Pogoń - Legia II - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

Sparing: Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W rozegranym w sobotnie przedpołudnie sparingowym meczu Legia II Warszawa przegrała w Grodzisku Mazowieckim z miejscową Pogonią 0-1. Więcej dogodnych sytuacji w tym spotkaniu stworzyli sobie gospodarze. Jedyna bramka padła w 26. minucie, gdy po dośrodkowaniu Patryka Szymańskiego piłkę głową do siatki skierował Michał Strzałkowski. Legioniści byli bliscy szybkiego wyrównania, ale z kilku metrów w słupek trafił Łukasz Zjawiński.

Po przerwie trenerzy dokonali wielu roszad w składach, ale rezultat spotkania nie uległ zmianie.

Kolejne spotkanie kontrolne podopieczni Tomasza Sokołowskiego mają zaplanowane na 1 sierpnia. Mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki odbędzie się o godzinie 11 w Legia Training Center.

Sparing: Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 26' Michał Strzałkowski

Legia II (1. połowa): Kacper Tobiasz - Jakub Kwiatkowski, Radosław Pruchnik (Kpt), Mateusz Grudziński, Patryk Konik - Piotr Cichocki, Łukasz Łakomy, Kamil Kurowski, Filip Sobiecki, Oskar Wojtysiak - Łukasz Zjawiński
Legia II (2. połowa): Jakub Kowynia - Hubert Derlatka, Radosław Pruchnik (85' Mateusz Grudziński), Jehor Macenko, Jakub Kwiatkowski (82' Patryk Konik) - Dawid Barnowski, Jakub Kisiel, Kacper Gościniarek, Patryk Pierzak, Kacper Skibicki, Kajetan Staniszewski

trener: Tomasz Sokołowski, II trener: Piotr Zasada