fot. UEFA
REKLAMA

Losowanie

Qarabağ Agdam rywalem Legii w 4. rundzie el. Ligi Europy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W piątek w Nyonie odbyło się losowanie 4. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Jeżeli Legia Warszawa wyeliminuje w najbliższy czwartek kosowską Dritę Gnjilane, to o fazę grupową zagra 1 października z Qarabağem Agdam z Azerbejdżanu. Losowanie zdecydowało, że spotkanie odbędzie się w Warszawie.

W 4. rundzie eliminacyjnej, podobnie jak we wszystkich poprzednich, rozgrywany jest jeden mecz bez udziału publiczności.

WYNIKI SONDYLegia w Lidze Europy...
SUMA GŁOSÓW: 3509
START: 18.09.2020 / KONIEC: 24.09.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (101)

+dodaj komentarz
Adamsson - 20.09.2020 / 15:39, *.chello.pl

obawiam się, ze w czwartek kończymy Europrzygodę....

odpowiedz
dino - 20.09.2020 / 11:06, *.vtelecom.pl

Karabach ostatnie 6 lat pod rząd grał w fazie grupowej europejskich pucharów (raz w Lidze Mistrzów 17/18) takiej regularności nie ma żadna polska drużyna w historii to oni będą faworytem a nasze zwycięstwo to będzie sensacja

odpowiedz
123leg - 20.09.2020 / 08:59, *.chello.pl

Vuczko niech zglosi Covid 19 przed meczem pucharowym bo po takim meczu z Gornikiem to lepiej nie wychodzic na Legie i dac d........ y pozdro dla tych co ida na mecz

odpowiedz
Wolfik - 19.09.2020 / 16:43, *.mm.pl

Jeśli prawdą są doniesienia, że transfer Michała Karbownika (za 8,5 m;n euro + bonusy) jest praktycznie dopięty to należy uznać, że w klubie pogodzono się już z faktem iż w LE nie zagramy.

odpowiedz
Kalarepa - 19.09.2020 / 13:52, *.play-internet.pl

Karabach za mocny. Rozwali nas jak stary wazon.

odpowiedz
zaba285 - 19.09.2020 / 13:16, *.116.118

do czego to doszło, że musimy się obawiać klubu z Azerbejdżanu...

odpowiedz
SprawaJestProsta - 18.09.2020 / 22:21, *.centertel.pl

Awans albo VUKO OUT.
To dużo łatwiejszy przeciwnik niż Rangersi rok temu...
Za Berga takimi kalekami jak Kuchy, Żyro czy Broź ograliśmy Celtic 6:1
a teraz skład jest dużo lepszy, tylko Vuko jest hamulcowym i nie potrafi
wydobyć z nich tego co najlepsze...

odpowiedz
a ja tam wole... - 18.09.2020 / 20:15, *.207.60

..grac z Karabachem u siebie niz np z Tbilisi (jak chcial wiekszoc w ankiecie) na wyjezdzie... Ja nie jestem Mioduski, zeby dla mnie najwazniejsze bylo zapiecie sie budzetu czy cos. Jesli nie stac na na wygrana z Karabachem to czego chcemu szukac w LE? Zero punktow/ zero bramek? Albo jestesmy w stanie sie tam dostac "godnie" albo nie. Wczolganie sie mnie nie jara...

odpowiedz
Hycel - 18.09.2020 / 20:12, *.centertel.pl

MiodekOut

odpowiedz
Super⚽️Coach - 18.09.2020 / 19:41, *.amazonaws.com

-To bédzie trudny mecz... -A I mecze.... -Ale rozjeb..y każdego w tych Polskich I Europejskich rozgrywkach...

odpowiedz
Semper Fi - 18.09.2020 / 19:28, *.cyfrowypolsat.pl

Sluchajcie. Oczywiscie, ze jest szans by to wygrac...
Legia budzi sie i chlopaki gryza trawe. Taktyka i gra pilka powala jak za meczu z Realem i mamy to spokojnie...
Pytanie tylko czy Vuko i chlopakow stac na to?

odpowiedz
Alex Bielany - 18.09.2020 / 19:19, *.chello.pl

w tym Karabachu gwaizda byl Kubus Plaskaty, nie jest zle

odpowiedz
ja - 18.09.2020 / 18:09, *.chello.pl

Jak z takim rywalem się nie wygra, to szkoda gadać.
A niestety wszystko wskazuje na to, że nie wygramy.

W ostatnich sezonach wróciły niestety czasy gdy się cieszyliśmy, że pokonaliśmy Gazantiepa, którego właściwie stawiano jako faworyta.

Ile było dobrych lat z 5? I to wliczając gdy w grupie nic nie pokazywaliśmy.
Ostatnie lata to jakiś koszmar, przynajmniej rok temu z Rangersami odpadliśmy.

odpowiedz
Normalny człowiek - 18.09.2020 / 17:57, *.chello.pl

Pobudka Legio, zaczynamy grać! Przeciwnik jest trudny

odpowiedz
kibic - 18.09.2020 / 17:47, *.net.pl

no i po fazie grupowej. polecam fife, football manager albo starego dobrego championshipa choć tam można zobaczyć ukochaną Legię w FG LM :D

odpowiedz
Pepe - 18.09.2020 / 17:41, *.209.150

Z takimi leszczami, to trzeba wygrywać i to zdecydowanie, a zwłaszcza u siebie, kadra niemal czterokrotnie mniej warta od kadry Legii, gdzieś na poziomie Zagłębia Lubin, w dodatku mecz w pełni sezonu, a nie w czerwcu po urlopach, a więc zero wymówek, nie ma się czego bać, tylko pokazać tym pastuchom miejsce w szyku.

odpowiedz
anty vuko - 18.09.2020 / 17:23, *.vectranet.pl

nie mamy szans

odpowiedz
Rio - 18.09.2020 / 17:23, *.oxynet.pl

Bach, bach Karabach

odpowiedz
Wiem co mówię - 18.09.2020 / 17:20, *.chello.pl

Po takim losowaniu pewne portki pełne naszych orłów. Ktos tu w ogóle umie kopnąć piłkę na bramkę jak te szczawie z lecha?

odpowiedz
Jaro - 18.09.2020 / 17:18, *.centertel.pl

Ciekawe ile Miodek wydał kasy na te "szczęśliwe" losowania że gramy całe eliminacje w Warszawie...

odpowiedz
Pantera - 18.09.2020 / 16:29, *.ostnet.pl

Jak my się kazachów obawiamy to co powiemy jak awansujemy do grupy LE

odpowiedz
atmosferic - 18.09.2020 / 16:09, *.orange.pl

Kosowo i Azebejdzan... kiedys to byby spacerek, a dzis te mecze otacza mgla niepewnosci. Alez upadla ta nasza pilka.

odpowiedz
tekken (L) - 18.09.2020 / 15:44, *.230.92

Trzeba walczyć, pokazać charakter, wykorzystać nasze atuty. Tu już lekko raczej nie będzie.

odpowiedz
tekken (L) - 18.09.2020 / 15:44, *.230.92

Trzeba walczyć, pokazać charakter, wykorzystać nasze atuty. Tu już lekko raczej nie będzie.

odpowiedz
kolumbus blu dżakets - 18.09.2020 / 15:40, *.vectranet.pl

W zeszłym roku Linfield FC pokonało Karabach u siebie 3:2.Legia też może wygrać ale pod warunkiem,że zagra bardzo dobry mecz

odpowiedz
Artec - 18.09.2020 / 15:34, *.192.90

Kiedyś skisła z nimi odpadła z pucharów i spiewało sie bach bach Karabach.
Mam nadzieje ze oni nie będą tak nam spiewać. Boże co za czasy żeby mieć obawy przed Karabachem. Kiedyś jechało sie w tamte strony jak po swoje

odpowiedz
Felek - 18.09.2020 / 15:31, *.netfala.pl

Najtrudniejszy z możliwych rywali z koszyka, ale gramy u siebie. Powinniśmy ich przejść jeśli Vuko nie wymyśli czegoś "mądrego".

odpowiedz
Elquatro - 18.09.2020 / 15:24, *.254.85

MIoduski to milioner na glinianych nogach !

odpowiedz
wtf - 18.09.2020 / 15:08, *.chello.pl

O Karabach to martwmy sie później!Z taką grą problemem będzie przejście Gnijących Drutuff czy jak tam się zwie ten gigant z mafijnego quasi państewka.

odpowiedz
K(L)akier - 18.09.2020 / 15:05, *.inetia.pl

jak z takimi amatorami nie wygraja to ja nie wiem, Piast gliwice niby ogórki ale robotę robią w lidze europy i jakiś styl gry maja bo nasi póki co mają powiązane nogi i brak stylu.

odpowiedz
JG - 18.09.2020 / 15:02, *.219.170

na szczęście nie będzie nam dane z nimi zagrać i skompromitować się na własnym stadionie. Wpier... w Kosowie, a potem po cichutku wracamy do kopania się w czoła w naszej podwórkowej lidze. Grunt, że Adidas na koszulce. A w przyszłym roku znowu wielkie nadzieje, wzmocnienia, plany i ... no właśnie znowu

odpowiedz
Ginpasterz - 18.09.2020 / 15:01, *.201.55

Żeby zagrać w LE to z jakimiś poważnymi przeciwnikami trzeba zagrać. Nie możemy liczyć że w eliminacjach będziemy grać z zespołami pokroju LZS Chrzastawa. Pytanie czy w dwa tygodnie nasz prowadzący zespół będzie w stanie namówić chłopaków na dodatkowe granie w czwartki jesienią. Niestety w formie jak do tej pory to za tydzień będzie ciężko a na Azerow to na bank nie wystarczy.

odpowiedz
Sputnik 44 - 18.09.2020 / 14:53, *.vectranet.pl

Najgorszy możliwy przeciwnik, na chwilę obecną bez szans na awans. Dobrze, że w przyszłym sezonie jest ten puchar dla piłkarskiego trzeciego świata - może tam coś ugramy...

odpowiedz
Kamuflaż - 18.09.2020 / 14:48, *.tpnet.pl

Legia nie awansuje do grup LE, dlatego że: nie potrafi aktualnie grać w piłkę nożną - dziękuję za uwagę. Miłego dnia wszystkim życzę.

odpowiedz
cziko - 18.09.2020 / 14:45, *.net.pl

to ja Wam teraz powiem jaka jest różnica:
Legia Leśnodorskiego cieszyła by się że trafiła na takiego łatwego przeciwnika.
a Legia mioduskiego płacze jaki to trudny przeciwnik się trafił.
Ot taka różnica.

odpowiedz
Sebo(L) - 18.09.2020 / 14:35, *.master.pl

Taka szansa jaka nadarzyła się w tym sezonie na awans do fazy grupowej Ligi Europy może się znowu długo nie powtórzyć.Jeśli przejdziemy drużynę z Kosowa ponownie zagramy mecz w Warszawie!Trzeba stanąć na głowie aby pokonać obie ekipy i zagrać w grupie. Niech nasi grajkowie gryzą trawę,wypluwają płuca i cholera wie co jeszcze ale mają dać z siebie 200% i zdobyć upragniony awans. Tego samego oczekuję już jutro w meczu z liderem z Zabrza.

odpowiedz
Ja - 18.09.2020 / 14:34, *.vectranet.pl

Obiektywnie patrząc, już na wyeliminowanie Drity szanse są bardzo małe. Z Karabachem nie ma opcji, zbyt silna i zbyt doświadczona w pucharach ekipa. Zostaje Ekstraklapa i PP, jak zwykle.

odpowiedz
lucho_83 - 18.09.2020 / 14:29, *.2.42

Kiedyś to były ogorki, teraz przy obecnej grze faworyci z Azerbejdżanu... Quo vadis Legio?

odpowiedz
Rafix - 18.09.2020 / 14:29, *.chello.pl

Nie ma już łatwych rywali :)
Gra na własnym stadionie nie zawsze jest atutem, często jest większą presją :) no bo kibice na naszym stadionie jak rykną to stres większy :)
1 października może spaść śnieg co będzie sporym utrudnieniem :)
na jesień może przyjść 2 fala wirusa, więc może trzeba będzie grać rezerwami:) no i oby trener się nie rozchorował:)
mamy złe doświadczenia gry z drużyny z tej "części Europy", presja będzie większa :)

odpowiedz
Haha - 18.09.2020 / 14:25, *.master.pl

4 runda? :D serio ktoś wierzy, że drużyna pod wodzą buco wyeliminuje drużynę z Kosowa?

odpowiedz
Endriu - 18.09.2020 / 14:24, *.centertel.pl

LEGIO do boju❗❗❗Azerowie mimo wyższego rozstawienia jak najbardziej do przejścia. Popytać Rzeznika o słabe punkty rywali ale przede wszystkim należy wykorzystać atut własnego boiska:) Szczęście przy losowaniu Gospodarzy i boiska jak nigdy znowu po Naszej stronie ❗????????

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 18.09.2020 / 14:22, *.co.uk

..gdybysmy po omonii podziekowali Vuko, bylaby szansa ale niestety loczek nie mial jak.. teraz a azerami bedzie w plecy i nie bedzie ani jak, ani pieniedzy ani gry w lidze europejskiej..

odpowiedz
kurde - 18.09.2020 / 14:22, *.chello.pl

ale nie fart :( niestety bedzie bardzo ciężko..

odpowiedz
mieszane uczucia - 18.09.2020 / 14:20, *.t-mobile.pl

losowanie mogło być lepsze ale na mega plus że znowu gramy u siebie, 60% szans dla Legii, na wyjeżdzie gdybyśmy grali dałbym maks 30% szans na awans...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.09.2020 / 14:19, *.orange.pl

Z graniem u siebie, to fart niesamowity. Tylko czy coś z tego będzie...Boimy się drużyny z Azerbejdżanu, do czego do doszło...

odpowiedz
głodny piłki - 18.09.2020 / 14:19, *.net.pl

najgorsze losowanie z mozliwych ale dobrze niech piłkarze wkoncu cos pokaza dobrego

odpowiedz
Hak77 - 18.09.2020 / 14:19, *.play-internet.pl

No to pozamiatane.

odpowiedz
Cezary1916 - 18.09.2020 / 14:19, *.com.pl

Łatwo nie będzie

odpowiedz
no to cya za rok - 18.09.2020 / 14:19, *.orange.pl

jw.

odpowiedz