Josip Juranović po podpisaniu kontraktu - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Drugi letni transfer

Juranović zawodnikiem Legii!

Wiśnia, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

W piątkowy poranek Legia ogłosiła drugi letni transfer. Kontrakt z mistrzami Polski podpisał Josip Juranović. Chorwat związał się z "Wojskowymi" trzyletnią umową z opcją przedłużenia jej o rok.

24-latek jest prawym obrońcą, a poprzedni sezon spędził w Hajduku Split, którego przez długi czas był kapitanem.

Tutaj przeczytacie więcej o nowym nabytku Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
żal - 18.08.2020 / 18:56, *.chello.pl

Przyjechał razem z covidem w pakiecie?

odpowiedz
kękę - 01.08.2020 / 23:11, *.chello.pl

Tani zamiennik dla Veso, wiadomo ze po wyleczeniu przez Veso kontuzji od razu wroci do skladu a Juranovic na lawke

odpowiedz
Marian - 31.07.2020 / 23:15, *.vectranet.pl

Artur Boruc w Legii :)
Rodzina to jest siła!
Racja brachu
Wypijmy za to
Kto z nami nie wypije
Tego we dwa kije
Prawy do lewego (Juranović do Mladenovica)
Wypij kolego
Przecież wiemy, nigdy nie ma tego złego. :)

odpowiedz
Legia warsaw wojtek - 31.07.2020 / 20:35, *.awacom.net

Ten młody obrońca może być dobrym zawodnikem????????

odpowiedz
45540 - 31.07.2020 / 20:07, *.kth.pl

Trzeba klub pochwalić za ruchy transferowe. Zaczyna to wyglądać obiecująco. Chciałoby się powiedzieć - WRESZCIE ! Mądrość, spokój, nie marnotrawienie hajsu na wszelkiego rodzaju cele, min. bezsensowne transfery, stanowczość. Tak się buduje markę. Obrona extra, no może jeszcze stoper, ale to nie musi być w tej rundzie. Carlitos - TAK ! Boruc - TAK ! Kapustka - TAK ! Jeszcze lewa pomoc (ktoś taki jak Guilherme dla rywalizacji dla Novikowasa) i koniecznie 4-4-2 albo 4-3-3 w większości gier. Myślenie nie boli. Spokój, zero bezsensownych transferów, obcięcie ogonów a potem przy ewentualnym transferze z klubu odpowiednia alternatywa. Głowa na karku i jak nie w tym to w następnym sezonie Legia w Lidze Mistrzów. Hajs musi się znaleźć, za grę w LM będzie ta inwestycja z extra nawiązką odrobiona. Fuck kredyty !

odpowiedz
P. - 31.07.2020 / 16:54, *.play-internet.pl

Nowy nabytek zle znosi krytyke:
https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/892999/transfery-legia-warszawa-josip-juranovic-zle-znosi-krytyke-nie-mozna-na-niego-kr

Ktos mu powiedzial jakajest presja w Legii?

odpowiedz
tekken (L) - 31.07.2020 / 16:46, *.chello.pl

Wygląda spoko, powodzenia.

odpowiedz
Wolfik - 31.07.2020 / 16:32, *.mm.pl

Do końca września okaże się w którym miejscu jesteśmy i jak będzie wyglądał skład. Dobrze, że na razie ściągamy zawodników którzy wydają się być wzmocnieniem i - co ważne - są gotowi do gry. Eliminacje w tym roku to jedna wielka loteria, można sporo ugrać ale i szybko odpaść. Jeśli - co nie daj Bóg - nie awansujemy do grupowej LE (LM???) to na początku października pożegnamy nie tylko Karbownika, ale i wszystkich tych na których będą chętni. Czas eliminacji, to jeden wielki sprawdzian dla właściciela i klubu. Bez kasy z Europy może okazać się, że jesteśmy w czarnej....

odpowiedz
Misiowaty - 31.07.2020 / 16:30, *.orange.pl

Jeszcze nie zdjęliście Juranovicia z zakładki przyjdą?? Podpisał kontrakt to można by było już go wymazać gumką :P

odpowiedz
Darek - 31.07.2020 / 15:13, *.t-ipconnect.de

Witamy w Legii.Powodzenia.

odpowiedz
Kris - 31.07.2020 / 15:04, *.play-internet.pl

No to czekamy jeszcze na Boruca , Felixa i Richarda

odpowiedz
Władeczek - 31.07.2020 / 14:16, *.chello.pl

Czy to jest na pewno ten o którego walczyliśmy ???czy jakaś podróba ???
Czyżby już przyleciał ???

odpowiedz
Luk - 31.07.2020 / 13:19, *.centertel.pl

Mladenovic i Juranovic ma boki obrony a Karbownik za granicę czy na ławkę?:)

odpowiedz
Rytm - 31.07.2020 / 11:55, *.centertel.pl

Dobry transfer. Powodzenia.

odpowiedz
Jarkonet - 31.07.2020 / 11:50, *.metrointernet.pl

Brawo Legia jak na razie to naprawdę dwa transfery wyglądają imponująco. Jak wszyscy zostawią serce na boisku to kto wie co się wydarzy. Powodzenia.

odpowiedz
Legia Bydgoszcz Fordon - 31.07.2020 / 11:29, *.lycamobile.pl

Extra. Chorwaci to dobrzy piłkarze.

odpowiedz
Marian - 31.07.2020 / 10:39, *.t-mobile.pl

A w ataku zostaje młody Włodar King?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 31.07.2020 / 10:35, *.247.233

Ponoć ma być wzmocnieniem, a nie uzupełnieniem składu. Lepszy od Vesovicia?

odpowiedz
Kasztano - 31.07.2020 / 10:28, *.play-internet.pl

Jeszcze tylko Felix, Richard, Boruc ,Tadic i wypożyczyć Kapustke. Odpalic litwina i Martinsa predluzyc z Antoliciem i kaszanka bedzie grana co weekend

odpowiedz
Kootzki - 31.07.2020 / 10:27, *.59.129

Ruch wyglada na przemyslany i wzmacniajacy 1szy sklad. Veso po powrocie daje opcje na prawa obrone i pomoc, wiec jak Juranovic odpali to moze to wygladac niezle. Teraz obronca konkretny poprosze. No i napadzior, ktory umie nogami grac, a nie tylko bania.

Aha, zapomnialbym: Wladeczek - odpalaj maciore.

odpowiedz
Gość Niedzielny - 31.07.2020 / 10:21, *.centertel.pl

Jeszcze jeden obrońca bramkarz pomocnik/napadzior w stylu Ljuboii i Bedzie Git☝️

odpowiedz
Władeczek - 31.07.2020 / 10:12, *.netfala.pl

Gitarsko!!! To teraz jazda z ku.wami! Awans do LE i dublet w kolejnym sezonie to obowiązek faken.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 31.07.2020 / 09:57, *.chello.pl

Epidemia pomoże Legii ściągnąć dobrych grajków za ok pieniądze.
Obstawiam, że za 18 miesięcy opchniemy go za 3-4 mln ojro do jakiegoś średniaka z Serie A.

Brawo klub za szybkie załatanie dziury po biednym Veso. Oby wrócił jak najszybciej, to sobie pogra w końcu jako ofensywny skrzydłowy, gdzie jest jeszcze bardziej efektywny.

odpowiedz
Arek - 31.07.2020 / 09:56, *.plus.pl

Powodzenia

odpowiedz