 20.06.2020 / 16:18, *.tpnet.pl

Obradovic moze na wczasy wyjechal bo sluch o nim zaginal a kasa plynie na konto i to niezla a to ze jest odsuniety do rezerw to pensja powinna byc na poziomie 3ligi na ten okres taka jaka maja ci co w niej graja co powinno byc zawarte w kazdym kotrakcie !!!!

odpowiedz
SF - 20.06.2020 / 16:11, *.tpnet.pl

Zielony stolik nie interesuje tylko rozegranie rewanzu i ewntualny awans "LEGII II." a wszystkie zespoly beda mialy rozegrane mecz i rewanz ! Tak powinno byc !!!

odpowiedz
Muchito - 20.06.2020 / 15:57, *.mm.pl

Obradowic grał. Powoli dochodzi do optymalnej formy ????

odpowiedz
SF - 20.06.2020 / 13:55, *.tpnet.pl

Brawo "LEGIA II." i mamy nadzieje ze rewanz z Sokolem sie odbedzie i strzelimy im kilka goli wiec trzymac forme !!

odpowiedz
Jester - 20.06.2020 / 13:10, *.chello.pl

Drukarzowi życzę awansu do Trzeciej Ligi po barażach

odpowiedz