fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA

Sylwestrzak sędzią meczu z GKS Bełchatów

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Damian Sylwestrzak został wyznaczony na arbitra pucharowego spotkania Legii z GKS Bełchatów. W minionym sezonie sędzia z okręgu wrocławskiego prowadził głównie mecze I ligi. Wówczas dwukrotnie był rozjemcą w potyczkach z udziałem bełchatowian i obie zakończyły się porażkami naszych najbliższych rywali. Początek meczu GKS Bełchatów - Legia Warszawa w piątek o godz. 20:30.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
? - 13.08.2020 / 18:52, *.chello.pl

jest wyjazd do bełchatowa ?

odpowiedz
Kasztan - 12.08.2020 / 18:36, *.207.141

W Legii miały być we wtorek lub środę ponowne testy na Covid.
I co? Jakie wyniki?!

odpowiedz
Władeczek - 12.08.2020 / 15:01, *.netfala.pl

Tylko nie on faken. Znowu podyktuje Bełchatowowi karnego a Legii da czerwoną, pewnie Borucowi w dodatku jeszcze. To chyba zemsta rudego za wczorajszą odpowiedź Legii w sprawie pandemii w Legii.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.