Metro - Legia - fot. Hugollek / Legionisci.com

Siatkówka

Metro Warszawa 2-3 Legia Warszawa

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 4. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała 3-2 z Metrem Warszawa. Spotkanie trwało aż dwie godziny i 16 minut. Legioniści mogli zakończyć spotkanie w czterech setach, ale w jego końcówce pozwolili wyjść na jednopunktowe prowadzenie rywalom. Serwis piłki setowej dla Metra szedł w aut, ale niestety piłkę odbił jeden z legionistów i konieczne było rozegranie seta piątego. W nim przewaga Legii nie podległa dyskusji. Nasi zawodnicy szybko prowadzii 6-1, i później powiększyli jeszcze tylko przewagę, tak że końcowa wygrana ani przez moment nie podlegała dyskusji.

Przed tym meczem zarówno Legia, jak i Metro miały na swoim koncie po dwie wygrane. Kolejne spotkanie "Wojskowi" mają zaplanowane na przyszły weekend. Rywalem będzie drużyna Bestios Białystok. Bardzo możliwe, że jeszcze w najbliższy czwartek, nasz zespół zagra awansem wyjazdowe spotkanie z MOS-em Wola.

II liga: Metro Warszawa 2-3 Legia Warszawa
Sety: 25-21, 20-25, 12-25, 25-23, 6-15