fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legioniści rozegrali wewnętrzny sparing

źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

We wtorek o 11:00 legioniści rozegrali wewnętrzny mecz sparingowy, trwający 45 minut. Lepsza okazała się drużyna Zielonych, która pokonała Białych 2-1.



Sparing: Zieloni 2-1 Biali
0-1 - 9' Luquinhas (as. Karbownik)
1-1 - 36' Hołownia (as. Stolarski)
2-1 - 45+2' Pekhart (as. Hołownia)


Zieloni: Cierzniak – Stolarski, Lewczuk, Wieteska, Rocha – Antolić (Astiz, Łakomy), Slisz – Cholewiak, Gwilia, Hołownia – Pekhart

Biali: Boruc – Karbownik, Jędrzejczyk, Remy, Mladenović – Cielemęcki, Mosór – Wszołek, Rosołek, Luquinhas – Włodarczyk

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Hugon - 04.08.2020 / 22:21, *.vectranet.pl

Nareszcie mamy bramkarza 2 bramki w debiucie to prawie nic,brawo.

odpowiedz
Kaktus - 04.08.2020 / 18:51, *.tpnet.pl

Pierwszy sparing i już Legia straciła 3 bramki !!!!
;)

odpowiedz
Arek - 04.08.2020 / 17:22, *.tpnet.pl

To już Pekhartowi żebra się zrosły? No i gdzie Kante i Litwin? Bo żadnego w żadnym składzie tu nie podają.

odpowiedz
Endriu - 04.08.2020 / 16:47, *.centertel.pl

Hołownia: Player of the Match ;-) I tak trzymać Chłopaku, oby więcej tych mlodych wypozyczonych zaskakiwalo pozytywnie i to najlepiej podczas meczów o punkty!

odpowiedz
Wukashi :) - 04.08.2020 / 16:25, *.206.150

Już puścił 2 gole. Nowy nabytek. Ogór jakiś!

odpowiedz
soprano - 04.08.2020 / 16:18, *.chello.pl

ile jeszcze super pucharow oddadza

odpowiedz
Gizior - 04.08.2020 / 15:14, *.alfa-system.net

Nie rozumiem sensu wystawiania rezerwowego składu w meczu o PUCHAR na początku sezonu w pierwszym meczu sezonu... Puchar zawsze zostaje w gablocie i w osiągnięciach drużyny... Mistrzem był chyba jozak który wystawił rezerwy rezerw w superpucharze bo legia dzień później grała sparing z dinamem zagrzeb jak się nie mylę... Wtedy powinien być odrazu wyje.. na zbity ryj.

odpowiedz
WWL - 04.08.2020 / 15:12, *.play-internet.pl

A co z Lopezem?
Wakacje?

odpowiedz
tommm - 04.08.2020 / 14:17, *.datapacket.com

11 na superpuchar:
Boruc
Karbownik-Lewczuk-Jędza-Mladenovic
Antolic Slisz
Wszołek Gvilia Luquinhas
Pekhart

odpowiedz