REKLAMA

Legia przeoczyła informację o zakażeniu

Wiśnia, źródło: Super Express - Wiadomość archiwalna

To jedna z osób pracujących w klubie nie podjęła odpowiednich działań w związku z zakażeniem członka sztabu szkoleniowego koronawirusem - podaje "Super Express". 29 lipca po przeprowadzonych badaniach pracownik mistrzów Polski przeoczył informację o pozytywnym wyniku testu, która spłynęła do klubu w nocy. Uniemożliwiło to szybką izolację chorego i spowodowało, że wszyscy żyli w nieświadomości, że pracują na co dzień z osobą zakażoną.

- Wiemy już, że popełniony został błąd ludzki, w wyniku którego przeoczony został pozytywny wynik u jednego z członków sztabu. Osoba winna przeoczenia została już odsunięta od pracy z zespołem - mówi rzecznik prasowy Legii Iza Kruk cytowana przez Super Express.

Dopiero w piątek rano 7 sierpnia sanepid telefonicznie poinformował klub, że jedna z osób miała wynik pozytywny. Spowodowało to spore zamieszanie, co w konsekwencji doprowadziło do odwołania niedzielnego meczu o Superpuchar Polski z Cracovią.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
waw - 10.08.2020 / 08:01, *.chello.pl

Zart, moze jeszcze nie zglosiliscie Boruca do ry w Ekstrklasie , KLub Frofesional Przypominamy jasnie pracownikom Klubu

odpowiedz
mmm - 09.08.2020 / 22:20, *.chello.pl

facepalm

odpowiedz
Karoool - 09.08.2020 / 20:45, *.vectranet.pl

Przypomina mi się skleroza i nie uwaga byłej pani kierownik i akcja w meczu z Celtikiem

odpowiedz
Adam - 09.08.2020 / 20:07, *.orange.pl

Salka konferencyjna Edynburg będzie cały czas oblegana ????

odpowiedz
Redakcja też przeoczyła :) - 09.08.2020 / 18:39, *.mm.pl

W składzie drużyny Artur Boruc ma 0 goli w lidze :(

odpowiedz
775 - 09.08.2020 / 18:39, *.orange.pl

Dobra... pomylili się o jedną osobę, co to jest, w Kielcach pomylili się w liczeniu testów o 230 tysięcy sztuk i nikt afery nie robi. ;) Z resztą co by to zmieniło, czy owa zakażona osoba czuła się jakkolwiek gorzej niż na co dzień? Gdyby tak było to byłaby na L4. Covid to jedna wielka ściema!

odpowiedz
Ja - 09.08.2020 / 18:35, *.centertel.pl

A podobno takich profesjonalistow Mioduski zatrudnil.Tacy jego zaufani ludzi.Amatorki w jego wykonaniu ciag dalszy

odpowiedz
Pablo33 - 09.08.2020 / 18:13, *.ziggo.nl

I tak jakby były testy pozytywne to nic by się nie zmieniło w kontekście zdrowia, bo ten wirusik jest mniej groźny od grypy. Ale oczywiście dzięki temu, że wyniki są negatywne, nie będzie cyrków z odwoływaniem kolejnych meczów.

odpowiedz
atmosferic - 09.08.2020 / 17:47, *.orange.pl

Z Celtikiem tez bylo "przeoczenie", ktore troche Legie kosztowalo.

odpowiedz
Pawel - 09.08.2020 / 17:47, *.net.pl

I niebyla to p. Marta Ostrowska :)

odpowiedz
jo - 09.08.2020 / 17:21, *.centertel.pl

Klub twierdzi, że wszyscy zdrowi a brukowiec typu super express robi gówno burze. Wszyscy próbują na Legii swoje artykuły promować. Cholerne pismaki...

odpowiedz
Ja ja - 09.08.2020 / 17:14, *.chello.pl

Bilety sprzedała i poinformowała przez Weszło
Super! Profesjonalizm pełną gębą!

odpowiedz
Autor - 09.08.2020 / 17:12, *.43.36

Nie-do-wia-ry!! To jest przeoczenie.... ? Dobre hehe

odpowiedz
Levinho.onet.pl - 09.08.2020 / 17:06, *.tpnet.pl

Nie stopniując ważności obu tematów do żadnej historii tego typu nie powinno dojść..

odpowiedz
LW - 09.08.2020 / 16:41, *.plus.pl

dosyć istotny błąd..., tak samo jak z niejaką drużyną ze Szkocji...

odpowiedz