Bartosz Frankowski - fot. Marcin Banaszkiewicz
REKLAMA

Frankowski sędzią meczu z Cracovią

Fumen, źródło: PZPN - Wiadomość archiwalna

Bartosz Frankowski został wyznaczony do sędziowania meczu 1/2 finału Pucharu Polski pomiędzy Cracovią a Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Torunia prowadził cztery mecze stołecznego zespołu (trzy zwycięstwa i jedna porażka). Cracovii sędziował 5 razy (3-0-2). Warto dodać, że Frankowski był rozjemcą w ligowym spotkaniu Cracovii i Legii, w którym górą był stołeczny zespół.

Na liniach pomagać mu będą Marcin Boniek i Jakub Winkler, a sędzią technicznym będzie Piotr Lasyk. Natomiast w wozie VAR zasiądą Szymon Marciniak oraz Paweł Sokolnicki.

Drugi półfinałowy mecz między Lechem Poznań i Lechią Gdańsk poprowadzi Tomasz Musiał.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Arek - 06.07.2020 / 22:43, *.tpnet.pl

Na prawdę? Tomasz Frankowski? Hehehe.

odpowiedz
Kacper - 06.07.2020 / 16:34, *.orange.pl

Jak ma ktos do oddania bilet na Żylete na Cracovie prosze o kontakt
500 235 266

odpowiedz
WWL - 06.07.2020 / 13:18, *.play-internet.pl

Same przekręty
Zobaczycie- następny będzie sędziował "best of the best"- złotek

odpowiedz
Gienek - 06.07.2020 / 12:16, *.netfala.pl

To są jakieś jajca. Frankowski z Marciniakiem to mieszanka wybuchowa, powiedziałbym nawet, że to koktajl mołotowa rzucony na Legie. Nie przejdziemy cracovii niestety... Nie damy rady tym razem.

odpowiedz
Węgier - 06.07.2020 / 12:12, *.chello.pl

Marciniak, hmm...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.