fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

34. kolejka Ekstraklasy. Spadek Arki i Korony

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia przegrała z Lechem Poznań 1-2 i na świętowanie mistrzostwa Polski musi jeszcze zaczekać. Drugi aktualnie Piast pokonał Śląsk 1-0 i utrzymał pozycję wicelidera. W piątek Wisła Kraków wygrała z ŁKS-em i tym samym z ligi spadła Korona Kielce, zanim jeszcze rozegrała swój mecz z Arką. W Kielcach padł remis, ale gdynianie w poniedziałek i tak dołączyli do "Koroniarzy", bowiem Wisła Płock wygrała z Górnikiem.

34. kolejka:

ŁKS Łódź 1-2 Wisła Kraków
Korona Kielce 1-1 Arka Gdynia
Raków Częstochowa 1-2 Zagłębie Lubin
Lech Poznań 2-1 Legia Warszawa
Lechia Gdańsk 0-3 Cracovia
Pogoń Szczecin 2-2 Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice 1-0 Śląsk Wrocław
Wisła Płock 1-0 Górnik Zabrze

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
WL - 07.07.2020 / 14:54, *.tpnet.pl

Zeby nie ta Korona "Nasza LEGIA" by grala jak nalezy a gra tak jak widzimy !!

odpowiedz
Pacjent - 07.07.2020 / 07:29, *.elartnet.pl

Przez tę Koronę mamy pandemię

odpowiedz
Zu(L)us - 06.07.2020 / 22:26, *.centertel.pl

Szkoda mi ŁKS-u.wolę ich niż tych widzew. A arka i korona olac

odpowiedz
antek - 06.07.2020 / 12:56, *.play-internet.pl

jestem kibicem LEGII,ale na Płock nie da się patrzeć dla mnie ARKA powinna zostać,podobno,rudy kombinuje żeby spuscić sam ŁKS

odpowiedz
Piotr (L) - 06.07.2020 / 07:14, *.centertel.pl

Szkoda bo do Kielc były fajne wyjazdy zawsze miło je wspomniałem do tej pory mam bilety na pamiątkę szybko nie pojedziemy na wyjazd do Kielc może w następnym sezonie jak będą walczyć o powrót

odpowiedz
R1958 - 05.07.2020 / 22:25, *.t-mobile.pl

Ten punkcik zadecyduje spółdzielnia będzie działać, ciężko zdobyc

odpowiedz
(L)egia - 05.07.2020 / 22:05, *.virginm.net

Zgadza się, Lech i Piast JESZCZE w grze. Już niedługo.

odpowiedz
Jano - 05.07.2020 / 20:07, *.orange.pl

coś mi się wydaje że przegramy tego mistrza!

odpowiedz
Adam - 05.07.2020 / 19:01, *.chello.pl

Żal mi trochę Korony. To trochę straszne, że taki jeden parch jak zając (celowo z małej) potrafi w krótkim czasie zniszczyć wszystko co wcześniej było mozolnie budowane i przy tym nadal być przekonanym o swojej nieomylności. My narzekamy na Mioduskiego, ale w porównując nasz prezes jest fanstastyczny.
Dołujące jest jeszcze to, że takie coś jak scracovia ma nadal teoretycznie szansę na puchary. 6 meczy przegranych z rzędu, seria przełamana na grubym farcie, trener alkoholik z poważnymi problemami z samym sobą i charakterem obrażalskiego małego chłopca. Ktoś może napisać 'co nas obchodzą inne kluby' i w sumie racja, ale jeżeli taki szrot będzie grał w kwalifikacjach do europucharów to nasz mityczny współczynnik UEFA będzie nadal leciał niżej i niżej.

odpowiedz
Lopez - 04.07.2020 / 12:29, *.centertel.pl

Ciekawa sytuacja jest z Michałem Żiru który jest wypożyczony z Korony Kielce do Stali Mielec która jest bardzo blisko awansu , ciekawe czy zostanie w Stali po awansie i będzie grał w pierwszym składzie w ekstraklapie czy wroci do Kielc i będzie siedział na ławce w pierwszej lidze...

odpowiedz
Mirek - 04.07.2020 / 08:46, *.surfer.at

Szkoda Korony. Fajne wyjazdy były. Dostępne dla otwartej sprzedazy

odpowiedz
lw73 - 04.07.2020 / 00:01, *.chello.pl

Oj dawno nie było w lidze takiego dostarczyciela punktów jak ŁKS I nawet Arek Malarz nie pomógł

odpowiedz
M - 03.07.2020 / 23:37, *.chello.pl

będzie feta?

odpowiedz
zu(L)us - 03.07.2020 / 20:10, *.multimo.pl

I znowu Majster w Amice haaaaaaa hiiiiiiiiiiiiiiiiiii

odpowiedz
Przemko - 03.07.2020 / 09:40, *.netfala.pl

Legio nie przegraj w Poznaniu a będziesz Mistrzem A.D. 2020 już jutro!!!

odpowiedz