fot. Jacek Łaski
REKLAMA

Zmiana sędziego meczu o Superpuchar

Woytek, źródło: PZPN - Wiadomość archiwalna

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że dokonano zmiany sędziego na mecz o Superpuchar Polski 2020. Z powodów zdrowotnych spotkania nie będzie mógł poprowadzić Mariusz Złotek.

Na nowego arbitra głównego wyznaczono Wojciecha Mycia. Na liniach bocznych asystować mu będą Konrad Sapela oraz Radosław Siejka. Na sędziego technicznego wyznaczono Łukasza Szczecha. Sędziami VAR będą Paweł Raczkowski i Marcin Borkowski.

Mecz pomiędzy Legią Warszawa a Cracovią zostanie rozegrany dziś o godzinie 20:15 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Rafał - 10.10.2020 / 00:30, *.chello.pl

Sędziował całkiem dobrze. Nie ma co narzekać stale.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 09.10.2020 / 17:29, *.orange.pl

Z rynny pod rynnę. Albo nie. Za najgorszego arbitra ten prawie najgorszy. Z rynny na deszcz.

odpowiedz
dziena zibi - 09.10.2020 / 11:13, *.mm.pl

puchar jest Nasz

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.