Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk opuszcza zgrupowanie. Karbownik na testach medycznych

Woytek - Wiadomość archiwalna

Artur Jędrzejczyk opuści dziś zgrupowanie reprezentacji Polski. - Drobne dolegliwości piłkarze mogą mieć zawsze. Niestety ze zgrupowania wyjedzie Artur Jędrzejczyk, który ma większe problemy zdrowotne. Po decyzji sztabu medycznego musi nas opuścić - poinformował na konferencji prasowej Radosław Gilewicz.

Jednocześnie asystent Jerzego Brzęczka potwierdził, że Michał Karbownik dołączy do kadry wieczorem, ponieważ teraz przebywa na testach medycznych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
AliMario - 08.10.2020 / 14:23, *.tpnet.pl

Wróć Lesnodorski i Magiera ...!!!

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 06.10.2020 / 07:02, *.telefonica.de

MIODUSKI lichwiarz , MIODUSKI oszust , MIODUSKI parodysta

odpowiedz
Marcel - 05.10.2020 / 23:04, *.t-mobile.pl

Jędza pewnie i tak przesiedziałby wszystkie mecze na ławce, więc w sumie bez różnicy.

odpowiedz
Robert - 05.10.2020 / 22:23, *.com.pl

Bardzo bym nie chciał , żeby ten sezon już nie był stracony zanim się na dobre rozkręcił, ale ktoś mi może napisze gdzie tu szukać pozytywów i światełka w tunelu? Sam urzędowy optymizm już mnie nie nosi.
Za dużo w życiu widziałem spi...ch podobnych, sezonów. Niby ok, coś nie wyszło , odbudują się, a później zjazd i zjazd. W tym roku kontrolowany. Bo to było do posklejania. Coś zaczęło iść do du..y. Akademia ok, ale skład pierwszego zespołu musi być posklejany do grania , a nie do odbudowywania nieudaczników.

odpowiedz
Sss - 05.10.2020 / 20:16, *.t-mobile.pl

Zobaczyli w jakiej formie jest deweloper xD

odpowiedz
Haha - 05.10.2020 / 19:47, *.t-mobile.pl

Już zmęczony :D

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.10.2020 / 19:27, *.orange.pl

Dać mu 2 tygodnie urlopu okolicznościowego, niech chłopisko odpocznie. Ile to można grać, bez przerwy. Dostał nowy kontrakt, jeszcze się nagra. Po powrocie będzie rył, jak dzik w poszukiwaniu żołędzi.

odpowiedz
Maniek - 05.10.2020 / 19:16, *.chello.pl

Mam jakieś takie wrażenie, że teraz to lach przejmie paleczke w lidze,mają dobrych kopaczy, ogarnęli grupę w LE, plus okazała kasa za młodego (za Karbo swego czasu padały kwoty ok 10 mln ojro. I widzimy jak wyszło. Loczek i z tego będzie zadowolony. I pytanie: co dalej??? Żal, złość i wkorwienie. ????

odpowiedz
Maniek - 05.10.2020 / 19:04, *.chello.pl

Kabaret qrwa jego mać.

odpowiedz
Hiszpan - 05.10.2020 / 18:08, *.play-internet.pl

I z takim dziadkiem przedłużyli umowę do 2023. Żart qwa. W duecie z Lewczukiem nie będą ogarniać gdzie jest piłka.

odpowiedz
Sarmata - 05.10.2020 / 18:02, *.orange.pl

Jedza jeszcze opusc Legie

odpowiedz
Olimpia - 05.10.2020 / 17:45, *.orange.pl

Pozbyli sie slabego grajka ze zgupowania

odpowiedz
bronek49 - 05.10.2020 / 17:25, *.chello.pl

Jędrzejczyk jakby był profesjonalista to już dawno powinien zrezygnować z kadry ponieważ w ogóle nie gra i grzeje ławe wziałby się w tym czasie za solidny trening to może pograłby jeszcze na wysokim poziomie

odpowiedz
Walerek - 05.10.2020 / 17:24, *.netfala.pl

Już się nagrał. Trzeba odpocząć po dłuuuugim sezonie, odwiedzić rodzinę w Dębicy...
Ku.wa to co się dzieje teraz w Legii to jest degrengolada.

odpowiedz
Obiektywny - 05.10.2020 / 16:53, *.icpnet.pl

Odczuwa jeszcze mecz z Karabachem a ze walka byla do ostatniej minuty na smierc i zycie trenet to zrozumial i dal odsapnac za tak heroiczną postawę, inna sprawa ze doszly jeszcze trudy podrozy na zgrupowanie wiec Brzeczek nie mogl pistapic inaczej to nie byloby fair po takiej dawce zmeczenia zeby teraz musial truchtac i posiedziec na necie wieczorem a i jeszcze te mecze wieczorem na PS4 nie no dajcie mu żyć mowi Brzeczek....

odpowiedz
Rodius - 05.10.2020 / 16:07, *.174.60

SEZON daje się we znaki.Trzeba trochę odpocząć

odpowiedz
Roma - 05.10.2020 / 15:54, *.87.14

Jak to jest, że mieniący się kibicami Legii, nie potrafią szanować zawodników, którzy występują w tym klubie? Kiedyś był Kucharczyk. Teraz jakakolwiek wzmianka o Jędrzejczyku lub Borucu - i od razu szambo wylewa. Co wam dolega?

odpowiedz
lob - 05.10.2020 / 15:37, *.chello.pl

I dobrze, jeszcze by mu hemoroidy wyskoczyły od tego siedzenia na ławie............

odpowiedz
Jaro - 05.10.2020 / 15:35, *.tpnet.pl

Dlaczego Brzęczek powołał tą miernotę Jędrzejczyka? Przecież on u nas powinien być do rezerw przesunięty ale że Miodek nie wzmocnił obrony to musi grać niestety...

odpowiedz
Dario65 - 05.10.2020 / 15:30, *.orange.pl

A za jakie zasługi w obecnej formie Artur ma być na zgrupowaniu reprezentacji.

odpowiedz
PAB(L) O - 05.10.2020 / 15:21, *.t-mobile.pl

Wczoraj grał wewnętrzne meczycho, a dziś co się stało? Chyba piłkarze zajechani ehh biedaki

odpowiedz
Hiszpan - 05.10.2020 / 15:15, *.play-internet.pl

Ajtuj się popsuł?

odpowiedz
Adam - 05.10.2020 / 15:02, *.chello.pl

Znowu korona czy jakiś uraz Jędzy? Testy medyczne Karbownika, czyli sprzedajemy?

Swoją drogą Obradovic w końcu nie jest 'piłkarzem' Legii.

odpowiedz