Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 0-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Woytek - Wiadomość archiwalna

W meczu 8. kolejki III ligi rozegranym w Grodzisku Mazowieckim Legia II Warszawa przegrała 0-3 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Do przerwy goście prowadzili 1-0, a bramkę w 26. minucie strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobył Bartosz Michalik. W 56. minucie sędzia podyktował rzut wolny pośredni w polu karnym Legii po tym jak piłkę w ręce złapał Kacper Tobiasz. Łukasz Sosnowski strzałem po ziemi z 11 metrów zdołał znaleźć drogę do siatki mimo licznego muru legionistów. Wynik na 3-0 dla gości w 68. minucie ustalił Michał Drewnowski, który najlepiej odnalazł się w zamieszaniu pod bramką Legii.

Kolejne spotkanie podopieczni Tomasza Sokołowskiego rozegrają za tydzień w Elblągu z Concordią.

III liga: Legia II Warszawa 0-3 (0-1) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0-1 - 26' Bartosz Michalik
0-2 - 57' Łukasz Sosnowski
0-3 - 68' Michał Drewnowski

Legia II: 1. Tobiasz - 23. Niski (57' 7. Wojtysiak), 4. Mosór, 5. Macenko, 16. Konik – 18. Cichocki, 6. Kisiel (57' 21. Kwietniewski), 24. Kurowski (46' 15. Pruchnik), 11. Ciepiela, 17. Cielemęcki (75' 19. Skibicki) – 9. Włodarczyk