Tomasz Nawotka - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Nawotka wypożyczony do ŁKS-u

Bodziach, źródło: Legionisci.com / 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

23-letni obrońca Legii, Tomasz Nawotka trafił na roczne wypożyczenie do pierwszoligowego ŁKS-u Łódź. W umowie znalazła się opcja wykupu piłkarza przez Łódzki Klub Sportowy. Poprzedni sezon Nawotka spędził na wypożyczeniu do I-ligowego Zagłębia Sosnowiec - rozegrał 30 meczów i strzelił jedną bramkę.

Nawotka trafił do Legii w trakcie sezonu 2014/15. Z Łazienkowskiej wypożyczany był kolejno do Zagłębia Sosnowiec (2017/18), słowackiego Zemplina Michalovce (runda jesienna sezonu 2018/19), ponownie Zagłębia (runda wiosenna 2018/19 i kolejny sezon), a teraz do ŁKS-u. W barwach Legii występował m.in. w III-ligowych rezerwach (29 meczów i 8 bramek w sezonie 2016/17) oraz Młodzieżowej Lidze Mistrzów (6 spotkań).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
RAF - 20.08.2020 / 18:42, *.02.net

6 lat trzymają zawodnika który nie zagrał żadnego meczu w pierwszej drużynie?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.