Filip Mladenović - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović: Na treningach wykonaliśmy bardzo dobrą pracę

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Myślę, że podczas tego meczu nie będziemy jeszcze gotowi do gry na sto procent. Dopiero zaczynamy sezon, nasza forma będzie rosła krok po kroku i w kolejnych spotkaniach będziemy wyglądać coraz lepiej. Do tej pory na treningach wykonaliśmy jednak bardzo dobrą pracę. Myślę, że na boisku będzie to już widać. Wszyscy czujemy się już gotowi do gry - mówi przed meczem z GKS-em Bełchatów Filip Mladenović.

- Teraz w Pucharze Polski o awansie zadecyduje tylko jedno spotkanie. Tak samo będzie zresztą w eliminacjach Ligi Mistrzów. Dlatego traktujemy te starcia tak samo poważnie. Chociaż na razie skupiamy się tylko na GKS-ie. Myślę, że każdy pierwsze spotkanie nie jest łatwe, ale damy radę i zrobimy fajny wynik.

- Mój okres adaptacyjny w Legii przebiegł bardzo dobrze. Czuję się znakomicie i jestem gotowy do gry. Cieszę się, że jestem w Legii i mam nadzieję, że zaczniemy nowe rozgrywki od wygranej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
:/ - 14.08.2020 / 11:31, *.t-mobile.pl

Potem będzie pi..ł, że środek sezonu i są zmęczeni

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.