fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Video

Bramki i skrót meczu z Jagiellonią

Wiśnia - Wiadomość archiwalna

W sobotę Legia Warszawa przegrała na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok. Goście prowadzili już różnicą dwóch bramek po trafieniach Puljicia oraz Imaza, kiedy do siatki trafił Pekhart. Potem pomimo olbrzymiej przewagi mistrzowie Polski nie potrafili pokonać bramkarza rywali. Zapraszamy do obejrzenia bramek i skrótu z tego spotkania.

0-1 Puljić
0-2 Imaz
1-2 Pekhart

Skrót meczu na Ekstraklasa.tv
Skrót z meczu na ŁączyNasPiłka.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Waldek - 31.08.2020 / 09:00, *.net.pl

Praga rulez

odpowiedz
Raszyn - 30.08.2020 / 10:14, *.play-internet.pl

Taki mamy klimat

odpowiedz
Trampek - 29.08.2020 / 22:59, *.net.pl

Mam zasadnicze pytanie. Od kiedy piłkarze LEGII praktycznie jako zespół przestali funkcjonować ? Powtarzam jako zespół ! Gdyby nie zdobyta wcześniej przewaga punktowa nad pozostałymi zespołami , to .... tytuł mistrzowski LEGIA widziałaby tak ... jak świnia niebo. Ci co rzeczywiście interesują się piłką , to na tak postawione pytanie nie będą mieli problemów z udzieleniem odpowiedzi. Dodam,że ten proces trwa do dziś. Dwa mecze w eliminacjach LM pokazały w sposób dobitny , które miejsce w szeregu na mapie Europy zajmuje dziś LEGIA. Dzisiejszy mecz z Jagiellonią tylko potwierdził istniejący stan rzeczy.Aby nie denerwować czytelników oraz siebie - zakończę ten komentarz.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.