REKLAMA

Okręgowy PP: UWKS Legia 3-0 (wo) KS II Teresin

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Od nowego sezonu drużyna juniorów UWKS Legia występować będzie nie tylko w rozgrywkach młodzieżowych, ale także (przy wsparciu kilku starszych graczy) rywalizować będzie z seniorami - w B-klasie, jak również w Pucharze Polski. Planowany na dziś mecz PP z KS II Teresin nie doszedł jednak do skutku, gdyż drużyna gości nie stawiła się. Arbiter odczekał regulaminowe 15 minut i odgwizdał walkowera. Mecz III rundy gracze "bemowskiej" Legii rozegrają za tydzień, 19 sierpnia (wstępnie o 17:30) na Okopowej 55a. Przeciwnikiem będzie Orzeł Baniocha, beniaminek Ligi Okręgowej.

Drużyna z Baniochy awans wywalczyła w rozegranym w lipcu turnieju barażowym, w którym pokonała 3-1 KTS Weszło i 4-0 PKS Radość. Graczy CWKS czeka zatem niełatwe, jak na ten etap PP, wyzwanie.
Chętni do dołączenia drużyny mogą jeszcze to zrobić w najbliższym czasie.

Ogłoszenie o naborze:

UWKS Legia Warszawa zaprasza młodzież oraz zawodników starszych na nabory uzupełniające do naszych drużyn grających w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej A2 (juniorzy starsi) oraz rozgrywkach B klasy (grupa 3).
Kontakt z trenerem (Łukasz Winek): 504 540 153.

Zawodników młodszych (roczniki 2007-2008) chcących sprawdzić swoje umiejętności w drużynie UWKS Legia Warszawa również zapraszamy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Zu(L)us - 14.08.2020 / 09:12, *.centertel.pl

UWKS czy CWKS? Raz jest napisane tak drugi raz inaczej.

odpowiedz
Hkgu - 13.08.2020 / 11:26, *.play-internet.pl

Sieje

odpowiedz
Lebaid - 13.08.2020 / 07:16, *.vectranet.pl

Co z Kapustką?

odpowiedz
Nikt ważny - 12.08.2020 / 22:00, *.cyfrowypolsat.pl

PKS Radość... Kiedyś jeździłem 500km do Radości do swojej dziewczyny - Warszawianki, zostawiła mnie po 2latach, bo nie mogła znieść służby dla Ojczyzny co przekładało się na ciągłe zmęczenie i rzadkie widywanie się...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.