Nikodem Niski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

U-19: Niski powołany do kadry

Fumen, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Jacek Magiera dokonał zmian w kadrze do lat 19 na towarzyskie mecze z Niemcami oraz Czechami W efekcie, w gronie dodatkowo powołanych znalazł się Nikodem Niski. Wcześniej w gronie wybrańców Magiery znaleźli się dwaj inni legioniści - Ariel Mosór oraz Szymon Włodarczyk.

Mecze biało-czerwonych odbędą się 3 września o godz. 14:30 w Kaliszu z Niemcami oraz 7 września o godz. 16:45 w Brzegu z Czechami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Rytm - 27.08.2020 / 20:24, *.centertel.pl

W artykule 10 minut bez dopingu lepiej pasowałaby fotka z oprawy "przerwa techniczna". Też z Wrocławia.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.