fot. Wojciech Przybyła
REKLAMA

4 medale w Tomaszowie Lubelskim

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zawodnicy sekcji łyżwiarskiej Legii w ostatni weekend wzięli udział w otwartych mistrzostwach województwa lubelskiego w jeździe szybkiej na wrotkach. Podczas zawodów, które odbyły sie w Tomaszowie Lubelskim, legioniści wywalczyli cztery medale. Złoto zdobyli Marek Kania oraz Maria Kania, srebro Mateusz Kania, z kolei brąz - Yeva Sachko. Na miejscu piątym rywalizację zakończyła Alicja Mikołajewska, siódma była Maria Blinow, a 18. Karla Miśta.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.