Cezary Miszta - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Miszta z czerwoną kartką

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W I lidze spotkali się dwaj wypożyczeni legioniści. Mateusz Żyro (Stal Mielec) rozegrał pełne zawody przeciwko ekipie Cezarego Miszty (Radomiak Radom). Górą była ekipy Żyry, która wygrała 2-0. Przyczynił się do tego wspomniany bramkarz, który ujrzał czerwoną kartkę po pół godzinie gry. W ekstraklasie Mateusz Hołownia rozegrał pełne zawody. Na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej pełne 90 minut zaliczyli m.in. Mateusz Bondarenko oraz Tomasz Nawotka.

Mateusz Hołownia (Wisła Kraków) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Górnikiem Zabrze
Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z ŁKS Łódź

I liga
Mateusz Bondarenko (Stomil Olsztyn) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Ukarany żółtą kartką.
Kacper Kostorz (Miedź Legnica) - od 77. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Wartą Poznań
Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Odrą Opoloe
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - do 69. minuty w wygranym 3-1 meczu z Termaliką Nieciecza. Ukarany żółtą kartką.
Mateusz Żyro (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu ze Stalą Mielec

Radomiak Radom
Cezary Miszta - do 30. minuty w przegranym 0-2 meczu ze Stalą Mielec. Opuścił boisko z powodu czerwonej kartki.
Kacper Pietrzyk - nie grał w przegranym 0-2 meczu ze Stalą Mielec

Wigry Suwałki
Michał Król - nie grał w przegranym 2-4 meczu z GKS Bełchatów
Konrad Matuszewski - nie grał w przegranym 2-4 meczu z GKS Bełchatów

II liga
Bartłomiej Ciepiela (Stal Stalowa Wola) - od 56. minuty w przegranym 0-2 meczu z Garbarnią Kraków. Ukarany żółtą kartką.

Grecja
Dominik Nagy (Panathinaikos Ateny) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z OFI Kreta