Liga Mistrzów
REKLAMA

Liga Mistrzów

Ararat-Armenia Erywań lub Omonia Nikozja rywalem Legii w 2. rundzie el. Ligi Mistrzów

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zwycięzca pary Ararat-Armenia Erywań (Armenia) - Omonia Nikozja (Cypr) będzie w przypadku awansu rywalem Legii Warszawa w 2. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Mecz odbędzie się 25 lub 26 sierpnia w Warszawie, bez udziału kibiców.

W 1. rundzie legioniści zmierzą się z Dritą Gnjilane lub Linfield FC - spotkanie odbędzie się 18 lub 19 sierpnia i będzie transmitowane przez TVP.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (77)

+dodaj komentarz
Lol - 13.08.2020 / 17:19, *.t-mobile.pl

No to po pucharach

odpowiedz
Wojtek86 - 12.08.2020 / 09:48, *.net.pl

Nawet nie wiedziałem, że Łysy jest trenerem Omonii ;) W ostatnich 5 latach Omonia nic nie ugrała w pucharach. Powinniśmy dać radę.

odpowiedz
Lipa - 12.08.2020 / 09:13, *.chello.pl

Za mocne ekipy i to już na początku.

odpowiedz
Cziko - 11.08.2020 / 20:32, *.play-internet.pl

Nie podniecajcie sie bo 5 raz z rzędu nie bedzie ligi europy. Te wzmocnienia to tylko na naszą ligę.

odpowiedz
AliMario - 11.08.2020 / 13:00, *.centertel.pl

Już się nakręcacie ...jeszcze nie prz szk do drugiej rundy, skąd ta pewność że dadzą radę...szacunku dla każdego.!!!

odpowiedz
Marian - 10.08.2020 / 22:20, *.plus.pl

Ararat to klub który istnieje....3lata.W tym czasie zdobyli 2 mistrzostwa Armenii.K.rwa strach się bać

odpowiedz
Arecki - 10.08.2020 / 22:17, *.plus.pl

Ararat Brandy 3* - dobre brandy za rozsądną cenę, a LEGIA w kolejnej rundzie.

odpowiedz
Rafix - 10.08.2020 / 21:59, *.centertel.pl

Kibicowsko szału nie ma:)

odpowiedz
Sebas (L) - 10.08.2020 / 21:32, *.t-mobile.pl

No to chooop do 3 rundy

odpowiedz
Wolfik - 10.08.2020 / 18:44, *.mm.pl

Najważniejsze, że nie trzeba nigdzie latać. Na razie mamy szczęście w losowaniu. Armenia czy Cypr - drużyny jak najbardziej w zasięgu.

odpowiedz
Farme(L) - 10.08.2020 / 18:30, *.virginm.net

Rywale najgorsi z możliwych w prognozach... ale wydaje mi się, że spokojnie damy radę... już o tym pisałem ale mam przeczucie, że LM dla nas w tym roku, choć to może być tylko ślepa miłość...

odpowiedz
Antykrzeszczu - 10.08.2020 / 17:39, *.chello.pl

Grunt to podejść do rywala poważnie, wtedy 3 runda w zasięgu

odpowiedz
Marian - 10.08.2020 / 17:15, *.plus.pl

Dawać tych Aparatów z Armenii i golimy frajerów

odpowiedz
lw73 - 10.08.2020 / 16:21, *.chello.pl

Jak na razie los nam sprzyja.
Po pierwsze gramy w Warszawie
Po drugie tak Cypr jak i Armenia w sierpniu to jest piekło

odpowiedz
atmosferic - 10.08.2020 / 16:14, *.orange.pl

Z pewnoscia bedzie to Omonia i to bardzo niewygodny przeciwnik. Cypr to sauna w lecie jak tam bedzie mecz to marnie to widze. Tak w % 55-45 dla Cypryjczykow. Rywal z cypru to byl ten rywal ktorego trzeba bylo uniknac - niestety nie udalo sie.

odpowiedz
775 - 10.08.2020 / 15:38, *.orange.pl

Szczerze mówiąc nie wiedziałem nawet, że jest taki klub Ararat Armenia. Brzmi jak nazwa budy z kebabem. Jeśli się zepniemy to 3 runda jest w zasięgu i na to mocno liczę. Dobrze, że mecz jest w Warszawie, szkoda, że bez kibiców.

odpowiedz
WARKA STRONG moja miłość - 10.08.2020 / 15:27, *.chello.pl

No to pozamiatane, znowu naszą Legiunia za burtą Ligi Mistrzów

odpowiedz
Marina - 10.08.2020 / 15:08, *.chello.pl

Na tym etapie rozgrywek nie ma już słabych drużyn

odpowiedz
Vuko WON - 10.08.2020 / 14:47, *.vectranet.pl

Okropne to że musimy się martwić czy damy radę takim zespołom. A niestety musimy...
Będzie bardzo ciężko o ile nie polegniemy już w 1 rundzie

odpowiedz
Radom L - 10.08.2020 / 13:20, *.vectranet.pl

Obojętnie który zespół. Nie mamy szans.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 10.08.2020 / 13:15, *.chello.pl

Ważne, że mecz w Warszawie. Do przejścia bo liga cypryjska już przestała pajacować i wróciła na swoje stare miejsce :D

odpowiedz
znajca - 10.08.2020 / 12:56, *.com.pl

Już kiedyś Wisła Kraków zacierała zachłanne łapska na okoliczność pewnego awansu do LM po wylosowaniu APOELu Nikozja.

odpowiedz
Gienek - 10.08.2020 / 12:50, *.netfala.pl

Dobre losowanie. Zagramy pewnie z Omonia a tam trenerem jest Berg. Runda spokojnie do przejścia. Na razie szczęście nam sprzyja, oby tego grajki nie spier...oliły.

odpowiedz
Jano - 10.08.2020 / 12:41, *.orange.pl

Jaka szkoda że przy pustych trybunach :( klub powinien sprzedawać jakieś pamiątkowe bilety,ot tak np po 10-20 zeta jakiś ładny wydrukować,kto chciałby wesprzeć klub to miałby fajną pamiątkę i puścić w necie ja chętnie bym kupił taki bilet do kolekcji

odpowiedz
Darek - 10.08.2020 / 12:34, *.t-ipconnect.de

Kolejna runda w Warszawie.Odchodzą kolejne wymówki,że męcząca podróż,za goraco,sztuczna murawa itd.

odpowiedz
MH - 10.08.2020 / 12:18, *.play-internet.pl

Mecz w Wawie oby z omonią..

odpowiedz
Kacperek - 10.08.2020 / 12:17, *.chello.pl

Dobre - Omonia Nikozja Trenerem jest Henning Berg :) , spokojnie do przejścia

odpowiedz
Kamil - 10.08.2020 / 12:16, *.3s.pl

Dobrze, że w Warszawie, na wyjeździe byłby duży problem

odpowiedz
ICeMan - 10.08.2020 / 12:16, *.amazonaws.com

Kowal mówił, że na Omonii żarty się skończą :)))

odpowiedz
Lfan - 10.08.2020 / 12:16, *.tpnet.pl

I elegancko 2 rundy gramy u siebie :)

odpowiedz
Nam Nam - 10.08.2020 / 12:15, *.t-mobile.pl

Chwalmy Pana za gospodarza.

odpowiedz