Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Czyste konto Miszty. Żyro z awansem

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mateusz Żyro i jego ekipa przypieczętowali awans do ekstraklasy. Zespół z Mielca wygrał w Sosnowcu, a wydarzeniom na boisku przyglądał się Tomasz Nawotka, który spędził cały mecz na ławce. Krok w stronę elity zrobił Cezary Miszta. Bramkarz Radomiaka zachował czyste konto w potyczce z Miedzią Legnica. W barwach Miedzi wystąpił m.in. Kacper Kostorz.
Mateusz Hołownia (Wisła Kraków) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Arką Gdynia
Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock) - od 65. minuty w przegranym 1-2 meczu z Rakowem Częstochowa

I liga
Mateusz Bondarenko (Stomil Olsztyn) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z GKS Tychy
Kacper Kostorz (Miedź Legnica) - do 74. minuty w przegranym 0-3 meczu z Radomiakiem Radom
Konrad Matuszewski (Wigry Suwałki) - nie grał w przegranym 1-4 meczu z Chrobrym Głogów
Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w przegranym 0-3 meczu ze Stalą Mielec
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z GKS Bełchatów
Mateusz Żyro (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Radomiak Radom
Cezary Miszta - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Miedzią Legnica
Kacper Pietrzyk - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Miedzią Legnica

II liga
Bartłomiej Ciepiela (Stal Stalowa Wola) - do 69. minuty w wygranym 2-0 meczu z GKS Katowice. Ukarany żółtą kartką.