Luis Rocha - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Luis Rocha z nowym kontraktem!

Woytek, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Luis Rocha podpisał nowy kontakt z Legią Warszawa. który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2021 roku i zawiera opcję przedłużenia o rok.



Portugalski lewy obrońca trafił na Łazienkowską zimą 2019 roku. Do tej pory zagrał w 32 spotkaniach (24 Ekstraklasa, 2 Puchar Polski, 6 europejskie puchary).


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (48)

+dodaj komentarz
tomiacab - 31.07.2020 / 19:15, *.virginm.net

ja uważam ze to dobry ruch. Gość nie dostawal tak na prawdę długo szansy, bo miał slaby początek. Teraz jak pod koniec sezonu wchodził to wyrożniał się na placu. Mam nadzieję ze nie grał tylko o kontrakt i ze nie spocznie na laurach. Ja widzępotencjał i uważam ze odpuszczenie go byłoby kolejny raz klasykiem w wykonaniu legii, kiedy to odpuszczaliśmy zawodników a oni grali z powodzeniem w klubach niekoniecznie slabszych niż Legia. Nie tracimy nic, bo jak będzie slaby znów, to będzie siedział na ławie. Ma kto grac. Aczkolwiek wszelkie ruchy na bokach obrony wskazuja na odejście Karbo jednak w tym oknie. Chodź takie ruchy może determinowac nacisk na przestawienie Jędzy do środka.

odpowiedz
Mayox - 31.07.2020 / 14:12, *.chello.pl

Znany schemat najemnika... gra piach i ma wszystko w D., potem zaczyna cos grac jak konczy mu sie kontrakt... i jak tylko przedluzy automatycznie przestaje... ze po tyle lekcjach ludzie dalej sie na to nabieraja

odpowiedz
Koszal - 30.07.2020 / 22:45, *.chello.pl

Do tych co są tacy zadowoleni zobaczymy jak to beztalencie zawali kilka meczy to co wtedy będziecie pisać... decyzja kompletnie niezrozumiała

odpowiedz
Arek - 30.07.2020 / 22:43, *.tpnet.pl

I dobrze. Będzie do rotacji z Mladenem. Porządna rywalizacja jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

odpowiedz
grzesiek - 30.07.2020 / 21:52, *.centertel.pl

Niech spada do Portugalii,do Ricardo Sa Pinto. Jedna z gorszych decyzji ostatnimi czasy. Duży błąd Vuko. Albo Miodka.

odpowiedz
Z czego tak się cieszycie... - 30.07.2020 / 21:50, *.orange.pl

Podziwiać go może tylko gimbaza co ogląda mecze Legii od dwóch miesięcy. Pamiętam jak to beztalencie załatwiło nam mecz z Rangersami w Glasgow, przez co pożegnaliśmy się z pucharami. Na dodatek to leń, zaczął coś grać dopiero jak kończył mu się kontrakt a i tak nie pokazał w naszej żałosnej ekstraklasie. Jakie ma liczby? Ile goli? Ile asyst?

odpowiedz
abcd - 30.07.2020 / 20:39, *.vectranet.pl

git

odpowiedz
abcd - 30.07.2020 / 20:39, *.vectranet.pl

git

odpowiedz
Do Redakcji - 30.07.2020 / 20:07, *.virginm.net

Trafil do Legii zima 2019r i zagral w 6 meczach w europejskich pucharach??? Niby kiedy jak my w zime bylismy juz Out..... cos wam sie pomylilo

odpowiedz
Obi - 30.07.2020 / 19:14, *.chello.pl

Spoko

odpowiedz
Darek - 30.07.2020 / 19:04, *.t-ipconnect.de

Umowa na rok z opcją przedłużenia na rok to dobra umowa.

odpowiedz
mareczek - 30.07.2020 / 18:38, *.vectranet.pl

Ostatnie mecze pokazały,że mu naprawdę zależy

odpowiedz
tommm - 30.07.2020 / 18:26, *.datapacket.com

Dobra decyzja! Przed kontuzją Veso, gdzie Rocha nie grywał zbyt często byłem sceptyczny by mu przedłużac umowę, ale w momencie gdy Vesovic szybko nie wróci, Karbownik być może odejdzie to Legii potrzebni są zmiennicy na boki obrony. Juranovic i Mladenovic nie wiadomo jak szybko sie zaaklimatyzuja więc Rocha w dobrej obecnej formie jest dobrą opcją.
Ale oczywiscie wiadomo że musicie każdy ruch źle ocenic. Trochę wiecej myślcie!

odpowiedz
gruby - 30.07.2020 / 17:43, *.tpnet.pl

Nie narzekajcie, nie jest złym piłkarzem...ostatnie mecze pokazały, że potrafi nieźle grać w piłkę...

odpowiedz
Maszkin - 30.07.2020 / 17:35, *.chello.pl

Tragedia...

odpowiedz
Gepetto - 30.07.2020 / 17:22, *.chello.pl

Ja pie... Tak po prostu bywa... Może w końcu rezerwy awans wywalczą

odpowiedz
tekken (L) - 30.07.2020 / 17:19, *.chello.pl

Na plus:)

odpowiedz
Władeczek - 30.07.2020 / 17:18, *.chello.pl

Czy już przyleciał do Warszawy ? czy jeszcze nie ? czy ktoś go już widział ???

odpowiedz
Szmu(L)ki - 30.07.2020 / 15:52, *.play-internet.pl

Lepiej Rochę zostawić, który pokazał dobrą grę niż sprowadzać w ciemno kogoś. No i aklimatyzacji nie potrzebuje.

odpowiedz
Wrath - 30.07.2020 / 15:52, *.chello.pl

Teraz wszystko zależy od niego. Raczej nie będzie pierwszym wyborem ale rezerwowy na poziomie też jest potrzebny. Lepiej on, który już zna specyfikę ligii i klub, niż szukać jakiegoś wynalazku.

odpowiedz
jo - 30.07.2020 / 15:49, *.centertel.pl

Jeśli będzie grał tak jak na koniec sezonu to będzie z niego pożytek.

odpowiedz
Remino - 30.07.2020 / 15:36, *.t-mobile.pl

po co?

odpowiedz
Sebo(L) - 30.07.2020 / 15:33, *.master.pl

No i git! Być może Rocha potrzebował dłuższej aklimatyzacji aby móc pokazać swoje możliwości ,bo końcówkę sezonu miał bardzo przyzwoitą i należy mieć nadzieję,że wzmocni jeszcze bardziej rywalizację w zespole w nadchodzącom sezonie.Dobry ruch działaczy.

odpowiedz
PabLo - 30.07.2020 / 15:31, *.centertel.pl

Tak trzymać. Mocno Legia

odpowiedz