Wypożyczeni: Aktywny Sitek

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Makysmilian Sitek zaprezentował się z dobrej strony w potyczce z Wartą Poznań. Najpierw sędzia podyktował rzut karny po faulu na nim, a później zawodnik rywali zdobył bramkę samobójczą po dośrodkowaniu wypożyczonego z Legii zawodnika.

Mateusz Hołownia (Wisła Kraków) - do 69. minuty w wygranym 2-1 meczu z ŁKS Łódź
Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Górnikiem Zabrze

I liga
Mateusz Bondarenko (Stomil Olsztyn) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Termaliką Nieciecza
Kacper Kostorz (Miedź Legnica) - do 75. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z GKS Tychy
Michał Król (Wigry Suwałki) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z GKS 1962 Jastrzębie Zdrój
Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) - od 67. minuty w przegranym 0-2 meczu z Chrobrym Głogów
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - do 81. minuty w wygranym 2-1 meczu z Wartą Poznań. Ukarany żółtą kartką. Wywalczył rzut karny oraz po jego zagraniu zawodnik Warty wpakował piłkę do własnej siatki.
Mateusz Żyro (Stal Mielec) - 90 minut w zremisowanym meczu z Odrą Opole

Radomiak Radom
Cezary Miszta - nie grał w przegranym 2-4 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Kacper Pietrzyk - nie grał w przegranym 2-4 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

II liga
Bartłomiej Ciepiela (Stal Stalowa Wola) - od 74. minuty w wygranym 3-0 meczu z Górnikiem Polkowice

Grecja
Dominik Nagy (Panathinaikos Ateny) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Olympiakosem Pireus