Rok temu Legia II wygrała z Mazovią II w mazowieckim PP - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

PP: Legia II oddała walkowerem mecz z Mazovią

Wiśnia, źródło: Mazovia Mińsk Mazowiecki - Wiadomość archiwalna

Rezerwy Legii oddały walkowerem mecz przeciwko Mazovii Mińsk Mazowiecki, który miał odbyć się w sobotę 27 czerwca w ramach 1/8 mazowieckiego Pucharu Polski. Pierwotnie drużyny miały spotkać się 22 kwietnia, jednak spotkanie przełożono z powodu epidemii. Udział "dwójki" w PP miałby kolidować z przygotowaniami do rozgrywek, które rozpoczną się już 8 sierpnia, i uniemożliwiałby danie zawodnikom choćby 2 tygodni czasu wolnego na odpoczynek.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 23.06.2020 / 20:55, *.amazonaws.com

Boniek jest skończony,władze Legii I kibice nie widzá sensu aby ten człowiek dalej reprezènrował polskà piłke ,zachował sie jak Platini I jest już skończony...dobre wieści dla Leśnego o ubieganie sie prezesury na najbliższy sezon!

odpowiedz
Bemowo L - 23.06.2020 / 19:17, *.play-internet.pl

Brawo vuko.
Vuko WON

odpowiedz
Arek - 23.06.2020 / 18:25, *.master.pl

Na złość Bońkowi nie zagramy.. ale dziecinada !!

odpowiedz
Endriu - 23.06.2020 / 16:31, *.centertel.pl

Boniek weź.się wreszcie za uczciwą pracę bo jako prezes jesteś do niczego a po drugie jesteś rudy czyli wredny

odpowiedz
wcale nie - 23.06.2020 / 16:03, *.vectranet.pl

slusznie bo skoro mozna rozegrac zalegly mecz pp to i mozna rozegrac zalegly mecz z ostroda

odpowiedz
Maciek - 23.06.2020 / 15:51, *.chello.pl

Żałosne że taki klub jak Legia nie potrafi zebrać 14 piłkarzy do rozegrania meczu. To zaprzecza temu całemu zamieszaniu z chęcią dogrania ligii. Teraz można powiedzieć,że nie macie składu na puchar,to tym bardziej nie ma założenia,że byłby skład na mecz z Sokołem. Legia dziady w tym przypadku.

odpowiedz
Wlodarz77 - 23.06.2020 / 15:32, *.t-mobile.pl

Powodów może być kilka. Pierwszym może być protest przeciwko nie pozwoleniu rozegrnaia zaległego meczu z Sokołem. Drugim powodem może być plaga kontuzji: bramkarze: Cierzniak, Majecki za chwilę odchodzi do Monaco zostaje tylko Muzyk, obrona kontuzje: Vesovic, Remy, Rocha za chwile odchodzi koniec kontraktu, jak dobrze pamiętam Jedzą jest o jedną zotka kartkę od zawoezebia na dwa mecze, w pomocy nie jest źle bo nie ma żadnych kontuzji, za to w ataku kontuzja goni kontuzje: Kante, Rosołek, Sanogo, zostaje nam tylko Pekhart więc trzeba sięgać po chłopaków z rezerw. A ja dokładnie nie wiem jakie są zasady sanitarne w meczach niższych lig ale może obawiają się korona wirusa bo cześć chłopaków z zezerw jest w szerokiej kadrze pierwszej drużyny

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 23.06.2020 / 15:28, *.centertel.pl

Absurdalnym jest fakt, iż mogli zagrać z Mazovią, a nie mogli z Sokołem. Logika rudych debili jest powalająca.

odpowiedz
Gepetto - 23.06.2020 / 15:17, *.chello.pl

Foch i lęk, że trzeba będzie dograć sezon rezerwami ?

odpowiedz
ja - 23.06.2020 / 14:57, *.chello.pl

To co odstawiają jest żałosne i nas ośmiesza.

odpowiedz
Greq - 23.06.2020 / 14:23, *.gov.pl

To tylko woda na młyn Ostródy. Patrzcie jednak nie da się rozegrać meczu. Sami się wyłożyli.

odpowiedz
lob - 23.06.2020 / 14:10, *.chello.pl

I dobrze, niech rudy Boniek gra teraz sam ze sobą................

odpowiedz
ciekawy - 23.06.2020 / 14:05, *.orange.pl

Bo ?

odpowiedz
Cafu - 23.06.2020 / 14:03, *.gov.pl

Z powodu ???

odpowiedz