Legia U18 2-2 KS Warka - fot. Raffi / Legionisci.com

Młodzież: Legia U18 2-2 KS Warka

Juniorzy starsi rozegrali w Oborach sparing z IV-ligowym KS Warka, remisując 2-2. Zespół gości, złożony z graczy doświadczonych wymieszanych z młodzieżą, szybko objęli prowadzenie i przez godzinę nie dawali go sobie odebrać. Po przerwie przeważali legioniści, którzy zdołali w końcu zdobyć dwa gole, za sprawą Kajetana Staniszewskiego i Patryka Pierzaka. W końcówce gracze z Warki, po kilku próbach odrobienia strat, postawili w końcu na swoim, zdobywając gola po rajdzie Piotrzkowicza.

Dla Legii U18 był to ostatni sparing przez przeniesieniem się do Legia Training Center, co nastąpi 14 lipca.

Sparing: Legia U18 2-2 (0-1) KS Warka
0-1 5 min. Bartłomiej Janczewski
1-1 65 min. Kajetan Staniszewski (z dystansu, po rykoszecie)
2-1 67 min. Patryk Pierzak (głową, as. Wiktor Kamiński)
2-2 88 min. Jakub Piotrzkowicz b.a.

Strzały (celne): Legia 17 (9) - KS Warka 17 (6)

Legia - I połowa: Piotr Kołodziej [03] - Hubert Derlatka [03], Marcel Myszka [03], Damian Urban, Jakub Kwiatkowski [03] - Dawid Barnowski, Jerzy Munik, Michał Kochanowski, Patryk Pierzak [03], Kacper Gościniarek, Kajetan Staniszewski [03]
Legia - II połowa: Piotr Kołodziej [03] - Hubert Derlatka [03], Filip Szewczyk [03], Damian Urban, Jakub Kwiatkowski [03] - Aleksy Krasicki, Łukasz Rytelewski, Kacper Skwierczyński [03], Kacper Gościniarek, Kajetan Staniszewski [03](54' Patryk Pierzak [03]) - Wiktor Kamiński [04]
Rezerwa: Sebastian Krejer [03]
Trener: Grzegorz Szoka, II trener: Jakub Renosik

UWKS Legia 02/3 3-0 KS Wesoła 02/3