fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz o Superpuchar 9 sierpnia

Woytek - Wiadomość archiwalna

PZPN wyznaczył dokładny termin rozegrania meczu o Superpuchar Polski. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 9 sierpnia o godzinie 20:00 na stadionie Legii przy Łazienkowskiej 3. Rywalem nowych mistrzów Polski będzie zwycięzca finału Pucharu Polski, czyli Cracovia lub Lechia Gdańsk.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Adam - 15.07.2020 / 09:09, *.chello.pl

Tylko po jaką cholerę to rozgrywać w takim sezonie? Tylko mniej czasu na regenerację przed europucharami. Kolejny świetny pomysł rudego, tak jak z tym, żeby w ESA nie dawać możliwości 5 zmian 'bo nie'.

odpowiedz
autor - 15.07.2020 / 02:36, *.vectranet.pl

i tak to przegramy

odpowiedz
Czaro - 14.07.2020 / 20:17, *.play-internet.pl

Trzeba w końcu wygrać ten talerz, notorycznie przegrane finały poprostu nam nie przystoja.

odpowiedz
K - 14.07.2020 / 13:42, *.t-mobile.pl

Naszym obowiązkiem było zameldować się w finale. Do tej pory nie potrafię zrozumieć braku zaangażowania i woli walki!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.