fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zakażenie koronawirusem w Cracovii

Woytek - Wiadomość archiwalna

Cracovia poinformowała, że przeprowadzone w piątek badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 wykazały jeden pozytywny przypadek w pierwszej drużynie. Zawodnik został odizolowany, a klub wdrożył zalecenia Sanepidu oraz Zespołu Medycznego PZPN.

Dziś w krakowskiej ekipie zostaną przeprowadzone kolejne badania - na ten moment piątkowy mecz o Superpuchar Polski nie jest zagrożony.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Marcel - 07.10.2020 / 20:15, *.t-mobile.pl

Myślę, że ten zawodnik zachorował specjalnie, bo za pierwszym razem mecz o Superpuchar odwołano ze względu na zarażenie u nas, więc teraz w Cracovii postanowili zrobić po złości i też ktoś zachorował, żeby nie rozgrywać meczu. Po prostu oglądali spotkanie Legii z Karabachem i boją się, że dostaną piątkę do przerwy i Legia ich zdemoluje :D

odpowiedz
wawa - 07.10.2020 / 11:21, *.chello.pl

prosze Zamknicie ta Ekstraklase do 2030 jak Covid 19 z WHO zostanie odwolany... prosze bo to juz zaczyna byc..... troche ...... slabe.......

odpowiedz
Pawcio - 06.10.2020 / 22:40, *.vectranet.pl

Może dostaniemy walkower? W końcu coś byśmy wygrali.

odpowiedz
jim - 06.10.2020 / 19:15, *.tpnet.pl

Następny przełożony, za miesiąc zawieszenie rozgrywek

odpowiedz
kalosz - 06.10.2020 / 17:06, *.mm.pl

i kolejny bedzie odwołany superpuchar:)

odpowiedz
Vuko WON - 06.10.2020 / 16:37, *.vectranet.pl

Mioduski teraz każdy mecz będzie chciał przekładać bojąc się kolejnych kompromitacji

odpowiedz
Kibic - 06.10.2020 / 16:19, *.84.166

Żadnych walkowerów. Tylko na boisku rozstrzygać Puchar!

odpowiedz
paranoja - 06.10.2020 / 15:36, *.47.62

no jak to?
W Warcie było dwóch i mecz przełożyli...

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 06.10.2020 / 15:24, *.telefonica.de

MIODUSKI boi się kolejnej kompromitacji. PILKARZYKI PAJACYKI nie przygotowane do sezonu . MIODUSKI LICHWIARZU WONT Z LEGII . meczu o super puchar nie będzie, przełożony na następny rok . PANDEMIA TO SCIEMA. CYRK I KOMEDIA CIĄG DALSZY

odpowiedz
(L)egia - 06.10.2020 / 12:37, *.play-internet.pl

Poczekajmy jeszcze chwilę, ten mecz też przełożą.

odpowiedz
Władeczek - 06.10.2020 / 11:35, *.netfala.pl

Wali mnie faken ten mecz. Jak Miodulski nie odejdzie to moja noga nie postanie na Legii. Musi odejść ten szkodnik dopiero faken przyjde na stadion. Do odejścia szkodnika oglądam mecze na swoim TV LG OLED 95 cali przy kominku, może z sąsiadem. Będą maciory i dobra zakąska faken. Ale nie ma ch... we wsi. Dopingować będziemy a jakże!

odpowiedz
L - 06.10.2020 / 11:16, *.co.uk

To ktos musi zmienic. Bezsensem jest odwolywanie meczu jak jeden zawodnik pierdnie i ma koronojebiec..... Zrobic tak jak w europejskich pucharach. Niech dany zawodnik nie gra w meczu . A nie cała druzyna. Boniek rusz ta ruda pałdyna. LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
Piotr (L) - 06.10.2020 / 11:12, *.centertel.pl

Już mnie nie wkur z tym syfem chińskim. Już nawet z zmienikiem się wymieniłem na zmiany ale powiedziałem że mam sprawy urzędowe ???? bo tak menda by się nie wymieniła

odpowiedz
PLBBOY - 06.10.2020 / 11:06, *.play-internet.pl

Żenada.

odpowiedz