fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

6. kolejka Ekstraklasy. Zadyszka Górnika, wysokie zwycięstwo Lecha

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Za nami mecze 6. kolejki Ekstraklasy. Na początek Raków pewnie zgarnął trzy punkty w starciu Wisłą Płock. W drugim meczu Śląsk wygrał z Cracovią. W sobotnim starciu dwóch beniaminków lepsze okazało się Podbeskidzie. Górnik doznał pierwszej porażki w sezonie, dzięki czemu Zagłębie zrównało się z nim punktami, a na pierwsze miejsce wskoczył Raków. Na zakończenie kolejki Lech wygrał 4-1 z zamykającym tabelę Piastem. Mecz Legii z Wartą został przełożony.

6. kolejka Ekstraklasy:

Raków Częstochowa 3-0 Wisła Płock
Śląsk Wrocław 3-1 Cracovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Stal Mielec
Zagłębie Lubin 2-0 Górnik Zabrze
Piast Gliwice 1-4 Lech Poznań

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (przełożony)
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk (przełożony)
Warta Poznań - Legia Warszawa (przełożony)

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
Alan - 04.10.2020 / 22:25, *.t-mobile.pl

Ciekawe ile Lech meczy w LE zagra przy pustych trybunach.....Ajax i Real sie przypomina.... czyli drużyny o których możemy w chwili obecnej tylko pomarzyć....

odpowiedz
Arek - 04.10.2020 / 22:23, *.tpnet.pl

Przed chwilą Liverpool wyłapał 7 w Bermingam. Klopp won!

odpowiedz
Adi - 04.10.2020 / 20:14, *.orange.pl

Takim że grał na wyjeździe

odpowiedz
green - 04.10.2020 / 19:46, *.as45177.net

Lech gra na miare mistrza.

odpowiedz
Adi - 04.10.2020 / 18:14, *.orange.pl

LECH już 0:2 z Piastem

odpowiedz
Adi - 04.10.2020 / 17:41, *.play-internet.pl

Nie wiem czy prezes jest świadomy tego że Lech ,Śląsk nawet Raków odjeżdżają nam w szybkim tempie. Pozdro Mioduski.

odpowiedz
Kolos - 04.10.2020 / 07:38, *.play-internet.pl

Papszuny, Brosze czy inni trenerzy w Legii nie mieliby szans popracować rok i dłużej , u nas wszystko się toczy od eurowtopy do eurowtopy.

odpowiedz
peru123 - 04.10.2020 / 00:46, *.chello.pl

Kibice, jeżeli byśmy awansowali do ligi europy to przez 6 tygodni byłby eurowpier, może lepiej że nas to ominęło, kase traci loczek ale za swoją pseudo wizje klubu, to jego karma, może się nauczy, może nie, byle feta mistrzowska była na Łazienkowskiej, a to na razie jest nie zagrożone

odpowiedz
Arek - 03.10.2020 / 23:08, *.tpnet.pl

Tak się zastanawiam, czy obejrzeć to jutro. Jeśli nawet włączę, to już bez emocji. Wcale się nie zdziwię, jak jutro znowu w dupsko, bo przecież w czwartek ciężki mecz mieli do zagrania. W życiu bym nie pomyślał, że tak to szybko je...ie. W ogóle to wydaje mi się, że wraz z kolejną eurowizją Mioduskiego prędko mistrzostwa nie będzie. Nie wiem, czy akurat łach, ale np. taki Raków wygląda na bardzo dobrze ułożony zespół, więc będzie groźny. Obrzydzili mi mecze, że dziś żadnego nie włączyłem.

odpowiedz
I Salish Slisz jedna bramka adaleej dno toatalne... - 03.10.2020 / 22:30, *.57.75


4 - Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Vladislavs Gutkovskis (Raków Częstochowa), Mikael Ishak (Lech Poznań), Flávio Paixão (Lechia Gdańsk), Tomáš Pekhart (Legia Warszawa);

odpowiedz
Zu(L)us - 03.10.2020 / 20:04, *.centertel.pl

Gdyby nie Miodek bylibyśmy tam gdzie k 6 ..Trochę pokory i szacunku. Najpierw myśl a potem pisz. Dzieci czas spać.

odpowiedz
Kibolek - 03.10.2020 / 16:55, *.orange.pl

MIODUSKI LICHWIARZU JESZCZE TUTAJ JESTEŚ. MIODUSKI AMATOR MIODUSKI GOLODUPIEC

odpowiedz
MarioL - 03.10.2020 / 14:33, *.wanadoo.fr

Dobry kurs na Warte.Trzena skoczyć do Buka.

odpowiedz
kkk - 03.10.2020 / 12:54, *.vectranet.pl

Raków pięknie jedzie,mam sentyment do tego klubu,bo to jecden z moich pierwszych wyjazdów był w latach '90 gdzie została wymyślona zaśpiewka "browary Warszawskie",jak się nie zagrzeją to to dla mnie murowany mistrz jest,taktycznie perfekcyjnie klub ułożony,widać ze mają trenera

odpowiedz
Hiszpan - 03.10.2020 / 08:14, *.telnaptelecom.pl

Marzy mi się Legia w grupie spadkowej. W ostatnim meczu zapewnia sobie utrzymanie jak kiedyś z Motorem. Bez tego nie odbijemy się od dna A Pudel nie pójdzie w izdu...

odpowiedz
Raków idzie na mistrza - 03.10.2020 / 08:12, *.centertel.pl

Hajs się zgadza panie golodupcu mioduski

odpowiedz
Capataz - 03.10.2020 / 04:27, *.174.26

Po wczorajszych popisach mam meczowstręt, więc nie ma szans żebym obejrzał najbliższe widowisko, które zapowiada się równie żałosnie, co ostatnie.

odpowiedz
Czesiek - 03.10.2020 / 00:03, *.centertel.pl

Rakow gra taktycznie do porzygu,maszynka. wpadki im nie grożą, to cud że tam udało się wygrać xd. Śląsk też nieźle, powinno być tam 5:2.A Legiunia pewnie 1;1 jutro lub wtopa. Bardziej typuje 2:1

odpowiedz
Sig - 02.10.2020 / 22:36, *.chello.pl

Kiedyś może zrozumiem dlaczego Vuko out, a za niego nie przyszedł Papszun tylko gruby Czesio.

odpowiedz
Kamcza - 02.10.2020 / 12:09, *.255.98

Dobry kurs na Wartę :>>

odpowiedz
antek - 02.10.2020 / 10:54, *.play-internet.pl

Teraz się będą przekładać ja pi.........................................

odpowiedz
Łuki - 02.10.2020 / 10:44, *.tpnet.pl

Chyba nie Warto oglądać kolejnej kompromitacji.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 02.10.2020 / 10:36, *.vectranet.pl

mecz musi być przełożony, zmiana stref czasowych może osłabić nasze Gwiazdy i jetlag na boisku się wkradnie.

odpowiedz
Prazanin - 02.10.2020 / 10:21, *.play-internet.pl

a nie daloby sie przełożyc meczu z Wartą?.....bo piłkarze chyba są przemęczeni.

odpowiedz
Wolfik - 02.10.2020 / 09:49, *.mm.pl

A po ewentualnej wygranej z beniaminkiem piłkarzom i sztabowi należy się premia, 13-sta pensja i miesiąc wolnego.

odpowiedz
Felek - 02.10.2020 / 09:45, *.netfala.pl

Szczerze to mi się nie chce nawet oglądać tego meczu w niedzielę po wczorajszej kompromitacji.

odpowiedz
L - 02.10.2020 / 09:38, *.chello.pl

Gramy o mistrza....i o pozniejsza kolejna
kompromitacje

odpowiedz